Útoky na rodiče paterčat jsou důkazem idiocie mnoha čecháčků

Češi se často chovají hůř jak neandrtálci. Nehorší sou ti, co si rádi popěvují “Čechy Čechům” a nazývají se vlastenci. Tito vyznavači násilí hází kameny na Romy, cizince ze zahraničí a někdy také na zdravotně postižené spoluobčany. Stačí, když se narodí paterčata další Češce, kterou neandrtálci dávnověku považují za vyděděnce a ihned je na střeše oheň. Zahraniční tisk si vykládá titulky o rasistickém národě, v jehož předmětem nenávisti dokáže být nevinné dítě. Policie musí hlídat rodiče paterčat, protože mnozí neandrtálští omezenci využívají toho jediného, co skutečně umí. Chopí se zápalných koktejlů, nejsou líní utrácet za plky na vytištěném papíru. 

Zkoušejí spouštět hrůzu na nevinné české spoluobčany. Dokonce se nestydí rozkopat malému děcku hlavu. Copak o tomhle je vlastenectví? Vlastenectví je plné nacismu, vraždění, ubližování, týrání a  bití?

To je HNUS co se tu děje v té republice….čech nedostane nic a hnědočech dostane všechno na co si vzpomene!!!!už by jsme s tím měli začít něco dělat a hodně rychle nebo jich tu bude za pár let víc než Nás!!!!

Možná,že by se měli kvůli bezpečnosti vystěhovat do Indie.Bezpečnost především.

Nejsou to zloději, ale “SBĚRAČI”.Byty dostávají zdarma na požádání jako za komunistů, dávky z peněz nás všech dostávají v hojnosti jako nikdo jiný a bez problémů, sáhnout na někoho z nich = být veřejně označen za útočníka , i když se bráníte…
Tak schválně , kdo to si je????!!!!

Slušnému člověku se při čtení jednotlivých reakcí komentátorů dělá špatně na zvracení. Pokud by se měl někdo za někoho stydět, poté by to měli být sami komentátoři za jejich jedovatá slova extrémismu,  rasismu, nenávisti a nedostatku empatie s osudy jiných lidí. Opět si čecháčci myslí, že mít děti je obrovská výhoda přinášející něco výjimečného. Pět dětí najednou představuje především hodně starostí, ale také radostí z růstu dětí a jejich zdraví. Co si pětice nevinných dětí pomyslí o tomto národě, když se dozví, co se všechno dělo po jejich narození?

Proč BÍLÁ maminka českých paterčat nový byt, dotace a nové kočárky nedostala? Tahle pozitivní diskriminace je k zblití tak ať se nediví že na ně má celý národ pifku

Kde se to všechno v nás bere? Taková zášť? Taková zloba , taková potřeba vytvářet hypotetické světy výhod pro jedny a druhé. V České republice existuje jednotný sociální systém bez jakýchkoli výhod pro kohokoli. Mladí rodiče malých dětí jsou asociály nazýváni jako SBĚRAČI. Tohle dokáže říct jen skutečný čecháčkovský idiot. Je smutné, že mladou rodinu musí hlídat policie před útočníky. Ano, je to hnus, co se děje v republice. Neonacisté rasisté, extrémisté, milovníci nadřazeností,, zkrátka lidé s velkými frustracemi, se pokouší zastírat svou méněcennost.