Zlatí úsvitáři jako mladí esesáci ničili stánky přistěhovalců

Řečtí neonacisté řádí v Řecku doslova jako černá ruka. Jejich pokřivené duše si vybraly dnešní sobotu ke krveprolití. Každý, kdo je jiného než řeckého původu, je ihned zmlácen, a zničen přímo na ulici před zraky zděšených turistů. Zlatý úsvit, který je v České republice pro mnoho neonacistů vzorem, tak ukázal jak si představuje řešení otázky přistěhovalectví. Duševně nenadaní, naprosto bezcenní náckové si tak jako jejich němečtí kolegové před sedmdesáti lety vybíjejí hněv na naprosto nevinných lidech. Tisíce fašounků rozbíjejí obchody přistěhovalců. V jeden den je zničena budoucnost a životy těch, kdo pobývají zcela legálně v Řecku. Se sílícími sociálními nerovnostmi sílí bohužel popularita neonacistů. Před volbami ti stejní násilníci obdarovávali důchodkyně taškami s potravinami, nyní se klidně mohou bavit  na krvi jiných. Opravdu lidská společnost poklesla tak hluboko?

V řeckém parlamentu se nachází neonacistická strana plná násilníků a rváčů. Fašouni dostali od voličů šanci. Podívejte se na dnešní události v Řecku. Takto vypadá činnost neonacistů v demokratickém státě. Stádo hloupých kindernácků jako skupinka bezmozků zastraší pochodem v Aténách všechny pro nácky nebezpečné osoby. Už samotný příchod Zlatého úsvitu do parlamentu připomínal pochodující esesáky. Jejich pozdrav po vzoru hnědokošiláčů každého slušného člověka doslova zamrazil.

Sílící násilí parlamentní strany nenechá chladným ani řeckého ministra veřejného pořádku, který nařídil úřadům podání žaloby na příznivce neonacistického Zlatého úsvitu. “Zlatí” poslanci Giorgos Germenis a Panayiotis Iliopoulos zneužili svého postavení a jako zmetci ve službách státu napadli stánky místních přistěhovalců. Jejich imunita nyní poslouží jako nárazníkový štít pro páchání zla a násilí.  Již zmíněný řecký ministr veřejného pořádku požaduje zrušení imunity dvou výše jmenovaných poslanců. Není možné, aby zástupce lidu napadal lid.

Zlatí úsvitáři v černých tričkách s řeckými vlajkami na prsou vyzývajícími k odchodu přistěhovalců vyhrožují stánkařům. Požadují po nich povolení k pobytu, zatímco vesele jako nějaká četa mafiánů rozbíjejí stánkařovo zboží. Tady nejde o nějakou, řekněme občanskou kontrolu legálnosti pobytu cizinců. Tady jde především o to ponížit přistěhovalce co nejvíc. Atény se v sobotním dnu mají stát místem krve, potu, nářků a sutin přistěhovaleckých prodejen. Poslanci spolu se svými kumpámy  páchají trestné činy. Vážně zraňují přistěhovalce, ničí jejich majetek.

Tak to vypadá, když se lůza dostane do parlamentních funkcí. Zlatý úsvit zcela neskrytě vyhrožuje přistěhovalcům. Jejich webové stránky jsou plné vyhrůžek a příslibů násilí. Jednotlivé útoky namířené na stánky migrantů budou podle vyjádření úsvitářů nadále pokračovat. Budou ulice řeckých měst plné pořádkových hlídek, nácků a vystrašených turistů? Jsou to právě Zlatí úsvitáři, kteří poškozují Řecko nejvíce. S takovou se počet turistů rapidně sníží. Ekonomické potíže jihoevropské země vzrostou, zatímco hitlerovi pohrobci zamoří atmosféru kolébky evropské vzdělanosti.

Poslanci, kteří se podíleli na násilí byli podle informací ministerstva veřejného pořádku obviněni z trestných činů. Náckové slibují dny plné násilí. Dokonce jedna sada fotografií ukazuje řeckého poslance Zlatého úsvitu, Costase Barbarousise, jako vedoucího kápa násilnické skupinky v západořeckém městečku Messolonghi. Pan poslanec se osobně podílí na zničení tří stánků přistěhovalců. Neonacisté zahájili útok proti lidskosti. Touží snad po kříšťálové noci, která celkem nedávno v modernějším ražení proběhla v Izraeli?  Afričané jsou společně s asijskými přistěhovalci diskriminováni neonacisty.

Novodobí esesáci jako stoupenci SA jednotek ničí životy druhých. V Čechách se snaží na sebe upozorňovat hloupý Vandas, zatímco tisíce kilometrů daleko na jihu kontinentu řádí stejní ubožáci s vymytými mozky.