Případ hacknutého webu Českých lvů jen dokazuje demenci českých neonacistů

Různé frakce český fašistů proti sobě vedou válku o nadvládu na českých ulicích. RadicalBoys, Autonomní nacionalisté a DSSS Tomáše Vandase vystupují vůči Českým lvům a jejich derivátům. Válka se také odehrává ve virtuálním světě jedniček a nul, kde se nuly pokoušejí být jedničkami. Do sporu neonácků vstupují jako bonusová hodnota nejrůznější levicová uskupení, která se svým snažením pokoušejí vyvolat v české neonacistické scéně chaos a vzájemnou nedůvěru. Je to boj ideologií, v němž ta neonáckovská zcela zaslouženě patří do odpadkového koše zítřka i dneška. Před několika dny někdo napadl web Českých lvů, převzal nad ním absolutní kontrolu a zveřejňuje na něm informace pocházející hlavně z uzavřené facebookové skupiny Čeští lvi.  O tomto útoku jako první informoval web Hrebenar.eu.

Mnozí lidé jsou zřejmě ze shození neonácovské prezentace v Alenčině vidění, a tak uvěří mnoha prapodivným variantám a možnostem vedoucím k autorům útoků. Ingrid Romanovcová na Evropských rozhledech ve svém článku pátrá po hackerech nebo po skupinách, jež se podíleli na útoku na web neonáckovských pochodářů Jiřího Šlégra a Pavla Matějného.

První ze skupin se v minulosti hojně zastávala Jirky Hrebenara, který je na internetu pronásledován nacionalisty kvůli svým článkům, dnes už na domeně Hrebenar.eu. Pan Hrebenar je zapálen do kritizování neonacistů, provádí různé investigace a monitoring, v neposlední řadě vyniká v IT technologiích. Byl to Jiří Hrebenár, kdo hacknul web Českých lvů?

Tato varianta je opravdu z říše fantazie. Že by se neonáckové z RadicalBoys zastávali Jiřího Hrebenara…….tomu opravdu někdo věří? Pokud ano, poté by měl vyhledat psychiatrickou péči, protože trpí nepravdivými bludy. Jiří Hrebenar, ani jeho projekt Hrebenar.eu nikdy s neonacisty nespolupracoval, nikdy se s nimi o ničem nebavil ani s nimi nic nedomlouval. Copak antifašisté kolaborují s neonacisty?

Každopádně Jiří Hrebenar jako antifašista sympatizuje s napadením webu Českých lvů, zároveň však nemá s tímto činem nic společného.

Nicméně neonacistická silácká gesta o chystaném útoku na web Hrebenar.eu jsou spíše přáními než uskutečnitelnou myšlenkou. Ne každý je notně dementním jako zřizovatel a správce Českých lvů, který si jako heslo k administraci zvolil obyčejné Rahowa1989. A jen pitomec si nechá hesla na jednom místě v mailové schránce. Od neonacistů nelze ani nic jiného očekávat. Oni jsou totiž stvoření s nízkou mírou intelektu, a tak to co je geniální pro nácka, může být naprosto triviální pro ostatní. Marcel Nesvatba jako admin neonáckovského webu, to určitě nebyla dobrá volba. Ostatně jak dokládají důkazy na hacknutém webu Českých lvů

Domain ID:D169315368-LROR
Domain Name:CESTILVI.ORG
Created On:29-Jul-2013 11:46:37 UTC
Expiration Date:29-Jul-2014 11:46:37 UTC
Sponsoring Registrar:ASCIO Technologies, Inc. – Denmark (R76-LROR)
Status:TRANSFER PROHIBITED
Registrant ID:AT1127943907572
Registrant Name:Marcel Nesvatba
Registrant Street1:Narodni 11
Registrant Street2:
Registrant Street3:
Registrant City:Varnsdorf
Registrant State/Province:Ustecky
Registrant Postal Code:40747
Registrant Email:[email protected]
Admin ID:AT1127943937672
Admin Name:Marcel Nesvatba
Admin Street1:Narodni 11
Admin Street2:
Admin Street3:
Admin City:Varnsdorf
Admin State/Province:Ustecky
Admin Postal Code:40747
Admin Country:CZ

Na celém případě hacknutého webu Českých lvů je vidět skutečná inteligence propletená s neskutečnou měrou amatérismu, s jakým přistupují k  jejich boj za bílou společnost žlutou močůvkou pokálených sněhů.