Zemanova sobeckost ve spojení s touhou po moci přivádí komunisty na výsluní politiky

Prokomunistický prezident s nacionalismem sobě vlastním zaperlil. Poskytl rozhovor pofidérním Haló novinám a prozradil svou čistokrevnou náklonnost k srpu a kladivu minulosti. Budou předčasné volby a potom českou krajinu přikryje oranžovo rudý hábit nesvobody. Není v tom přeci žádný problém. Prezidenta volilo přes dva miliony lidí, a tak si diktátorské manýry může komunista ve službách Zemanovců dovolit. Stalinistická jádra komunistických sekretariátů si mohou začít brousit zuby na jednotlivá ministerstva.  Bude Česká republika komoušským skanzen uprostřed Evropy?

Začíná to exkluzivitou prezidentských slov Haló novinám a může to končit s rudou září nad Strakovou akademií. KSČM je legitimní parlamentní stranou se svou stabilní voličskou základnou. Staříci se pravidelně na májových veselicích oddávají vzpomínkovým matiné nad stalinskými manýry gottwaldovského Československa. Zabavování majetků, znárodňování a kriminalizace politických odpůrců je stále živou kulisou komunistických schůzování. Je taková partaj morálně schopná zastávat jakýkoli úřad ve státě?

Zemanova sociální demokracie milovaná rudou etudou zchátralosti tak pravděpodobně převezme otěže minulosti. Zatímco se někteří mohou blahem rozplynout do nejvyšších pater Nirvány, ostatní se děsí nad prezidentskými plány. Nyní nejde o zájmy a dobro stařičké republiky. Cokoli vyhovuje Miloši Zemanovi, bude najednou prohlašováno za výhodné pro celý národ. Zemanovský Ústavní soud následovaný Zemanovskou radou Národní banky dopomůže Zemanovcům k nebývalým ziskům vlády jedné jediné strany.

Rokytkova slavná fráze o krvavých rukou nad smrtí jugoslávských dětí tak možná získá na nové popularitě. Ve světlech zaprodaných novinářů s ještě zaprodanějšími mediálními magnáty Haló noviny zastávají místo číslo jedna. Pro ty je schopna hlava státu vymýšlet exkluzivity. Pro ty je hlava státu ochotna odkrýt politické plány budoucnosti. Rozpusťte národ, protože národ je pouze Zeman a jeho politická intuice přinášející dvacet let staré plky minulosti. KSČM nemá žádný reálný program, se kterým by dokázala zvrátit ekonomický stav republiky.

Ve jménu Zemana dochází k vytváření nepřátel národa, kde Miroslav Kalousek je arciďáblem číslo jedna. Je komické, jak si někteří lidé myslí, že odstraněním Kalouska nastane ráj na Zemi. Kalouskománie nevyhovuje nikomu jinému, než Zemanovi samotnému. Prezident nemá žádnou sebereflexi, a proto prosazuje minulost nad možnou budoucností. Kupuje si tak se značným předstihem komunistické poslance. Komunistická ideologie není špatná. Není také životaschopná, protože nikdy nemůže existovat společnost, kde mají všichni stejný majetek. Komunismus v praxi pokaždé znamená diktaturu, kde si vyvolení za pomoci pravidel nesvobody užívají majetku na úkor zájmů národa.

Zatímco se rozšíří pověst o konci Kalouska, v rozporu se zájmy národa nastane okrádání státní kasy ve jménu levicové politiky ovládané Milošem Zemanem. Tato země nepotřebuje Zemanovo sektářství. Tato země potřebuje úplně něco jiného.