Vandasova DSSS našla viníka svého neúspěchu, je jím lidskoprávní aktivista Hrebenar

Dělnická strana sociální spravedlnosti neunesla svůj volební propadák a nutně vyhledává další nepřátele, na které by mohla shodit svůj neúspěšný boj za nacionálně socialistickou společnost. Holohlavci s mikinkami “proti černému rasismu” jednají jako nekulturní bytosti, a proto bez problémů zaútočí na zdravotně postižené spoluobčany, proti kterým vyhlašují virtuální křížovou výpravu. Ukradnou facebookovou fotku, aby ostatní příznivce upozornili na největšího ideového nepřítele hochů od hnědé řeky.

Není divu, že tato partička plivačů do půllitrů skončila jako sedláci u Chlumce s mizernými výsledky. Dokonce v “baště” pinďáckého extrémismu DSSSkařů skončili tak nějak  po svém. Nepřizpůsobivci z Vandasova tábora kryptovyznavačů si hrají na Divoký západ, na dětské hrátky, ve kterých si jako batolata vyhledávají nová a novější chrastítka pro dlouhé chvilky podzimních večerů.

dsss

Jedním z předvolebních hitů Jiřího Petřivalského z pražské DSSS bylo navrácení češtiny do ulic…..Teprve nyní je jasné, jaký cíl mělo přání předvolebních plakátů

dsss

Členy Dělnické strany sociální spravedlnosti s oblibou vykřiující mantry “Čechy Čechům” opravdu česky neumí psát a často ani pořádně mluvit. V tomto ohledu má Jiří Petřivalský zcela jistě pravdu. Český extrémista je především nevzdělaný extrémista, a proto si DSSS volebními plakáty potamu sáhla do vlastních řad a prosazovala rozšiřování českého jazyka také mezi nepřizpůsobivci odívaných do neznačkových hadříků nejrůznějších kriptonáckoidních značek minulosti. S Čenou na zádech a hnědou místo mozkových závitů se to občas určitě velmi složitě přemýšlí. DSSS tak bez problémů dohání myšlenkového koeficientu Českých lvů, s nimiž tak trochu na oko ve virtuálním světě sociálních sítí svádí lítý boj na plakát proti plakátu.

Extrémisté z DSSS jsou opravdovými bojovníky, a proto svou zlost obracejí vůči lidskoprávním aktivistům, jako kdyby právě oni mohli za tragikomickou nemožnost ultranacionalistů projevující se zejména vůči každému odlišnému tvoru na planetě. Inu, “Kamarádství je dar a mít super bojovníka po boku je výzva“, a proto se DSSS musí vydat do boje třeba i proti želvě vykračující zadní a nikoli přední nohou doprava a nikoliv rovnou vpřed.

dsss

dsss

Jiří Obr z Duchcova to coby 16. neúspěšný nedělnický kandidát za DSSS myslí radikálně, nacionálně, sociálně

dsss