Klerofašisté s Hájkem opět šlapou po lidských právech. Prague Pride je správnou věcí hájící lidská práva

Klerofašisté společně s proklausovským extrémistou Hájkem opět odpírají ostatním lidská práva. Nová etapa Pochodu hrdosti – Prague Pride 2012 ještě nezačala, a už fašistické a ultranacionální  trosky českého národa prohlašují svá nenávistná slova odporující veškeré soudnosti. Guru klerofašismu, zakladatel mnoha rasistických uskupení, Michal Semín, nyní vidí v pochodu gayů a lesbiček cílenou provokaci. Provokaci koho? Klause a jeho přátel hákového kříže?  Hájek coby karikatura hradní rasistické ideologie káže jako poblouzněná prvorodička v horečce omladnic  

Morálka čehosi nebo kohosi je podle pokřiveného, jednobarevného vidění Hradu špiněna. Možná je pro Hrad a jeho okolí mnohem krásnější a povznešenější, když jsou na posvátná místa české státnosti zváni hlupáci se stejně rasistickými  hradními sklony. Možná čestnému předsedovi ODS vyhovují demponstrace s kříži, na kterých se exhybují fašnounci a náckové ze všech koutů Čech, Moravy a Slezska. Ti tenkrát lezli na sochy svatého Vláclava, zatímco si policie hrála na slepé a naprosto bezmocné. Pokřikování náckovských hesel Reichu, to nikomu nemůže vadit. Jistě je v oku Hájka a Václava Klause krásnější představení klerofašistů vedené Semínem. Je tu společný nepřítel: demokracie, lidská práva a ta ďábelská Evropská unie.

Klerofašisté nenávidějící cokoli odlišného, ultranacionalista pyšnící se vlajkou Konfederace na své zahradě, to jsou ti praví lidé, kteří by měli něco prohlašovat o nějaké provokaci. Náckové a klerofašisté s blízkými kontakty s nejvyššími místy v české politice, se pokoušejí o mediální kydání hnoje na projev svobody. Občan Hájek je ultranacionalista mající blízko ke klerofašistům a nedemokratickým uskupením, proto vypustí salvu hnoje. Kdo jiný má hlídat rasismus jako novou víru 21. století? Ostatně proto také byl Hájek jako prezidentský emisar vyslán na akci klerofašistického D.O.S.T.  Zde vyjádřil prezidentské nadšení ze Semínových starostí o Klausovu politickou budoucnost.

Proč by nemohl pochod gayů a lesbiček  začínat na Václavském náměstí? Jsou to především Semín a další klerofašisté, nacionalisté a ultraliberálové, kteří zneužívají symboly české státnosti k prezentaci nedemokratických zvráceností odporujících zdravému rozumu. Gayové a lesby patří na Václavské náměstí stejně jako každý jiný Čech. Na toto náměstí nepatří náckové, nepatří tam vandasové a jejich heil partička ze sousedního Německa.

Copak jsme v nějaké rozvojové společnosti, ve které si budou moderní fašounci cokoli diktovat? Zatímco si vyznavači nenávistí spílají nad akcí minority, nestydí se setkávat s dalšími kovanými nácky například z Práva a Spravedlnosti. Hradní podpora klerofašismu, nacismu, ultranacionalismu a ultraliberalismu je ostudou špinící obraz této krásné země. Gayové a lesbičky mají svaté právo poukázat na to, že jsou tady mezi námi. Mají právo ukázat, že stále nemají stoprocetní stejná lidská práva jako všichni ostatní.

Semín jako zdatný klerofašounek s pěšinkou nonšalantně učesanou doprostřed, něco vymyslí. Za zády má silnou podporu. prezidentského lobbingu, se kterou se dostane do všech mediálních zdrojů v republice. Stačí zamávat s fotkou, na které je klerofašounek Semín s extrémistckým prezidentem Klausem. To je správná vstupenka do světa vyvolených, kde se hovoří o nespokojenosti několika vlivných rasistů a fašounků.

Na jedné straně bude poklidná akce gayů a leseb, zatímco na stejném místě budou jako hluční šimpanzi pokřikovat a gestikulovat fašounská hovna. Klerofašisté z Akce D.O.S.T. společně s nácky z Dělnické strany budou tak jako minulý rok předvádět svou netoleranci a nenávist vyskytující se v každém milimetru jejich přesvědčení. Pravicoví radikálové, rasistický emisar ultranacionálního Klause, ti všichni světu ukážou, že i uprostřed Evropy žijí hlupáci přímo na Hradě, kteří jsou schopni obhájit rasismus prvního stupně. Zatímco se na Slovensku, v Bratislavě, podobná akce dočkala přímé podpory primátora města, V Praze minulý rok primátor hlavního města poskytl Prague Pride svou záštitu, stejně tak učiní i tento rok. Praha se díky postoji primátora řadí zcela správně mezi gay friendly města.

Stydím se za hradní přestřelky. To například na Islandu mají jasno. Primátor Rejkjavíku, Jón Gnarr podpořil tamní gay komunitu přímo v průvodu. To samé udělal na Islandu tento primátor také minulý rok. Daleko na severu Evropy mají jasno, lidská práva mají absolutní přednost, tam žádní náckové, klerofašisté, případně ultraliberálové nemluvili do lidských práv. Zatímco jsou jinde lidská práva svatým grálem, tak uprostřed Evropy stále existuje hra na náckovské, ultranacionální a ultraliberální lobby v podobě D.O.S.T., Dělnické strany nebo Strany svobodných občanů.

Klausův Hájek má s homosexuály problém. Nazval je devianty, zatímco on sám povyšuje nacismus, fašistické popěvky náckovských kapel za zcela neškodnou normu správného vlasteneckého chování. Politická korektnost v podobě Hájka a jeho šéfa Klause, je pouze v prosazování nenávistné politiky ultranacionalismu, nacismu a fašistických názorových skupinek. Hájkovým názorem je, že nejohroženějším člověkem v dnešní společnosti je běloch, křesťan, heterosexuál a vlastenec….To je klasická představa stoupence klerofašismu, ultranacionalismu, ultraliberalismu a dalších extrémistických směrů.

Ostatně, není tomu tak dávno, co se Hájek nazval kryptofašistou. Podobné názory jako Hájek má také Václav Klaus. Na Hradě sedí tedy kryptofašisté podporující stejně pokřivené hodnoty. To zcela jasně vysvětluje hradní spojení s klerofašisty z D.O.S.T. a dalšími lejny smradlavé spodiny politického záchůdku. Ať si tito extrémisté říkají co chtějí, Prague Pride je správnou akcí a je správné, že takové aktivity LGBT komunity existují. Všichni bychom měli vědět, že homosexuálové v České republice žijí, všichni bychom měli vědět, že nemají stejná práva a měli bychom komunitu LGBT podporovat za cestou nabytí všech lidských práv, která tito lidé mají bez diskuse mít.

Tématem srpnové Prague Pride bude informovat společnost o subkomunitách jinak sexuálně orientovaných spoluobčanů. Jedná se zejména o homosexuální Romy, o homosexuální zdravotně postižené a často zapomínané transexuály. Tyto subkomunity mají mnohonásobně složitější život a je správné poukazovat na příkoří, jakými tito lidé dennodenně musejí podstupovat. Minulý ročník Prague Pride podpořilo také mnoho ambasád. Průvody hrdosti mají zcela zásadní vliv na prosazování práv homosexuálů, bisexuálů a transgender lidí.

Klerofašisté a extrémisté, katolíci hájí předobraz biblické rodiny, ve které je muž a žena, mají se rádi, navzájem se nepodvádějí, mají dvě krásné děti. Ale tak to přeci ve skutečnosti není. Je o jen ideologický ideál, který je velmi daleko od skutečnosti. Příběh o Evě a Adamovi je pouhou pohádkou, oparem zachyceným v Bibli. Realita je mnohem složitější, mnohem komplexnější. Gayové, lesby, bisexuálové, ti všichni provázeli lidstvo od jeho kolíbky. Patří do společnosti. Svět není Adam a Eva. Klerofašisté, extrémisté a někteří katolíci jsou tak nositeli pohádky a narušiteli normálního koloběhu společnosti, chtějí ochraňovat svůj kult, protože se bojí, že by poté mohlo dojít ke zbourání světa tak lehce věřícího na nenávist a totalitu.

Například v Izraeli gay komunita velmi posílila. Ortodoxní Židé stále více tolerují tuto komunitu. Homosexuálové v řadách ortodoxních Židů chtějí být stále homosexuály, ale přitom chtějí vyznávat stejnou víru, a tak dochází ke změkčení pravidel jejich vyznání. Přesto jsou stále práva LGBT komunity v Izraeli porušována, nelze například v této zemi vykonat sňatek mezi homosexuály, protože v Izraeli neexistují občanské sňatky. Změn v církvi se bojí někteří katolíci, všichni extrémisté extrémisté a klerofašisté.

Homosexuálové, bisexuálové a transgender občané nejsou žádná monstra. Jsou to běžní lidé. Těmi monstry a vředy na těle společnosti jsou utranacionalisté, ultraliberálové, nacionalisté, fašisté, kleforašisté a všichni příznivci integralistického konzervativismu.