Náckoidové si erekcí v pravačkách uleví nad pochodem Duhy

Náckoidové potřebují zviditelnit, a proto si zvesela zahrají na katolické buzny. Semín jako ikona českého klerofašismu zapěje songy nenávisti na nevinné spoluobčany. Nyní není podle ideologie ultrapravičáků čas na propagaci sexuálních orientací, a proto si bezpohlavci  pod symbolikou věčné slávy hnilobné říše zahrají na šiřitele jedné, naprosto extravagantní myšlenky neonacismu. Tentokrát se akcí nezúčastní Vandasovi kammaraden ze Saska či Bavor. Neonacisté si pomůžou navzájem. Tam v rohu bude postávat Semín, zatímco kousek opodál se to bude hemžit holohlavci Vandasova stáda pošuků. Zřejmě na protiakcích neonacistů nebudou chybět ani rahowáci z Kubrtova, Šlégrova a Matějného klubu bezmozkovců.

Tentokrát ikonky hajlujících nekromantů vynechají Romy a se vší nenávistí se vrhnou na pochodující homosexuály. Ve slušivých tričkách Thor Steinar přeplněných lebzami a nesmyslnými kryptogramy neonacistické Valhaly si přeteplalí náckoidové vyzkouší, jaké to je zdvihat pravačku na duhou zabarvené účastníky průvodu.  Volby se blíží,  a tak jakákoli akce obhájců lidských práv je doslova darem pro milovníky esesáckých bojůvek. Ty se s cihlami, lahvemi i basebalovými holemi pokusí o násilnický střet. Holohlavý Slávek Matějný

Holá hlava Slávka Matějného zastíní jakýkoli historický monument v okolí. Potem zborcené prázdno jako zkažený diamant zazáří do očí všech přítomných účastníků i neúčastníků pochybné sešlosti nekromantů esesgruppen. Ve jménu NSDAP a jejího politického plánu se plivači do půllitrů pokusí o “obranu společnosti před duhovou totalitou”. Hnědoprdelníci Hitlerova odkazu již dnes připravili jedno ze svých setkání. Klausem milovaná Akce D. O. S. T. vyleze jako zmije na prohřátý balvan, aby symbolicky před francouzskou ambasádou na Kampě zapěla songy neznámého folkového “umělce” Tomáše Hameta.

Francie se stává pro ultrapravičáky svým ANO PRO SŇATKY HOMOSEXUÁLŮ nepřítelem číslo jedna. Proto se také Semín ve své nebožské mysli pokouší v těchto hodinách o rétorická cvičení před dveřmi francouzského lidu. Pátek 16. srpna 2013 je od 19:00 na Velkopřevorském náměstí svědkem neonacistické nenávisti proklausovského spolku hnědomyšlenkářů. Katolické buzny se dokonce rozhodly poslat politikům Prahy atrapu politického rozhořčení. Bahník se Semínem vypadají jakkoli tragikomicky. Rozhodně nejsou žádnými obhájci podivného konzervativismu. Konzervativismem oba dva pánové myslí obhajobu neonacismu, extrémismu a neskonalého rasismu.

Pane primátore,
před několika dny jsme se dozvěděli, že také vy, ve stopách svého předchůdce B. Svobody a starostky Prahy 2 Jany Černochové, poskytujete svou oficiální záštitu homosexualistickému „festivalu“ Prague Pride. Jsme tímto vaším rozhodnutím zklamáni, nikoli však překvapeni.

Sdělují katolické buzny primátorovi Prahy. Hlavní město opět nezklamalo a tak jako vždy se rozhodlo obhajovat lidská práva. Homosexuálové patří do české společnosti a je správné, že primátor hlavního města spolu s dalšími politiky převzal záštitu nad Prague Pride. Jsou to katolické buzny s konverzí k neonacismu, kdo nepatří do české společnosti.

Letošní ročník Prague Pride má přitom v našich očích zvlášť odpudivý podtón. Nejen že bude, jako každoročně, exhibicí nepřirozenosti (a často i obscénností), ale nutně bude také připomínkou triumfu nadnárodní homosexualistické lobby……

Neonacisté v předminulých měsících v dostatečné míře ukázali co se  nich skrývá. Odpudivý podtón neonacismu doprovázený opičími skřeky “Čechy Čechům” je nepopíratelným koloritem každochvilkových radovánek chlapečků v nemódních výstřelcích neonacismu. Je tragikomické, když tito sluhové minulosti  říkají cokoli o odpudivém tónu. Že by sluhové nelidskosti posuzovali všechny v okolí podle svých osobních nekvalit?