Jidáš Lukáš Lhoťan se ve svém paskvilu zastává neonacistických hudebních skupin

Lukáš Lhoťan je zajisté pěkný kluk. Tváře se mu jen červenají, jakoby použil líčidla od Maybeline, ve svých očích má jiskru Chucka Norise, “brežněvovo” obočí nám prozrazuje, že se zajisté nejedná o bizarní figuru zběsile toužící po moci a pusu na fotografiích otevírá, jak kapr právě vylovený z kádě při svých posledních vteřinách. – Člověk by zvolal:  “Takový hezký hoch!” – Kdybych byl žena či gay, tak bych se do tohoto úderně píšícího chlapíka určitě zamiloval. To bych však nesměl vědět, jak je to s tímto Jidášem Iškariótským dooopravdy. Povězme si o něm něco více:

Klučina s tváří zastydlého puberťáka ve svých osmnácti letech konvertoval k Islámu, aby z Islámu za rok poté vystoupil a poté se jím pro změnu opět stal. Poté, co překročil stín řadového muslima, měl ve své brněnské islámské komunitě vysoké ambice a jeho cílem rozhodně nebylo jen Arabům každé ráno čistit boty od psích hoven, ručně jim prát ponožky a pětkrát denně umývat chodidla včetně ostatních intimních partií.  – Podrždeštník Lukáš Lhoťan nechtěl být jen obyčejným muslimským koštětem, nýbrž chtěl zastávat i nějakou vyšší funkci. Byl proto ochotný udělat téměř cokoliv – proto také nikdy nepatřil k umírněným muslimům. Podle toho, co je o něm známé (např. jeho tehdejší žaloba na Miloše Zemana), je pravdou spíš téměř pravý opak.

  •  Viz např. demonstrace pořádaná Lukášem Lhoťanem  v sychravých lednových dnech roku 2009. Tehdy v Brně stejný Lukáš Lhoťan obhajoval Palestinu, obhajoval arabský svět.

Lhoťan

  • Moderátorem tehdejšího demonstace nebyl nikdo jiný, než současný zapřísáhlý islamofob a ideový kůň Czech Defence League Lukáš Lhoťan. Ten ještě 1. ledna 2009 tvrdil iDnes, že odmítá demonstraci podporující islám, aby ji o několik dní svolal v Brně.

Pamětníci dodnes s úsměvem na tváři vzpomínají na jeho internetové hádky s psychicky nemocným fuhrerem českých islamofobů Valentinem Kusákem (R.I.P.), při kterých ho Kusák vyzval k tomu, aby mu vykouřil doutníček. Brněnské vedení se však nenechalo opít rohlíkem v podobě slabomyslného prosťáčka s nevinným úsměvem a Lhoťanovým mokrosnům o 72 pannách řeklo jasné dost. Zlé jazyky tvrdí, že Lhoťan se měl v té době též rozejít s českou muslimkou, kterou mu měl přebrat fešný Arab. Poté, co náš Mirek Dušín pochopil, že mu mezi brněnskou muslimskou komunitou pšenka nepokvete, tak otočil a vydal svůj první nenávistný protiislámský pamflet. (Momentálně u “milovníků Islámu” z Czech Defence League žebrá finanční prostředky na svůj druhý nenávistný paperback o Islámu) a stal se jedním z nejzarytějších českých Islamofobů. Jeho karma na blogu iDnes narostla z obvyklých patnácti na třicet a Lhoťan začal pravidelně jednou denně onanovat na téma Islám. Hnědým ejakulátem stačil postříkat hlavní stránku blogu iDnes někdy i 2 x denně, ale stále se nejednalo o nic vyjímečného. Jindy zas šel, narychlo postříkal některý ze serverů skupiny Eurabia a rychle odtamtud utekl. V poslední době však začal na svůj blog i blít. Nejprve se vyzvracel s kauzou muslimské učitelky Ivy Špírkové, která se “provinila” tím, že si na sebe v mateřské školce oblékla obyčejný muslimský šátek. To však Lhoťanovi nestačilo a svůj blog si začal plést s veřejnými záchodky na hlavním nádraží.. Jeho poslední traktát vzal zavděk béčkovými polonácky z české skupiny Ortel, jejíchž píseň se stala neoficiální hymnou Dělnické strany v čele se strýčkem Tomem. Nutno dodat, že kočovná skupina Ortel objíždí hospody IV cenové kategorie ve Vidlákovech, aby v místním karaoke vychrochtávala šlágry rasistické skupiny Orlík. Na jejich koncertech se též posilují ruce v cvičení s neviditelným jojem a k vidění zde jsou i polosvlečení mladíci s černým pravotočivým sluníčkem pro štěstí vykérovaným na ramenou.

  • Romantická idylka z koncertu skupiny Ortel: Náckové s tetováním Schwarze Sonne neskrývají svojí radost ze hry s neviditelným jojem.

Ortel koncert

Exot Lhoťan ve svém posledním paskvilu tyto polonácky obhajuje. Ve svém křížovém tažení proti islámu vezme zavděk téměř každým. Nepohrdne ani neonacistickou divokou zvěří, která prasečími zvuky v karaoke předchrochtává šlágry Orlíku. Plzenští vyznavači průjmových ideologií plných rasových a náboženských předpojatostí jsou považováni za novodobé hrdiny Lhoťanovy demokracie v “boji proti multikulturalismu”, kde není místo pro jiné, než křesťanské smýšlení.  Je tragikomické, co všechno může být zveřejněno na blogu iDnes.cz. Ten se stále více podobá hlásným troubám různých extrémistů, ke kterým Lukáš Lhoťan zcela zaslouženě patří. “Obhajujte si kindernácky a my vám to necháme zveřejníme na našem blogu. Budete velmi oblíbenými a uznávanými blogery mezi negramotnými čtenáři, kteří mají místo mozku pravotočivou rubikovu kostku.” I takové zprávy nepřímo vysílá ultrapravicově kompromitovaný iDnes. Ostatně, proč ne. Čtenost roste a lidství klesá. Klesá v hloubce absurdit zveřejňovaných extrémistů, kteří se postupně stávají VIP osobnostmi idnesovského portálu. Písně Ortelu oslovily divokou zvěř z vandasovy Dělnické strany, tak proč by neumněle zachrochtané karaoke písní zaniklého Orlíku nemohlo oslovit další vyznavače nesvobod?  Hudební skupina Ortel odpovídá Lhoťanovu  maloměšťáckému naturelu. Dává průchod nenávisti k islámu, multikulturalismu a zjednodušenou formou vyjadřuje odpor ke všemu islámskému. Ortel je neonáckovským počinem schovávajícím se za roušku vlastenectví, se kterým nemá pranic společného. Vykrádal, tak jako Daniel Landa, památku Karla Kryla, který se nad dehonestací svých textů musí v hrobě rotovat, jak Resslova lodní turbína.

V zemi křesťanů, mešita stojí, ať mi někdo z vás na to odpoví, proč kostel nestaví v arabských zemích a proč země má všude je pro smích?

Stojí v textu Ortelu k písni Mešita. Tito náckovští analfabeti jsou každému normálnímu člověku k smíchu. Zvláště, když tito pologramotní bezmozci neví, že v arabských zemích jsou také kostely. V arabských zemích jsou dokonce ulice, kde naproti sobě bez problémů stojí mešita i křesťanský kostel. Pouze extrémisté a neonáckové vymýšlejí nenávistné pohádky.

  •  S Ortelem si zahrála také neonáckovská slovenská skupina Compresor. Inu, proč by se nemohl Lukáš Lhoťan zastat Ortelu, na jehož koncertech se po breivikovském zvyku zdraví s uzavřenou pěstí.

Písně Orlíku reprodukované Ortelem napojeného materiálně i personálně na neonacistickou kapelu Conflict 88 (kryptogram pro Heil Hitler) , našly u Lukáše Lhoťana patřičného zastání. Ortel si hraje na orlíkovské pohrobky s pivními pupky hlavně kvůli penězům. Hrají převážně pro příznivce Dělnické strany a vidlákovské agroskinheady z bavlníkových plantáží, kterým přináší slušně zaplněné sály v hospodách IV cenové kategorie. Plivači do půllitrů, zvedající pravice místo pozdravů, jsou pravidelnými návštěvníky Ortelu. V ceně kamaráda, taxikáře Orteláci koncertovali na neonáckovské akci v Brně.

  • Praotec českých skinheadů Daniel Landa, alias Žito 44, se rovněž kamarádí s Orteláky, tak proč by nový potencionální vztah nemohl navázat islamofobní  Lukáš Lhoťan? Ortel patří do seskupení neonáckovských skupin podporovaných zakázaným Národním odporem.

Landa a Ortel

 

  • Chameleón Lhoťan se svojí přízní k rasistickému Orlíku ostatně netajil nikdy. Dokonce ani v době, kdy článek blogera Víta Hassana označil za “dobrý”.

Lhoťanův článek

Závěrem zbývá jedna otázka: Na jakou víru se dá tento zemanovský podrždeštník až i křesťanští fanatici zjistí jakého Jidáše Iškariotského mají před sebou a on přestane oprašovat rohožky a leštit kliky u kostelů?  Budou to Jehovisté, Buddhisté, Svědci Jehovovi, Moonisté či vesmírní lidé Aštara Šerana?