Ruští náckové jsou jako jejich čeští kolegové spolkem hajlujících deviantů

Ruští neonacisté jsou společně s polskými kolegy považováni za ultrapravicovou smetánku. Jakousi pověstnou šlechtu nelidů ochotných kdykoli svého nepřítele skopat, zmlátit nebo dokonce zabít. Ruská federace se zmítá v křeči nesvobodné diktatury, a tak si tamnější milovníci hákových křížů přicházejí na své. Vydávají se za ctihodné a pořádkumilovné árijce s modrýma očima a nekonečnou starostí o matku Rus, kterou je nutno za pomoci “rytířů minulosti” ochránit před nebezpečím “špinavých” přistěhovalců. Následující obsah článku je trošku hrubší povahy, a proto redakce serveru Hrebenar.eu nedoporučuje jeho shlédnutí osobám mladším osmnácti let. 

Jsou snad vyznavači černých sluncí utajeným spolkem deviantních nudistů? Jsou to erotomani s ukájecími syndromy maličkostí? Tito pseudohrdinové v uniformě esesáka nejsou ve skutečnosti nikým jiným, než dalšími kriminálníky s oblibou v nejrůznějších perverznostech. Ožerou nejbližší ženskou v okolí, aby s ní mohli pěkně po náckovsku zapózovat. Pravačka vylétne k tradičnímu pozdravu o poznání mnohem výš než kindernáckova mužská chlouba. Nebo se esesáček rozhodl k sado maso hrátkám, ve kterých nesmí chybět polaskání milenky v deliriu tremens políčkem lásky?

ruská eses

Svět hajlovacího panáka je dokonce i v těch nejintimnějších okamžicích protkán neonacistickou symbolikou. Před pořádným grupáčem se nesmí zapomenout na apartní fotečku. Nazigirl plná nadšení hektolitry vodky oslavovala postavení svých hrdinů a nyní pózuje nevědomky v polonahém stavu s alfasamcem vyvoleného stáda nadlidí. Ruka na ňadru ve spojení s “heil Hitler” pozdravem symbolizuje časy hojnosti plné mléka a strdí. V tento jediný okamžik je “hrdý” ožrala s malým přirozením nefalšovaným ochráncem památky strýčka Adolfa.

Nietzscheho nadčlověk je skutečnou karikaturou Homo Sapiens. Člověk s úrovní podzvířat se na malý okamžik stává pánem tvorstva. Slušní Rusové musejí díky neschopnosti putinovského Ruska  chtě nechtě koexistovat s neonacistickým planktonem současnosti. Tito hajlující neandrtálci bez znalosti slušných mravů chtějí předávat genetickou výbavu budoucím pokolením?

nácek

Sekáček na maso s malým mužstvím je klasickou proprietou ruských “hrdinů”. V pozadí nesmí chybět bratři a sestry v boji. Protože jedině oni ve spojení jednoty dokáží v pouličních bojích mnohem víc než Hitlerova Einsatzgruppe před branami Stalingradu. Zarostlá ohanbí  hajlujících opičáků jsou střídána nejrůznějšími pózami, kde transparenty pozbývají na jakékoli důležitosti. Nyní vítězí patologická posedlost s ptáky nejrůznějších tvarů namáčených do kalamáře Hitlerovy posedlosti po čisté, árijsky blonďaté společnosti nadlidí, kde radovánky u moře jsou dostatečným důvodem k artistickým kouskům neonáckova naturalismu

nácek

Správný nepřítel Hagal run si z pověsti krutých hrdlořezů stříkne do textilu, a proto si svastikou ozdobení Rusáci mile rádi připomenou omamnou chvilku vítězství rodící se z pozadí zelených maskáčů. Tito ničitelé slovanských kořenů, zaprodávající se satanovi minulosti, bez problémů jeden před druhým stáhnou gaťata pěkně dolů do půl žerdi. Přesně tak, jak to mají rádi jen a pouze neonacisté. Levačku zdobí svastika, pravačka si hajluje, zatímco kšandy jen tak ležérně postávají po bocích neonáckova těla. Kdo by vydržel tak silný zápach. Proto je okno vesmíru dokořán. Ty sračky linoucí se z pozadí esesmana snese opravdu jen silná nátura. Tam ani sluchátka černé barvy nepomohou.

nácek

Správný ruský neonácek vnímá Afroditu neonacismu pěkně po svém, v barvách dokonalé perverze. Nad orlicí v lůně Venušiny studničky i ten nejmenší oud neonáckovy výbavy povyroste o nějaký ten milimetřík.

Afrodita neonácků

Ostatní ženy se jen náznakem snaží přiblížit ideálům nekromantské božskosti esesákovy Afrodity

náceknácek

Tam dole každá náckyně po vzoru milimetrových maličkostí tančí, kdežto tam nahoře se za pomoci propojovače přemýšlí. Je to podobné jako v Hollywoodské Avataru, kdy se modravé bytůstky připojovali ocasy k vyšším stupňům poznání. Bílá, nechutně vazká tekutina v otvoru náckovské hlavinky dodává do života hajlující dělnice nový rozměr.  Rusko je svaté, a proto by se veškeré světovlády měli ujmout šílenci se sekyrami v rukou.

nácekšílenec

Jediné správné užití fáboru Třetí říše je v podobě trenýrek. Jakékoli alkoholické zavrávorání po nekonečných litrech vodky přemění bílý kruh do žlutavé, do dálky zapáchající močůvky. 

nácek