Amnesty World je dalším počinem extrémistů z Holešovské výzvy

Norbert Naxera, Václav Prokůpek a doktor Josef Hōrl založili nové občanské sdružení Amnesty World. Všichni tři pánové budou zajisté zárukami slušné, ničím neposkvrněné budoucnosti extrémismem zotročeného národa.   Společníci v boji za nastolení přihnědlých diktatur zajisté vědí, co dělají. Holešovská výzva netáhne tak jako dřív, a tak se vytvořil pomocný orgán, který poslouží jako styčný bod k různým nacionálním skupinám, se kterými mají slovutní zaladatelé více než osobní zkušenosti.

Norbert Naxera kdysi kandidoval za náckovskou Národní stranu, zatímco Václav Prokůpek aktivizoval svou politickou činnost skrze bandu Vandasových tupounků. Známí ze Sdružení nestraníků, za které kdysi Naxera s Prokůpkem v Plzeňském kraji kandidovali do krajských voleb, přijali ke svému občanskému počinu také vůdčí osobnost radikálního, doslova bezhlavého boje proti českému Nečasu.

Extrémisté se rozhodli pro hru ochránců zákonnosti. To je podobně směšné, jako když nepřizpůobivci z  Dělnické strany sociální spravedlnosti nachystali pravidla proti nepřizpůsobivým spoluobčanům. Václav Prokůpek, coby soudem uznaný násilník vyhýbající se jednotlivým soudním stáním poslouží jako virtuální právník k ochraně práv ohrožených? Skládá se snad ochrana lidských práv z kopání do bezmocných důchodců? Václav Prokůpek se léčil na psychiatrii, možná proto uvěřil zhovadilostem neonacistických cestiček Dělnické strany sociální spravedlnosti.

Sdružení extrémistů, Amnesty World, usiluje podle svých stanov zejména o:

1. dodržování zákonnosti před soudy, policií ČR a jinými státními orgány v České republice
2. důsledné dodržování občanských práv a svobod občanů ČR
3. právní pomoc obětem trestných činů
4. právní pomoc sociálně slabým občanům
5. pomoc obětem justičních omylů a nesprávného úředního postupu
6. zvyšování právního vědomí občanů.

Chtěl by snad pan Prokůpek přispět hned v prvním bodě k dobrému se svými zkušenostmi s policií a českým soudnictvím?  Václav Prokůpek pyšnící se neexistujícími tituly, jednoduše k jednotlivým soudním stáním rokycanského soudu nechodil. Jak ve svém případě chránil zákonnost? Bylo snad zákonné vyrábět ze soudu bandu idiotů? Osmatřicetiletý Prokůpek tenkrát odmítal ve svém případu vypovídat.

Je snad zákonností vyhýbání se soudním kláním pomocí výmyslů a skrývaček? Nové sdružení má za úkol poskytovat právní pomoc obětem trestných činů. Že by se ve Václavu Prokůpkovi hnulo svědomí? V období právnických podvodů Václava Prokůpka tento člověk vybíral od svých “klientů” peníze za advokátní služby. Václav Prokůpek kdysi vyráběl oběti svých trestných činů, proto zajisté ví, ak pomáhat obětem trestních činů.

A kdo spadá do ranku sociálně slabých? No, možná by to světu mohl vysvětlit Norbert Naxera. Oh, tento muž má tak kouzelný, až nacisticky květnatý slovník, za který by se nemusel stydět ani největší český nácek Tomáš Vandas. Sociálně slabí zajisté u právníka Holešovské výzvy naleznou zastání. Jen to nebudou moci být Romové, přistěhovalci, homosexuálové a další lidé, od kterých se distancuje politika Dělnické strany.

Tohle všechno si Norbert Naxera v roce 2006 vybásnil v nacistických Národních listech:

“Nedávno mě šokovala informace že ve Vyvolených zvítězil homosexuál Vladko se ziskem ca. 600000 hlasů. Touto skutečností jsem velmi znechucen. Jak je něco takového vůbec možné. V konkurenčním Big Brotherovi sice zvítězil Schreck, proti kterému nic nemám, nicméně do finále se s ním dostala Eva, která se netají svou bisexuální orientací.Máme v republice tolik homosexuálů, nebo normální lidé jsou tak „tolerantní“, že posílají SMS úchylům? Obě možnosti jsou katastrofální. V médiích je prezentováno, že vítězství Cikána v Superstar a buzeranta v realityshow je důkazem toho, jak jsou Češi tolerantní. Tomu odpovídá i to, že naše nejslavnější zpěvačka je Cikánka a na TV Nova uvádí zprávy černoch, na ČT1 je dříve uváděl Cikán. Nepochybně jsou Češi tolerantní, nikdo se však již neptá, jestli je to dobře nebo ne.”

To znamená že nebýt přistěhovalců nebyla by ani nezaměstnanost.

“V ČR je obrovské množství homosexuálů, pedofilů a dalších deviantů. Místo toho aby se společnost snažila tyto lidi léčit, tak nám média neustále opakují že homosexualita není nemoc a podobné nesmysly. Vrcholem je zákon o registrovaném partnerství, de facto manželství osob stejného pohlaví. Pokud tento zákon bude schválen (já doufám že ne, neboť na přehlasování presidentova veta bude třeba 101 hlasů), bude to znamenat, že homosexualita je úřady považována za zcela normální věc. Tímto zákonem hrozí rozpad manželství a rodiny vůbec”

Nejde o několik tisíc buzerantů, kteří se chtějí vzít, ale o vnímání homosexuality většinovou populací.”

Rasisté, extrémisté a xenofobové si zřídili občanské sdružení. Drzost nelidských radikálů je nebetyčná. nový spolek zpátečníků chce pomocí nového občanského spolku svrhnout Senát i Sněmovnu. Je to snad nějaká přípravka českých reminiscencí na historické zkratky třicátých let minulého století?

Není náhodou Amnesty World spíše přestupným bodem mezi Dělnickou stranou sociální spravedlnosti a Holešovskou výzvou?