Chaloupkova Republika plná přebělené xenofobie, rasismu a nenávisti je na světě

Antigicanista, rasista a těžký islamofob Otto Chaloupka mění pole svého působiště. Jednou provždy opouští Věci veřejné, aby pěkně po svém zahájil činnost v pondělí zaregistrované strany Republika. Extrémismu se daří, a tak protiunijní rétorika Václava Klause doprovázená báchorkami o skonu bílé rasy, dostane novou příležitost k prezentaci. Časy Sládkovců jsou minulostí, a tak je tu po neschopné a vymírající Dělnické straně sociální spravedlnosti Otto Chaloupka s jeho novou Republikou. Zcela určitě půjde o partaj zaměřenou proti Evropské unii, islámu, multikulturalismu, Romům a sociálním dávkám…..zcela jistě půjde také o pokus veřejně obhájit myšlenky rasismu jako nový styl politiky. 

chaloupka

Otto Chaloupka na svém osobním profilu doprovázeném fanouškovskou stránkou nepíše o ničem jiném, než o strachu o budoucnost světa bílého muže, nebezpečí ze strany Romů, islámu a multikulturalismu. Však ještě nedávno “plakal” nad stavem bílého obyvatelstva v Londýně a přirovnával “ohrožení bílé rasy za genocidu, proti které je třeba bojovat”

Republika byla založena 25.11.2013, její sídlo je na Senovážném náměstí 978/23 v Praze.

chaloupka2

2. února 2014 se Chaloupkovi rasisté se dou k ustavující schůzi, na které si xenofobní strana zvolí  své stranické orgány. Je nanejvýš pravděpodobné, že se nová strana nebude chovat jinak než xenofobné, když o její založení usiloval xenofob požadující rekonstrukci koncentráků v Birkenau jako jedno z úsporných plánů Evropské unie

S předstihem se redakce Hrebenar.eu dotazovala Otto Chaloupky na stranu, o níž se několikrát rasista ve službách Véček v médiích zmínil. On vlastně ani pan exposlanec neví co reprezentuje. Na Facebooku perlí jako WhiteMedia, aby následně v diskusi všechno popřel. Podobná bude nejspíš také Chaloupkova politika v Republice. Nejspíš se bude jednat o kvaziverzi Sládkovců usilujících o extrémismus, rasismus, bílou Evropu bojující proti islámu, i když v Evropě(nikoli pouze v EU) žije jen přes 31 milionů muslimů, z toho 1200 – 2000 v České republice.

Mezi vyvolenými kamarády Oťáka z Véček je například extrémista a neonacista Jaromír Pytel, či odsouzená Velkoozubenost Marek Hirato. Svůj rasistický naturel předvedl známý véčkař dokonce na půdě Rady Evropy ve Štrasburku, kde  ze všech Čechů udělal před celý světem přihlouplé rasisty bílého břehu Vandasovců.

Nejvtipnější na celé debatě je Chaloupkovo vyhýbání se tomu, zda členem jeho Republiky může být také Rom. Po dlouhé době nakonec pomocí slovíčkaření řekl, že nevylučuje členství také Romovi