Jsem proto, aby už konečně!!! cigáni zvedli pěst

Ano, protože česká společnost potřebuje veliký a pořádný výprask. Probrat se z kulturního šoku, který do českých luhů a hájů vneslo rozbití železné opony po roce 1989.

Česká společnost potřebuje jako koza drbání, aby se cigáni naštvali a zatřepali pořádně českým svědomím a honzíkovským zápecnictvím. Cigáni si rozhodně nezaslouží, aby se o ně otírala kdejaká nevymáchaná česká sprostá „huba“, aby se na ně naparoval kdejaký český parazit, povaleč a flákač. Aby si na ně sprostou a drzou pusu otevíral každý zakomplexovaný a frustrovaný politik a ouřada, který se chce zviditelnit. Aby se na ně drze vypínal stresovaný dělník! Aby se na ně naparovala zamindrákovaná sociální pracovnice. Aby se nad ně vypínala úřednice ze školského úřadu. Aby se báli jít do zdravotnických zařízení. Aby se k nim přistupovalo jako k lidem nižší, druhé kategorie!

Cigánofobie [romofobie] v české společnosti je děsivá a především o české společnosti hodně vypovídá. 90% Čechů trpí komplexem méněcennosti. 80% Čechů je frustrováno sebou samými. 90% Čechů trpí fobiemi z cizích kultur. Normální a společensky zralá, psychicky vyzrálá a sociálně ekonomicky zdatná společnost má tato procenta přesně naopak.

Cigánofobie a vůbec odpor k multikultularismu, a hlavně různé typy diskriminace a oprese dokazují nevyzrálou a především nesmírně chudou společnost. Nejenom ekonomicky, ale i kulturně. Nejlépe lze uvedené tvrzení dokázat jednoduchým důkazem. Všichni čeští vědci a umělci, kteří se prosadili a prosazují v cizině, byli a jsou také velcí multikulturalisté a humanisté.

Současná česká společnost potřebuje, aby cigáni zvedli pěst a nenechali si líbit represi ze strany nejenom byrokracie a ostrých nástrojů státu, ale i od obyčejných lidí.

Protože vím již z minulosti a vlastní rodinné historie, až k jakým důsledkům vedlo, že Židé nezvedli hlavy a pěst, doporučuji cigánům v České republice, aby zvedli hlas a nebáli se zatřást českou společností. Zaslouží si Čechové průplesk víc, než kdy jindy. Aby se probrali, a aby konečně začali žít v realitě. Věřím v cigánskou sílu a houževnatost, že se nenechají zastrašit zakomplexovanými a nemocnými Čechy a sami zastaví nárůst cigánofobie. Právo a spravedlnost, moudří lidé, vědci, vzdělaní pracovníci ve školství, zdravotnictví, v sociální práci vlastně všichni duševně zralí, sociálně inteligentní, emočně vyzrálí občané České republiky spolu s Evropskou Unií jsou na straně cigánů a naštěstí nikoli na straně zakomplexovaných Čechů.

————————————-

Publikováno s laskavým svolením Bc Roberta Pocha

Autor článku: Robert Poch