Homofobní buzny vyrábějí z lidí nadpozemské příšery

Eliminovat, separovat a následně léčit homosexuála. Na tomto principu je založena další akce extrémistů. Nasyceni neúspěchem z Janova, povzbuzeni dávkou německých myšlenek o národně socialistickém smýšlení se rozhodli homofobové k další protestní akci. Václavské náměstí s rytířem na koni je zvyklé na ledacos. Jednou si na demokracii hrají klerofašisté z D. O. S. T. , jindy ultranacionálové z Vandasova cirkusového šapitó, aby těsně před Vánocemi “zpříjemnili” turistům z ciziny pobyt pravověrní nadšenci tradiční rodiny, v níž žena stojí v podružné roli vládnoucího muže, zatímco dělník moderní doby umírá v potu a krvi pod rozdováděným soustruhem prosperující továrny na absolutno. 

Člověk místy neví, jestli se jedná o žert, nebo skutečný počin blízký vlhkým snům klerofašistických radovánek. S rozborem homofobika tak obyčejný sex mezi dvěma lidmi vypadá jako ta největší obscénnost, kde orální sex je zvrhlostí, zatímco spermie s vajíčky jsou pokládány za výkaly tělesných tekutin. Jak se zdá, někteří mužští fanatici se tajemně převlékli do rolí ženských feministek a zkoušejí všechny příchozí pořádně pobavit. Pravděpodobně sami někdy okusili chuť mužských spermií, a tak velmi dobře vědí, jak mohou “šmakovat”.

homo

Jejich příchuť lze velmi snadno ovlivnit typem jídla, jaké před sexuálními radovánkami požijeme……někdy se vyplatí číst příručky o kvalitním sexu 🙂 a především není nad životní zkušenosti, kterých ve věci lásky důchodce, Věnceslav Válenský, zajistě má více než dost. Tento pán se ujal role starodávného pána domácnosti a zahajuje po vzoru Vandasova klubu ultranaconálů boj proti duhové kolekci ve společnosti. Pán nebude mít v oblibě duhovou toleranci, a proto před svátky porozumění na poslední chvilku zahajuje snad už poslední předčítání “biblických kancionálů” na veřejnosti.

Problémem české společnosti nejsou homosexuálové. Tím největším problémem jsou podobní extrémisté, fanatici vařící nenávist ze vody. Chtějí bojovat proti “zvrhlostem přírody”, přitom ani omylem netuší, že homosexualita je normálním jevem v přírodě a nejedná se o žádnou výjimečnost.  Obecně je homofobie založená na předsudcích, kdy extrémofil vykreslí tu či onu sociální či společenskou skupinu ve světlech zkreslených skutečností, aby posléze z polopravd a lží vznikaly další lepší a novější verze ponižujících vlastností a následných komentářů.

homo

” Lesby jsou tlustý, hnusný a choděj na kuželky” ………..a jací jsou gayové? Sexuální minority jsou obvykle vykreslovány jako neskuteční outsideři, i když jimi v reálném světě nejsou, protože být gayem, lesbou je normální stav sexuálních preferencí. Někdo má rád kluky a někdo holky……..je na tom něco odporného nebo nenormálního? Existuje jen a pouze jeden druh lásky……to si jen lidé zvykli třídit ostatní podle sexuálních preferencí, protože díky médiím je sexualita pokládána za jedinou a základní materii osobnosti. Je důležité, jaký je člověk v duši, jestli je hodný nebo zlý. Do toho, kdo s kým tráví romantické večery při svíčkách opravdu vůbec nic není.

S podobnými názory na homosexuální spoluobčany mají také představitelé Dělnické strany sociální spravedlnosti. Ti se nyní distancují naoko od neonacismu, aby mohli kromě Romů zaútočit také na gaye a lesby. Přitom se ve vzduchu pohybují nejrůznější domněnky o homosexualitě Tomáše Vandase. Kdo ví, jestli ty zprávy o zálibě v mladých mužích jsou pravdivé, či nikoli. Při posledním investigativním počinu novináře Pečínky Tomáš Vandas vypěnil do nepříčetné zuřivosti a vyhrožoval dokonce i lámáním rukou. Neptejte se Vandase na jeho homofobní výkaly. Neptejte se ho ani na to, zda je gay. Okamžitě se “šéf branných sborů hnědokošiláčů” rozčílí, najde si vaše telefonní číslo a pohrozí dokonce i fyzickou likvidací. “Ty máš tu drzost se mě ptát, jestli jsem homosexuál? To ti garantuju, že se my dva osobně potkáme, ty dobytku. Ty budeš ještě kvičet jinak, na to se spolehni. To vyřídíme ještě jinak, ty hovado.”  Přesně takovým nevybraným způsobem diskutuje vůdce Vandas nad svou homosexualitou. Přitom se Tomáš Vandas nemusí za nic stydět, protože homosexualita je normální.

homo

Kolika lidem leží gayové  v žaludku? Banda zakomplexovaných chudáků vykřikujících nečeská hesla doplňovaná o nevlastenecká chování posílají sexuální minority k šípku, jako kdyby ohrožením kulturnosti národa byli homosexuálové. A co bisexuálové a transky? Jsou také v pomyslném hledáčku DSSSkářských terčů nenávisti? Nakažené děti se rodí s Aids, dětské domovy jsou plné díky heterosexuálům, majoritní spoluobčané neplatí alimenty v kriminálech na své děti…..a to všechno nevadí těm rádoby strážcům morálky? Tohle všechno je správné, protože to dělá heterosexuál? Homosexualita není nemocí a nedá se jí nakazit, zato však hloupost v mozcích lidí roste doslova závratnou rychlostí.

Kdyby život homosexuálů byl složený jen ze sexu, většina lidí by chtěla být homosexuálem. Je vidět, že se extrémisté mýlí doslova ve všem, protože jsou plni nedostatku rozumu.