Emigrace Klause v případě výhry Schwarzenberga? To je další důvod proč volit Karla

Václav Klaus vytváří v národě zajímavé naděje. Slibuje, že v případě výhry Karla Schwarzenberga v prezidentských volbách emigruje někam do ciziny. Chtěl Václav Klaus udělat národu radost, nebo jeho slova měla zděsit poslední klausověrce v boji? Hradní lobbing  zkoušel zasáhnout pravicového voliče. Superekonom a ekologický všeználek vypouští před volebním pátkem poslední duchy. Miloš Zeman, přítel z oposmlíouvy, představuje nové cestičky do Hradu, a tak Livia spolu s Václavem hodí volební lístečky pro oranžovorudého kandidáta. Klaus i Zeman hledali u komunistů podporu. Klaus ji dostal, zatímco Zemanovi zbyli pouze soudruzi ve volebním týmu. Profesor ekonomie chce opustit Českou republiku, možná tím chce národu sdělit,  kde začíná a končí jeho hrdost na českou vlast, o které nedávno před vládním letadlem tak zapáleně hovořil.

Zatímco se kruhy zájmů uzavírají, hradní pán vystřeluje poslední slepé náboje. Milovník extrémismu a rasista se skinheadskou minulostí, Vladimír Franz, raději volí  “prasečí chřipku” před “ptačí chřipkou”. Extrémista podporuje extrémistu v cestě na Hrad. Milovníci nenávisti se tak alespoň formou volebních lístků setkají uvnitř volebních uren. Není tohle symbolické označení dalšího politického směřování Zemanovy túry na Hrad?

V případě skutečné emigrace by Václav Klaus věnoval národu povánoční dárek. Proč všeználek s hnědou barvou v srdci neuvažoval dávno předávno o emigraci? Pan zázračný, na terého média pěla místy samou chválu, měl opustit republiku dávno před tím, než přispěl svým umem ke zničení poslední fungující české továrny. Divadlo na téma voleb pokračuje doslova raketovou rychlostí. Je tu další důvod proč volit Karla Schwarzenberga. Opravdu se Česko zbaví Klause v případě vítězství předsedy TOP09?

Byla smska adresovaná Lidovkám.cz myšlena vážně, nebo se jedná o jednu dalších z psychedelických mánií odcházejícího matadora porevoluční dekadence společnosti? Kamarád z oposmlouvy se nezrazuje. Tenkrát zavřel oči, když se pod vládními a poslaneckými stolečky zhasla všechna světla, a tak přítel a spolupachatel pochybných projektů Zemanovy vlády vystoupí z aureoly prezidenta státu do světla kamarádského souznění. Přátelskými vztahy s Milošem Václav nešetří. Již v Hradci Králové mezi studenty dosud úřadující prezident pronesl bez udání jména osoby, o které hovořil toto: “Jsou někteří, po jejichž volbě bych měl pocit, že je nezbytné někam emigrovat. Jsou někteří, kde si dovedu představit, že by mohli být prezidenty. Zřejmě by občas vstávaly vlasy hrůzou na hlavě z jejich činů, to asi ano, ale dovedu si to představit

Klaus zapomněl, že nejsme monarchie, která by se bála odchodu bývalého spoluviníka současného stavu v České republice. Inu, vrána k vráně sedá. Franz k Zemanovi, Klaus k Zemanovi a naopak. Srdce extrémistovo radostí zaplesá nad lednovou trojicí ultrapravicového souznění. Hrad provádí kobercový nálet, ale nějak mu to nejde. Když otevře ústa Miloš Zeman, pravda jej fackuje zleva i zprava. Jako přítel v boji nenechá Václav Klaus dělat fackovacího panáka ze svého pseudolevicového kolegy, a tak se pomocí dalších lží připojuje ke stavbě Potěmkinovských vesnic Miloše Zemana.