Americký rasista a zakladatel města pro bílé,Craig Cobb, je ze 14 % černochem

Americký antisemita, rasista a zakladatel webu na sdílení xenofobních videí, Craig Cobb, mezinárodně známý zejména svým úmyslem vybudovat v Severní Dakotě městečko čistokrevných bělochů, zajisté netušil, co všechno svým souhlasem k testům DNA pro televizní show Trishy Goddard způsobí. Ta si jako podmínku k účinkování nesnášenlivce ve své ranní show nárokovala testy DNA, jež by jednou provždy potvrdily nebo vyvrátily “rasovou čistotu” pozvaného hosta.  Byl to netradiční požadavek, ale pomohl k odhalení opravdové identity jednoho z nejznámějších odpůrců černochů v severní Americe. Konečně tak veřejně před zraky milionů diváků zazněla pravda o tom, kdo ve skutečnosti Craig Cobb je. 

Tento pán s právem na rasismus si byl sám sebou neskonale jistý. Konečně by se mohl s vědeckými důkazy v ruce vysmát černošské hvězdě televizních obrazovek Trishe Goddard za její drzost, se kterou si dovolila zapochybovat nad rasovou čistotou bílého pána tvorstva. Povídačky o džungli, opicích, banánech, nižších a vyšších rasách zaznamenaly v osudné ráno značné trhliny.

Máte v sobě malého černouška“, zahájila Trisha Goddard řeč o výsledcích genetického původu nyní rasově pomíchaného Craiga Cobba. Testy totiž dokázaly, že superbílý Amík není až tak bílým a ve svých genech nese  ze 14 % genetický fond černochů ze subsaharské Afriky. Veškeré plány o rasově čistém městečku, kam “barevní” mají vstup zakázán, tak nabyly komických rozměrů. Zatímco se diváci ve studiu usmívali a bavili nad hloupostí a pokrytectvím pozvaného hosta, Craig Cobb ve své neskonalé zlobě veškeré vědecké závěry testování odmítal a prohlašoval je za chyby statistiky. Nechtěl uvěřit vědeckým závěrům, a tak Trisha Goddard mírně přistoupila k  nevěřícně šklebícímu se Cobbovi, lehce ho v náznaku pěstí ťukla  a dodala za halasného smíchu a pobavení davu lidí: “tak tady to máš brácho, Cobb ucukl a odmítal jakékoli střetnutí svého těla se šťouchancem veselé moderátorky.

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/1aFrnAV” standard=”http://www.youtube.com/v/Gm9LZiKuOLI?fs=1″ vars=”ytid=Gm9LZiKuOLI&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep6994″ /]

Rasista, který se zcela běžně v médiích označuje za vykladače nové víry s rasovým povědomím, tak díky vědě dostal za vyučenou. Zakladatel bílé enklávy tak není úplně bílým. Že by se někde v myšlenkách rasisty stala chyba? To si ani omylem Craig Cobb nepřipouští. On musí být bílým, protože by jinak musel veškeré právo na rasismus vztahovat také sám na sebe. Program rasové diskriminace a sexuální nesnášenlivosti namířený zejména na migranty, černochy a homosexuály tak zčásti, alespoň ze 14 %, náleží Craigu Cobbovi.

Bude se čtrnáctiprocentní černoch také sám diskriminovat? A smí vůbec tak “rasově pomíchaný” jedinec bydlet v rasově “čistém” městečku? Antisemita a rasista odmítá uznat výsledky genetických testů a nyní nově o nich tvrdí, že se jednalo nikoli o vědecké, ale o senzační odhalení něčeho co neexistuje, protože není možné podle slov rasisty míchat olej a vodu dohromady. Jak to zatím vypadá, Cobbovi prapředchůdci takový problém s míšením neměli a vesele si užívali sexu mezi rasami. Možná by se hlasatel nenávisti měl poučit ze svých předků……ti zajisté zcela správně kašlali na nějaký rasismus.