Hitlerovi pohrobci na českém 1.máji

Kammaraden Tschechischen, tak probíhala Vandasova prvomájová veselice, na kterou si tento nácek pozval své německé kolegy. Vůbec je to poprvé v historii od Druhé svétové války, kdy v Praze  veřejně na pražském náměstí žvanili němečtí náckové, kteří byli navíc chráněni českou policií. Opět po dlouhé době česká spravedlnost mající za úkol chránit a pomáhat, asistovala k ochraně nacismu a německého odpadu. 

Náckové pochodují za doprovodu těžkooděnců Prahou, jen tak si v němčině pronášejí jejich rasistické projevy. Proboha, kde to jsme? Chceme se snad navrátit do doby, kdy Hess, Hitler, nebo jiný šílenec vyřvával svou nenávist na náměstích? Toto měla být oslava Prvního máje? Ve stínu hákového kříže a práva na bílé Čechy? Kandidát na prezidenta, Tomáš Vandas, si zřejmě neví rady, a tak, aby si zvýšil své ego náckovského ražení, pozve si hnědě přemýšlející Kammaraden rovnou z kolébky nacionálního socialismu.

Leckterý turista, leckterý návštěvník Prahy si v ten daný okamžik mohl připadat jako ztracený v historii. V den národního svátku přijedou pošlapat českou státní hrdost náckové milující esesáky, nenávist k odlišným lidem a odpůrci všeho nového a cizího. Nemáme snad dost vlastních esesáčků? Co se to s touto republikou děje? Místo aby policie hnala německý odpad zpět odkud přišli, tak je chrání jako řádné občany. Je mi z toho na zvracení a stydím se za toto všechno.

Pokud měl někdo nějaké pochyby o tom, že Vandas má pletky s německou neonacistickou NPD, tak nyní si může být jistý, že se tento člověk pravidelně od deutsch nazi velmi rád učí. Veteráni naci skupinek, třeba z Horního Falcka mající bohatý trestný rejstřík různých násilných činů. Nyní českému lidu promlouvají jako ke svým kamarádům a přátelům. Řečníky na náckovském pódiu budou Vandas a jeho naciboys ve spojení s dělnickou mládeží a Národnědemokratická strana Německa.

Samý výkvět těch pravých lidí, kteří jsou těmi nejpovolanějšími k oslavování státního svátku. Hajlující náckové z Německa, jako je třeba Karl Richter, si jen tak z Vandasovy vůle promlouvají v Praze.

Karl Richter, zdroj: Antifa

 

Copak se nacházíme v období Reichu, kdy si náckové dělali ze své domoviny výlety do ještě demokratického Československa? Když byl tento německý nácek v komunálních volbách zvolený za občanskou iniciativu Bürgerinitiative Ausländerstopp, tak při skládání svého slibu hajloval. Zřejmě se mu to v jeho hnědě smýšlejícím mozečku pomotalo a mylně se domníval, že stojí před Vůdcem a skládá slib věrnosti jemu tak milovanému indickému symbolu štěstí.

Každý návrh Karla Richtera v komunální politice během jeho mandátu, byl namířený pouze na cizince. Jo jak tento deutsch Nazi nesnáší cizince, Židy, Romy, homosexuály, levičáky a antifašisty, a přitom přichází žvanit do české kotliny. Vandas je zřejmě hrdý na svou náckovskou přítomnost i minulost, a tak vedle svých naciboys potřebuje také organizátora jihoněmeckých náckovských sešlostí.

Šéf bavorské neonacistické skupinky Freies Netz Süd, Simon Preisinger, je dalším hnědým Vandasovým oblíbencem. Další nácek pomáhající českým náckům v oslavě státního svátku. Možná tito náckové pojali český První máj jako trénink pro německé demonstrace v Německu. Tady se plamenně rozpovídají a doma jim to potom půjde ještě lépe.  Je to další kolečko, kdy Vandas se svými nácky leze do zadku německé špíně.

zdroj: Antifa

Německá lůza politického nebe děkuje všem účastníkům za pochod Prahou. Jo, kdyby takový nácek měl ve své rodině stejně náckovsky laděného dědečka, mohl by mu nyní vykládat, jak se Praha za víc jak 70 let změnila. Tam, kde on jezdil tankem Reichu, ta nyní jeho vnuk pochodoval také, akorát černé slušivé uniformy SS vystřídal jiný ohoz modernějšího ražení.

Německý nácek, Preisinger, se ve svém proslovu stejně jako jeho ideologický kolega Vandas staví do role ochránce dělnických rodin, které podle zvrácených slov hnědé ideologie pracují těžce a přesto si vydělají méně než menšiny na dávkách. Jo, jeho heslo: Povstaňte a bojujte s námi” , to je síla. Všichni už předávno mohli vidět jak tradiční nácek bojuje. Náckové nyní przní tuto republiku. Zároveň se vrhli na zesnulého Kryla, který se nejspíš otáčí ve svém hrobě. Chtěli snad milovníci bílé barvy a symbolů hitlerovského reichu ukázat jak jsou podlí?

Tito milovníci indických symbolů štěstí a výložek SS zneužili díla člověka, který by zcela jistě nesouhlasil s politikou DSSS. Demonstrace měla být podle názvu proti reformám a Petru Nečasovi, co tedy na této akci dělali náckové z Německa? Máme si snad zvykat, že k nám bude pravidelně jezdit na podporu náckovské Dělnické strany sociální spravedlnosti také odpad německé společnosti?

Vandasova partaj a jeho přidružení naciboys jsou organizovaní snad podle vzoru svých německých kolegů. Vytipovali si lidi, kteří by mohli jít na jejich akci. Na předem vyhlídnuté reportéry a fotografy nasadili skupinku holohlavých nácků, kteří měli za úkol sledované cíle nepustit blíže k pódiu, a kteří vehementně svými těly bránili vytvoření dobrých snímků nebo nahrávek. Takováto náckovská spolupráce by se nemusela české demokracii vyplatit.

Dnešní sváteční den byl doslova zprzněn pohrobky Adolfa Hitlera a jeho zrůdnými myšlenkami. Čeští neonacisté z Vandasovy politické partaje byli doplněni německými, stejně smýšlejícími lidmi.  Bude Vandas takto otevřeně i nadále spolupracovat s nácky z Německa? Prozatím tento tragikomický politický vůdce českých nácků spolupracoval s německými kolegy tak nějak mimo zájem veřejnosti. Nyní již spolupracuje zcela otevřeně a bez skrupulí.

Měl snad dnešní den nějaký hlubší podtext v podobě otevřené personální koalice Vansasovo nácků s německými “kolegy”? Bude se snad ještě naivně trapný Vandas tvrdit, že není nácek, když ukázel, že jím je? Obávám se, že tuto jeho pohádku mu po dnešním dnu nikdo neuvěří. Byl přichycen se svými náckovskými přátelíčky z Německa přímo na pódiu.

1. máj byl den, kdy český národ v Praze fackovala ostuda a potupa v podobě holohlavých neonacistů.

——————————————-

Autorem fotografií je Vít Hassan