Je Tomáš Vandas heterosexuál anebo skrývá svou homosexuální orientaci?

Tento agresivní neonacistický rádoby politik stihl za jeden den hned dvě výhrůžky fyzickým násilím, první z nich byla mířena k prezidentskému kandidátovi Fischerovi, zatímco ta druhá patřila novináři Pečínkovi, který se českého obrnácka zeptal na to, zda je gay. Vandas na to reagoval extrémně podrážděně a Pečínkovi ihned zavolal a vulgárně mu nadával. Extrémista, šéf nepřizpůsobivých, milovník hnědého eposu a ochraňovatel bílé rasy tady hovoří o homosexualitě jako o dalším extrémismu?  Homosexuálové a jejich práva jsou pro nácky extrémismem? Není náhodou Vandas homosexuál, když je tak háklivý na podobná témata? Pokaždé, když tento myšlenkový perverzák uslyší cokoli o homosexuálech, zrudne, a jako býk běží proti zdi. Jen je škoda, že to Vandas dělá pouze v myšlenkové rovině.

 

Nějaké fair play, zásady slušné společnosti, to jsou přeci hodnoty, které čeští pohrobci Hitlerova odkazu vůbec neuctívají. Hlupáci s hnědým blátíčkem v mozkovně raději pořvávají v putikách. Plivou ožralí do pivních půllitrů, zatímco jejich hlava vymazaná s megafonem v ruce vykřikuje cosi o boji za dělnickou třídu. Obrnácek se styky až u německých Kammaraden využívá árijské rétoriky, aby se mohl zastrašit všechny, se kterými nesouhlasí . Esesácky laděné eskadry mladíků jsou tu k ničemu,  Ty platí jen na některé hloupoučké obyvatele severských vísek a městeček. Tady pomůže jenom hrubé slovo ostrého, přesně německého střihu. Konečně se ty schůzky s bavoráckými a saskými nácky vyplatí.

Teď se budou Fisherovi lámat ruce, nebo snad nějaké pazoury, jak se neonacista vyjádřil o končetinách svého soupeře. Velmistr jeho ozubenosti doslova řekl: “Jestli si ještě hodláte, kandidáte Fischere, brát do svých úst naše děti, které chcete zneužívat k perverzitám v rámci své předvolební kampaně, tak vám garantuji, že vám ty vaše hrabivé pazoury osobně přerazím!” Samotný šéf největšího zla dostal lamačské choutky. Moderní politický boj v hledáčku pokřivených ideologií představuje násilí a fyzické likvidace každého odpůrce nebo obhajovatele hodnot, se kterými přátelé árijské řeky nesouhlasí. Rovnoprávnost, bezpečí, nová rodina, láska a šťastné dětství, to je něco, proti čemu stojí čeští náckové. Kvůli těmto hodnotám jsou ukřičení šaškové připraveni vyhrožovat násilím, třeba i prezidentským protikandidátům.

Po vzoru árijských výpotků z třicátých let minulého století, tak novodobý nácek dokazuje svou nejnižší pokleslost. Obhajoba rovnosti je v rozporu se zájmy ukřičených dementů hájících jedinečnost bílé, nikým nerušené barvy. Raději se do světa pošlou naciskupinky ještě hloupějších sluhů, kteří na jeden pokyn jako jeden muž skopou třeba šedesátiletého bezbranného člověka . Grázlové nekonečné pokleslosti bez dostatku jakékoli soudnosti nyní vyhrožují. Dokonce jim k tomu stačí jeden jediný den.Takový Kebza, Skyba nebo snad Lamprecht, již několikrát dokázali svou jedinečnou, doslova zničující dovednost. Rudá krev odpůrců, to je dostatečné antidepresivum hitlerovských pohrobků, kterým tak energicky velí homofobně naladění Tomáš Vandas.

Dejte si pozor, obrnácek zavelí a špína za zvuků bubnů ševelí. Vandasovi naciboys vyplní vůdcova přání. Praskající kosti, kvílení oběti, to je zajisté dokonalá symfonie náckovských elegií na prezidentská klání. Ještě dnes slyším ty německé pohrobky, jak po dlouhých sedmdesáti letech řeční na pražském náměstí. Stará reminiscence vyvolávající u Vandase a jeho pošuků frenetický jásot, způsobovala u ostatních Čechů stud doprovázený nepříjemnou nauzeou. Kammaraden přijeli podpořit své soukmenovce ve víře. Zatímco někteří nevydrželi svou nadrženost a zvedali ručičky do patřičných poloh, hitlerovští sasíci provolávali čest a slávu věčného rasismu.

Neptejte se Vandase na jeho homofobní výkaly. Neptejte se ho ani na to, zda je gay. Okamžitě se šéf branných sborů hnědokošiláčů rozčílí, najde si vaše telefonní číslo a pohrozí dokonce i fyzickou likvidací. “Ty máš tu drzost se mě ptát, jestli jsem homosexuál? To ti garantuju, že se my dva osobně potkáme, ty dobytku. Ty budeš ještě kvičet jinak, na to se spolehni. To vyřídíme ještě jinak, ty hovado.”  Přesně takovým nevybraným způsobem diskutuje vůdce Vandas nad svou homosexualitou.

Novinář udeřil do bolavého místečka. Možná by měli promluvit vůdcovi mladíčci, kteří se tak často pohybují kolem Vandasovy osoby. Poté bychom se zcela jistě dozvěděli pravdu o Vandasově sexuální orientaci. Samotní nadšenci krajní pravice označují Vandase za homosexuála skrývajícího sexuální orientaci před svými násilníky. Upřímně řečeno, je mi jedno, jestli šéf nácků miluje ženy nebo muže. Láska si nevybírá a homosexualita je již od narození  jednou přesně danou vlastností, za kterou nikdo nemůže. Všichni lidé jsou si v sexuální orientaci rovni. Případná homosexualita Tomáše Vandase není ničím špatným.

Bohužel, je to samotný neonacistický pseudopolitik, kdo prohlašuje homosexuály za nejnižší tvory, pořádá proti homosexuálům demonstrace a holduje upírání jakýchkoli práv čtyřprocentní minoritě žijící v České republice. Tomáš Vandas tak díky svému chování  ponižuje sebe samotného na nejnižší jím popsanou stupnici ve společnosti. Ostatně, proč ne. Když se náckové kodexem nepřizpůsobivých občanů prohlašují za nepřizpůsobivé, tak může Vandas sám sebe označovat  těmi hnusnými náckovskými hesly, které tak milerád vypouští ze zahnojených úst.

Homofobní, přehnaná, zkrátka nacistická reakce Tomáše Vandase, ve spojení s jeho chováním vyvolává pochybnosti. Je Tomáš Vandas heterosexuál anebo skrývá svou homosexuální orientaci?