17. listopad bude ve znamení “bitvy o Janov” a Dělnické mládeže na Václaváku

Náckové se chystají na další oslavu nenávisti. Tentokrát se vydávají za vlastence, i když vlast svým počínáním ničí a nemají s ní pranic společného. Odpad českého národa využije revolučního data k dalším protiromským pochodů ukrytý za pochodováním proti režimu. Vzali si snad k srdci milovníci švabachu k srdci slova Adama B. Bartoše o zpátečnické politice strhující celý národ do středověku? Zatáhnout brzdu a jet dozadu, a proto se onen listopadový den ulicemi Prahy, severočeského Janova proženou šílenci minula. Zakřičí si bílá hesla, vyzvou české spoluobčany k práci, i když sami mají lachtaní nemoci rukou a nechce se jim do práce. A proto z dlouhé chvilky při návratech z úřadů práce česká neonaci cháska vzpomíná se slzou v oku na Janov 2008, kdy Šlégrová řádila jako pitbul utržený z řetězu. 

Vzduhem létaly popelnice, ovzduším se vanul zápach spálené umělé hmoty, to když hololebci odhodili berle a slezli z vozíků, aby zapálili nejbližší popelnice na tříděný odpad. Téměř každý neonácek žije svůj sen zažít podobné selhání poliie, a proto se chystá další repete, tentokrát však bez Lucinky, protože ta v požehnaném stavu nemůže dostatečně rychle prchat před policejními těžkooděnci.

Cesti_lvi

V podobném tranzu je také předlužený načerno pracující Pavel Sládek Matějný. Ten s předstihem vystavuje plakáty na neonáckovskou streetparty. Zřejmě si nedělá těžkou hlavu ze splácení skoro pěti milionů, vůli kterým v Chotěbuzi přišel v exekuci o značnou část svého majetku.

Z Prahy do Janova nebo Ostravy…..ono to vyjde nastejno. Snad budou neonacisté stejně rychle utíkat tak jako utíkali v Ostravě.

Cesti_lvi

Na Janov se od roku 2010 snesla pravidla nulové tolerance, což ve svém důsledku neznamená nic jiného, než uplatňování jednostranných pravidel namířených vůči Romům samotným. Vyhláška dala právní rámec k podivnému chování městské policie. Původní záměr nulové tolerance mělo být uložení pokuty bez rozdílu etnického nebo jiného rozdílu. Nyní se ukazuje, že nastavená pravidla jsou zdrojem šikany, kdy  jsou Romové cíleně vytěsňováni z ulic do svých příbytků, a to i za pomoci nelegálních praktik. Janovské řečení nulové tolerance se měnilo v úřední omezování svobody pohybu. Viz. například poslední konflikt, kdy městská policie zmlátila mladou ženu.

Do této situace, která se částečně zlepšila od července tohoto roku, chtějí v listopadových dnech dělat zlo neonacisté nejen z Českých lvů. Přitom ultranacionalisté z Dělnické strany sociální spravedlnosti dostali v Litvínově jen hlasy 213 voličů. Lidé velmi dobře vědí co jsou ti zakřiknutí gauneři zač.

Neonacisté 17. listopadu 2013 také pořádají demonstraci. Pořadatelem jsou extrémisté z Dělnické mládeže

praha_DM

Žádost si podali už 21. května 2013 v dostatečném předstihu. Extrémisté, rasisté, násilníci a pomocníci neonacistů z Německa se rozhodli hrát na ochránce státnosti a vrhli se na demonstrování proti režimu. Je tragikomické, že právě takoví stoupenci ideologií pojmenovali své listopadové křepřeční nejen na Václaváku jako “Shromáždění při příležitosti vzpomínky na událost z let 1939 a 1989“. V ten okamžik se jistě všechny studentské oběti nacismu budou jako korouhve obracet v hrobech, když v osudný den ponížení Československa budou po více jak sedmdesáti letech demonstrovat také ti, jež navazují na učení svých vrahů.

17listopad2013_DM

Extrémisté se nebojí a poukážou na viníky dnešního stavu? To je velmi vtipné. Kdejaká neonacistická a extrémistická strana, skupina či hnutí na světě zneužívá stavu v zemi ve svůj prospěch a Dělnická mládež udělá to samé. Zatímco “dospěláčtí” extrémisté pod vedením (ne)schopného Matějného povedou otevřený boj proti Romům na severu Čech, mládežničtí vyznavači minula půjdou vyzývat spoluobčany k přechodu do tábora neonacistů a extrémistů.

Státní svátek Sametové revoluce se jako vždy stane obětí zlovůle extrémistů. 17. listopad bude opětovným znevážením České republiky, opětovným zneuctěním umučených studentů.