Možná Čeští lvi přivedou České zebry, stádo Českých koní a rozjedou v Budějkách cirkus ve velkém

Pavel Matějný si hraje na velkého neonacistického a extrémistického revolucionáře příštích zítřků. Místo, aby se věnoval svým astronomickým dluhům, případně se řádně dostavoval ke svým soudním řízením, tak raději demonstruje a pochoduje ve jménu věčného rasismu. Zatímco neplacení svých závazků bere jako multikulturní odpor k pravidlům demokratické společnosti, stejné chování u jiných považuje za projev nepřizpůsobivce, na kterého je třeba pohnat tlupu neonáckovských goril.

14. září 2013 má být opět ve znamení neonacistického demonstrování v jihočeských Budějovicích. Kdyby o Pavlu Matějném nebylo z exekučních výměrů známé, že pochází z Chotěbuzi, mohl by se nezúčastněný pozorovatel mylně domnívat, že se jedná o jihočeského rodáka snažícího se prosadit v metropoli jihu neonacismus v celé své “síle a kráse”. V Budějkách bylo vždy několik extrémistických a neonacistických skupin, a tak Čeští lvi nemají kolem Samsona žádný problém. Šílenci minulosti nemají daleko od sekt Aštar Šeran, a tak se na Facebooku svolávají na policií zrušenou demonstraci.

náckové

14. září 2013 se ve 14:00 chtějí sejít na českobudějovickém nádraží, odkud budou pokračovat, patrně za doprovodu policie, na neonacisty oblíbené sídliště Máj. Mladí a někteří přestárlí nemakačenkové možná z dlouhé chvíle, kromě pravidelného předčítání Mein kampfu, přesedlali na nový koníček. A tím je socialistická architektura sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Jak jinak si vysvětlit neonacistickou zalíbenost v jihočeském sídlišti. Mezi svolavateli samozřejmě nechybí Jiří Wraith, který ještě před nedávnem vykřikoval na Facebooku, že Čeští lvi jsou jen začátkem v budoucí ozbrojené válce proti českým zlořádům. Jen v ten okamžik nebylo zcela jasné, jestli těmi zlořády myslel sebe a své soukmenovce nebo dlužníky žijící z peněz české společnosti. Střelba do vlastních řad se vždy cení.

“ŽÁDNÝ PŘESUN AKCE NEBUDE”, píší neonacisté na zvací akci neonáckovského demonstrování. Možná místo přesunu sáhnou bojácná lvíčata Jiřího Šlégra k taktickému odsunu. Snad se jako horda Tatarů nezastaví u českých hranic a potáhnou někam do dalekých končin, kde ledový Blizard dopraví jako relikvie času neonáckovské svastiky do bájné, kindernácky znásilňované Valhaly. Snad tam v nebeské zemi seveřanů keltské duše ukáží esesmanům současnosti, jak hrdinný rek zacházel s krysami starověku.

V pátek se hnědokošiláči posilní v pajzlu, aby si následující den mohli s opicí na ksichtech zazpívat pěkně po Landovsku jsme v “hajzlu”. Pavel Matějný má skoro pětimilionový dluh na krku, k tomu exekuce majetku, a proto není divu, že o veškerou bujnou hřívu rahowistů přišel. Ale kde ji ztratil nechrabrý Jiří Wraith? Oba dva slouhové neonacismu by bohatostí své kštice mohli z fleku zaskakovat ve štěcích tuctové reklamy na duté koule prodělečné kuželkárny.

Kejkle bez Žita44 podpoří také Kotek nebo Šotek se svým stánkem plném dobrot. Budou neonacisté podávat také černé pivo? Možná do něj raději přidají trochu vápna aby zbělalo. Bílý národovec nebude pít černě zlatavý mok,  to dá rozum. Problémem by mohly být teplé nápoje. Zřejmě Jiří Šlégr s lvíčátky po boku nesledoval kampaň klerofašistů z D. O. S. T. odmítající Staropramen jako nápoj teplých. Inu, když František Karel Ladislav postával před praporem duhy vymóděný jako klasický minoritář, potom teplé nápoje jsou jen nepatrnou maličkostí.

Zaplní českobudějovickou pouť buřtíků a kouliček také afterparty podobná té z Duchcova? Mladíci se minule ta rozvášnili, že začali v záchvatu panické nerozvážnosti kopat do skleněných výplní černých dveří, černých oken, černých výloh a vůbec všeho skleněného co bylo v dosahu křičícího nádorovce. Možná má Pavlík Matějný sjednanou nějakou smlouvu se sklenáři a zkouší si takovýmto neumělým způsobem přivydělat pár korun ke svému dluhu. Neonáckové  to samou radostí nemohli vydržet a kopli si když ne do “cikána”, alespoň do černých dveří, oken a výloh, ostatně černá jako černá.

Čeští lvi, v případě Pavla Matějného spíše berani, spustí své šaškování a po hodince procházky se snad seřadí do připravených autobusů a hromadně podle manuálu Tomia Okamury opustí zemi Slovanů do bělobou nikým nerušené krajiny snů.

Možná Čeští lvi přivedou České zebry, stádo Českých koní a rozjedou v Budějkách cirkus ve velkém.