Všichni rasisté mi můžou leda tak políbit prdel

Všichni rasisté mi můžou políbit prdel. Je vtipné sledovat jejich pokus obhájit své zvrácenosti, které jsou neobhajitelné. Milovníci zla a zvraceností poukazují na to, že jejich ideologie chce dobro a prospěch lidstva. To mě opravdu dostalo. Milovníi hákáčů, ozubených kola dalších nesmyslů si myslí, že svým extrémismem přilákají stále více lidí. Tu tam skopou nevinného bezbranného člověka. Cítí se tak absolutně svobodní a silní po každém takovém činu. To všechno nevadí některým takzvaným protivládním uskupením. Upozorňování na škodlivost rasismu jen rozdrobí obyvatelstvo, které se poté zabývá něčím jiným než problémy ve vládě. To si alespoň myslí několik myšlenkových deviantů, kteří by bez potíží pochodovali vedle naci skupinek na půl vyholených bezmozků Vandasovo náckovské omladiny. 

I takto to někdy vypadá během diskuse, ve které zcela zákonitě jako skrytý ninja vyskočí jeden skrytý nácek. Vandas a jeho nazi makers udělalo přeci pro tuto zemi tolik potřebného, zmlátilo tolik cizinců, vyvolalo tolik zla, to se musí vždy oslavit. Takže klesneme po kolena do bláta, abychom mohli uctívat fanatické šílence zla. Docela mě baví pozorovat, jak se u některých mých článků pod komentáři odhalují jednotliví komentátoři. Jako motýli vylétají z kukly, aby poukázali na svou touhu vyjádřit souhlas hákovému kříři a jejich pánovi zla. V ten okamžik se mi vždy v myšlenkách zobrazí ta slavná scéna z Pelíšků, kdy jeden z aktérů otevře okno a zakřičí: proletáři všech zemí polibte mi prdel”, jo v ten stejný okamžik má tou taktéž otevřít okno a zakřičet: “rasisté všech zemí polibte mi prdel”.

Haha, opravdu nesahám hlupáčkovi Vandasovi po kotníky. Tak hluboko neklesám. Moje morálka má mantinely, které jsou neměnné. Nějaký nacismus, nějaká nenávist nebo snad rasová povýšenost, to v mém hodnotovém žebříčku není. Holé lebky jsou pro mě synonymem bezmozkovosti, stejně tak u mě prohrávají na celé čáře sympatizanté rasismu a vyznavači jedné jediné správné barvy. Nacionalismus, ultraliberalismus a touha být výše postaveným než všichni ostatní, to je znak psychické nedostatečnosti, kterou netrpím.

Soudě podle některých komentářů rasistů, je většina rasistických hlupáčků amatérskými sociálními pracovníky, kteří by okamžitě zastavovali důchody, ihned by druhé posílali do práce, i když oni sami jsou nepotřebnými nemakačenkovskými vešmi, které o práci nezavadí jak je rok dlouhý. Myšlení klasického rasisty je na úrovni pětiletého dítěte, jiné další zázraky od takových chudáčků nemůžeme očekávat. Sami Vandasovci se označili za nepřizpůsobivé občany. Takže fanoušci nepřizpůsobivých občanů budou kázat o nějaké morálce? Oni se raději jako jeden jejich zástupce vyfotí ve společnosti krkajících individuí přikrytých jejich oblíbeným desetiletími ověřeným symbolem trapnosti a totální idiocie. Také co bychom chtěli od idiotů?

Takový Kebza je důkazem toho, že i Žid může klesnout na tu nejnižší možnou hladinu. Potom už tedy každý zakomplexovaný Čecháček může najít útočiště v partě stejně hýkajících opiček houpajících se na větvích jejich německých kolegů. Víra v satanistické tradice, víra v neskonalé vzory pokleslosti s pocitem stádovité jedinečnosti dělá z nácků a jejich následovníků ještě větší ubožáky než jimi ve skutečnosti jsou. Náckové Vandasovy grupy, Semínovi hulmani, ti  mohou hulákat jak chtějí, stejně nepřekřičí pravdu.

ROMOVÉ JSOU A VŽDY BUDOU SOUČÁSTÍ ČESKÉHO NÁRODA, STEJNĚ JAKO HOMOSEXUÁLOVÉ PATŘÍ DO TÉTO SPOLEČNOSTI A MAJÍ PRÁVA NA STEJNÉ ZACHÁZENÍ. MUSLIMOVÉ JSOU TAKTÉŽ NEDÍLNOU PODSTATOU EVROPY.

To jsou pravdy, které nikdy myšlenkoví devianti z Hradu, z blízkých hradních kruhů nesmažou. Stejně to tak nesmažou ani Vandasovi šílenci plní násilníků a kriminálníků.  Pravda je vždy jedna jediná. Jak napsal jeden autor na mém webu: “80% Čechů je frustrováno sebou samými. 90% Čechů trpí fobiemi z cizích kultur. Normální a společensky zralá, psychicky vyzrálá a sociálně ekonomicky zdatná společnost má tato procenta přesně naopak.”. Zamindrákovaní chudáčkové se organizují do ještě více zamindrákovanějších uskupení, aby světu předvedli zamindrákovanější divadlo na které je jedinou odpovědí: “polib mi ubožáku prdel”.

Pouze chudák se bojí chudáků, proto je správné ukázat, že s českou společnosti to není zas tak moc špatné, když je schopna produkovat vlastní názor odporující rasismu a nenávisti. Humanismus a svět bez nenávistí, to je hlavní cíl budoucnosti, ve které zahyne mindrákovství rasistických pošuků. Všichni máme lidská práva, všichni jsme lidé, to je jediné rozlišující pravidlo. Psychicky zdravý člověk se nepotřebuje povyšovat před  ostatními. Pouze náckové a jejich obdivovatelé jsou zakomplexovanými bytůstkami s nutností povyšovat se nad jinými jinak vypadajícími, jinak smýšlejícími. Zkrátka je to trapné.

PROSTĚ, VŠICHNI RASISTÉ A NÁCKOVÉ POLIBTE MI PRDEL, JÁ SE VÁM POUZE SMĚJI ZA VAŠI ZAKOMPLEXOVANOST A HLOUPOST

SDÍLET