Jakýkoli teroristický útok bude vyhovující pro izraelskou politiku útoku na Írán

Svět se nachází v podivné hysterii. Ve víru válek zpravodajských služeb se společnost setkává se sebevražednými útočníky. Najednou tady máme jednostranný příběh, ve kterém jsou obětí státy, nikoli jednotliví zabití a zranění. Někteří sionisté hovoří o nutnosti útoku a pomstě vůči domnělému viníkovi. Mediální svět je zasažený jednostranným příběhem, ve kterém se vytrácí dlouhodobý mocenský boj mezi Izraelem a Íránem.  Světoví komentátoři najednou zapomínají na praxi Mossadu a její speciální jednotky Kidon, která mohla mít za veškerým řáděním v Burgasu svoje nekalé prstíky. V historii existovalo několik událostí, kdy byly obětované životy pro takzvané vyšší cíle. Zájem státu a zájem mezinárodní politiky byl ve světové historii několikrát omluvenkou pro zabíjení civilistů. Kdo si je jistý, že k něčemu podobnému nedošlo také v Burgasu?

Je zajímavé, jak média hovoří o jednostranném scénáři dodávaném izraelskými a americkými vyšetřovateli. Je obviňován Írán, i když neexistují žádné důkazy kromě důkazů hysterických provolání jednotlivých představitelů izraele. Je to hrozné, ale současná situace velmi dobře vyhovuje izraelské politice. najednou veřejnost po celém světě byla přesvědčena o viníkovi zapletenému do velké celosvětové politiky. Všeobecně se ta velká světová politika podobá organizovanému zločinu mafie, vražd, únosů a plnění takzvaných vysoce tajných úkolů, ve  kterých jsou nějaké civilní oběti minimálním problémem.

Izraelem pronajmutí vrazi íránských extrémistů taktéž nehledí nad tím, koho zabijí. Nějací Íránci pobíhající kolem vládních aut, to je také v očích Mossadu jeden naprosto přebytečný detail. Tohle všechno je vysoká politika teroristických zájmů, ve kterých je velmi složité dohledat konkrétní viníky. Je proto trapné, jak média papouškují nepodložená fakta a vydávají je za jasnou jedinou pravdu ospravedlňující k válce vůči Íránu.

Je ve státním zájmu Izraele a potažmo USA, vést válku vůči Íránu, který má v regionu obrovskou moc. Je to stát podporující Hammás, který opět vystupuje proti Izraeli a americké hegemonii na Blízkém východě. Izraelská kontrarozvědka informuje světová média o dalším kroku Al-Kájdy. Prý tato teroristická organizace má připraveného sebevraha, který je připravený opět vraždit. Ano, je to možné. Ale do jaké míry využije Izrael celé situace k vytvoření prostředí strachu z násilí ospravedlňujícího vojenský útok na Írán? Vrahové zabíjející v Íránu vědce, unášející spoustu lidí kdekoli na světě, nyní říkají, že stát iks ypsilon je teroristický a má připraveno zaútočit vůči dalším státům. Mossad, dokonce ani vláda Izraele, nejsou Mirkové Dušínové a sami ve jménu vládní politiky vraždí po celém světě. Proč média nepoukazují na chování Izraele a jeho tajných složek?

Protože takový pohled není žádoucím. Média nejsou nezávislá a poskytují takové zpravodajství, aby opět ovládala mínění ostatních. Jakkoli je to velmi smutné, jakýkoli teroristický útok bude vyhovující pro izraelskou politiku útoku na Írán. Čím více bude útoků, čím více bude zpráv o útocích, tím blíže bude Izrael k vojenské cestě řešení. za zprávami o chystaném terorismu jsme blíže k další válce vůči Íránu. Olympiáda v Londýně je předen přirovnávána k Mnichovu 1972, kdy palestinští střelci tehdy zabili 11 izraelských sportovců a členů olympijské delegace. Opět dochází k mediálním mystifikacím, ve kterých má této olympiádě hrozit mnohem větší nebezpečí, než jaké hrozilo sportovnímu svátku v Pekingu.

Média již opět mlčí o 12 milionech hackerských útocích na počítače spjatými s olympiádou. Taktéž mlčí o vojenských a policejních opatřeních. Tentokrát se sportovní svátek koná v Londýně. Díky napjaté mezinárodní situaci , díky mezinárodním hrátkám na terorismus, se nyní musejí dělat náležitá bezpečnostní opatření, která jsou nezvyklou kulisou uprostřed té západní kultury. Je to velmi smutné a někdo může říct, že je to rasistické, ale Izrael sklízí to, co zasel. Rozhodně nesouhlasím s terorismem a jakýmkoli násilím, ale skoro nikdo neví, co se děje ve světě tajných operací, které jsou zcela jistě podnikány mezi Izraelem a Íránem.

Al-Kájda je nyní pomocníkem izraelského snu o hegemonii na Blízkém východě. Jakýkoli teroristický útok na světě bude nejspíš pojmenovaný Izraelem jako útok Íránu. i když o takový útok jít nemusí. Kdo z médií nebo vyšetřovatelů dokáže lež nebo pravdu tajných služeb? Nikdo. Svět mystifikací nebo polopravd byl za Studené války častým nástrojem tajných služeb. Tyto hrátky s informacemi mohou posunout nepřítele kýženým směrem přesně tam, kam je třeba. Obávám se, že přesně sem do těchto vod míří současná situace. Svět je manipulován, aby uviděl to, co chce Mossad a americké tajné služby.

Média nepřímo říkají, že na teroristické útoky je třeba hledět jako na obyčejné kriminální činy. Ale tak to není. Teroristické útoky jsou výsledkem zpravodajských hrátek, kde na povrch proniká jen to, co zpravodajské služby chtějí aby bylo vidět. Toto se týká především dění mezi Íránem a Izraelem.