Liberální demokraté Karolíny Peake jsou účelovým projektem Petra Nečase

Další liberalisté z Nečasovy vůle jsou na světě. Nová politická strana se může vyhřívat v Poslanecké sněmovně. Karolína Peake a její spolustraníci se mohou na krátký čas tvářit jako ochránci prastarého zákona Věcí veřejných. Oni jako jediní ochránci zlaté pečetě budou hájit práva voličů Véčkařů. Opravdu tomuto podání někdo v rozebraném státě uvěří?

Karolína Peake je novodobým vypravěčem pohádek. Hypotéky poslanců a jejich drahé bankovní půjčky nyní z politické vůle neexistují. Stejně tak vypočítavost a politická zaprodanost jsou ztraceni v dalekých fantazií všech obyvatel české, slezské a moravské kotliny. Jednoduchá nabídka na Facebooku darovala budoucí straně krásný název. Má evokovat hlavní partajní poslání.

Lidem, těm rozhodně Karolína Peake naslibuje nové politické reformy, které přinesou všechno možné, jen ne štěstí a lepší život na této planetě. LIDEM, to je skupina politiků, přeběhlíků, kteří si neváží lidí, ale svých krásných kont a poslaneckých židliček. Najednou tady máme politickou stranu bez poslaneckého klubu. Premiér Nečas se zachoval jako diktátor, když mluvil do dění jedné vládní strany. Jeho telefonáty a nepřímé vyhrožování pomohly Karolíně Peake k založení partaje.

Vedle vládní ODS a TOP09 tak najednou máme vytvořené kývače modroučkého ptactva. Tito lidé budou na Nečasův povel hlasovat a souhlasit de facto se vším. Vládní reformy namířené proti lidem, tak najdou nového fanouška. Luberalisté sloužící lidu si možná omylem myslí, že lid je pouze ODS a její vůle. Vytvoření oslabeného státu po vzoru laissez faire je prvotní myšlenkou, ke které n\ní poslouží také Karolína Peake. Bojovnice proti korupci, tak ukázala, jak to vážně se svou funkcí myslí.

Poslankyně Peake do Véček vstoupila v roce 2002, tenkrát byla na pozici vedoucí organizační složky u společnosti Butler Europe Kft., zároveň byla jednatelkou u Siebel Systems Česká republika s.r.o. Svou politickou kariéru zahájila jako zastupitelka městské části Prahy 1.

V současné poslanecké době je Karolína Peake členkou:  Mandátového a imunitního výboru, Organizačního výboru, Ústavně právního výboru, Podvýbor pro přípravu novely zákona o jednacím řádu Poslanecké sněmovny. Volební komise, Stálé komise pro rodinu a rovné příležitosti. Je předsedkyní Legislativní rady vlády a zároveň je předsedkyní veleznámého obchodního místa neustále bojujícího proti korupci:  Výbor pro koordinaci boje s korupcí

Za všechny tyto funkce dostává Karolína Peake finanční ohodnocení. Pokud by Karolína Peake zůstala ve Véčkařích, pohřbila by své jakékoli politické působení. Pouze blázen by volil Bártovu politickou kampaň Kde jsou ty časy, kdy Peake skoro se slzou v oku horovala za geniálnost a poctivost Bárty. Dnes tohoto člověka v době Johnova odjezdu odstřelila. Z poslankyně a místopředsedkyně vlády, se tak tato poslankyně přeměnila v živoucí automat Petra Nečase.

Novými členy Peakovské LIDEM jsou především dlužníci. Podle serveru iHned.cz  má většina členů velké bankovní závazky. Po získání poslaneckého mandátu si zakoupili drahá auta nebo drahé bydlení. To byl také jeden z hlavních důvodů, proč poslanci zradili Věci veřejné a přešli ke Karolíně Peake.

Podívejme se na zadlužení poslanců seřazených do LIDEM:

Lenka Andrýsová úvěr ve výši 673 794 korun; Dagmar Navrátilová splácí hypotéku ve výši 123 000 a má úvěr na 318 000. Dohromady jde o 441 000 korun;

Viktor Paggio na spotřebitelském úvěru podle svého majetkového přiznání dluží 101 000 korun; Jiří Rusnok uzavřel úvěr ve výši 772 000 korun;

Jana Suchá úvěry, které musí splácet, jsou tři – 118 000, 424 000, a 480 000. Dohromady to činí 1 085 000 korun;

Martin Vacek jeho hypotéka je na 1 026 359 korun;

Milan Šťovíček si podle zjištění HN zařídil neobvyklou půjčku. Místo aby si půjčil od banky, půjčil si z městského fondu dohromady 1 200 000 korun, a to na opravu rodinného domu. Šťovíček v majetkovém přiznání uvedl dluhy 770 tisíc korun. K tomu by měl ještě na leasing splácet 990 672 korun;

Radim Vysloužil podle majetkového přiznání splácí dohromady tři hypotéky, které dosahují výše 1 479 176 korun

Mám pocit, že služba lidem, jak byla médii strana Peakovců prezentována, bude nyní spíše službou pro poslanecké kapsy. LIDEM je něco jako spadlý sníh. Dokud sluníčko dovolí, tak sníh bude stále pevný, ale až se sluníčko ztratí v nových volbách, nebo se nazlobí, sníh se roztaje. Nová strana  poslankyně Peake je účelovým projektem Petra Nečase a také podle toho bude nadále existovat. Jak pískne premiér tak skočí Karolína Peake a její spolustraníci.

Tato politická strana je spíše určena pro movitější občany. O tom také hovoří liberální demokratičnost, která sama o sobě spíše vytváří politiku zaměřenou na vyšší společenské vrstvy. Takže slovo LIDEM nic v tomto neznamená. Strana bude bojovat za práva lidí s vyššími příjmy, což bude vyhovovat Nečasovi a jeho dalším krokům. Lidem, vzhledem k minulosti Véčkařů ukazuje na začátek dalšího politického pokrytectví. V tomto ohledu název nové partaje nelže. Je to opravdu seskupení dalších politických pokrytců prodávajících se za další účinkování ve vysokých postech.

Liberální demokracie je zrovna politický směr, který není nejpožadovanějším. Občané by na liberální demokracii koukali s podezřením, proto také Karolína Peake hledala zástupné jméno. Nyní sbírá 1000 hlasů na petici, bez které její partaj nebude partají. Nečas vytvořil LIDEM, aby jeho oblíbenkyně, Karolína Peake, byla i nadále nezařazenou poslankyní. Politika se dostává do absurdností, ve kterých se ztrácí občané a tato republika.

SDÍLET