-Kodex diskutéra na www.hrebenar.eu-

Dobrý den,

na tomto webu jsou vítáni všichni slušně diskutující bez rozdílu barvy pleti, politické či sexuální orientace. Jediné, co se zde netoleruje jsou vulgární příspěvky, příspěvky hanobící rasu, národnost či přesvědčení, příspěvky mimo téma diskuse, argumentující ad hominem, příspěvky urážející adminy a ostatní diskutující, či spamy.

!!!Takové příspěvky budou nekompromisně mazány!!!


Pro snažší orientaci v tom, jaké příspěvky zde nebudeme tolerovat, jsme příspěvky rozdělili do čtyř základních kategorií:

 

  • 1. ) Slušně napsaný příspěvek – pokud bude váš příspěvek slušný, tak v žádném případě nebude smazán. Naopak, slušně napsané, kritické názory oponentů, jsou zde vítány stejně tak, jako pochvalné názory čtenářů, kteří s článkem víceméně souhlasí. (Kdyby spolu všichni na světě souhlasili, tak by to vypadalo jako obrázky v brožurce Svědků Jehovových.)

 

  • 2. ) Velmi ostrý nesouhlas s článkem (bez urážek admina, autorů článku, diskutujících či ostatních) se zde nemaže. – Pokud je někdo schopen diskutovat velmi ostře a zároveň bez použití urážek, tak ačkoli s jeho opačným názorem nesouhlasíme, tak ho akceptujeme a v žádném případě nebude cenzurován.

 

  • 3.) Mírně vulgární, ironické příspěvky a ty, které tykají autorům článku, zde sice nevidíme moc rádi, avšak pokud však nebudou obsahovat narážky hanobící rasu, národ či náboženské přesvědčení, tak zde budou ponechány a mírně závadné části budou seškrtány. Nevhodné je také vkládání dlouhých url odkazů do článků. Nikdo vám však nezaručuje ponechání podobného příspěvku v diskusi, proto by měl každý pečlivě zvážit, to co píše. Pokud bude takový příspěvek adminem uznán jako nevhodný a smazán, místo něj se objeví odkaz na tento bod kodexu blogera.

 

  • 4.) Vulgární příspěvky či příspěvky hanobící rasu, národ či přesvědčení zde nejsou vítány a budou bez odůvodnění nekompromisně mazány.

 

  • 5.) Samostatnou kapitolou je diskutér s nickem Ernst Wasserbauer, ( který vyhrožoval násilím) a stalkeři Kateřina Dubnová či Martin Kavka. Oba jsou svým soustavným stalkingem pod nejrůznějšimi nicky nechvalně proslulí hned na několika serverech a na tomto webu již nejsou vítány ani jejich slušné příspěvky.

 

Pokud někdo napíše příspěvek porušující bod 4.) či opakovaně poruší bod 3.), tak zde ostatně také nebude vítán. Kodex blogera je přehledný pro snadné zapamatování a jednoduchou orientaci v diskusích. Cílem našeho webu není cenzura nesouhlasných příspěvků, nýbrž eliminace příspěvků, které do slušné diskuse nepatří.

Každý příspěvek na své schválení adminy čeká určitou dobu.

Pokud možno slušné a korektní diskuse vám přeje tým webu: www.hrebenar.eu

(Toto je jediný článek pod kterým nelze diskutovat)

SDÍLET