Náckové jsou komici. Obávají se Antify, a proto věří v profesionalitu policie

Náckové jsou vtipná stvoření, na veřejnosti se tváří jako krutí A.C.A.B rváči s nenávistí k policii, zatímco v soukromí zažívají strach z Afáků a doufají v kvalitní práci policie. Je zajímavé sledovat takové diskuse plné strachu a důvěry v ochránce veřejného pořádku(většina extrémistických skupin je totiž veřejných). Zatímco promotéři nenávisti chystají na 17. listopadu neonacistické demonstrování v Praze, pěkně se mezi sebou informují kdo a kdy bude stát mezi nimi a prázdnými ulicemi matičky měst. “antifa,to je největší šaškárna,co může bejt.“, a proto se budoucí účastníci mládežnického běsnění minulosti obávají střetu na ulicích hlavního města? Bojí se snad holohlavé bytosti, že by mohli narazit na náležitý odpor?

Oni ti honiči ega nebudou zase tak silnými osobnostmi. Myslí to národně socialisticky, a proto nemají myšlenkové pochody přesně sestavené k reálným závěrům, reálnému smýšlení o událostech, do nichž se sami dostávají. Nikdo “kluky” z Duchcova, Krupky, Teplic a dalších měst nenutí k hajlování a provolávání nečeských hesel. Jsou to především oni, kdo se rozhodli hrát si na nepřizpůsobivé spoluobčany společné republiky. Jsou to oni, kdo se rozhodli vzduchem házet popelnice, dlažební kostky a jiné předměty…..

“17.11.2013 se chystá největší protest levicových sil ke ,kterým patří antifa na protest proti dělnické mládeži bude to tam hustý jsem zvědav na policii jak to zvládne.”

Neonacisté tak zcela přirozeně přehlíží jimi páchané bezpráví a ve své vlastní naivitě očekávají v případě potřeby ochranu před střetem s antifašisty….je to vtipné……A.C.A.B hošíci zveřejňující foty zasahujících policajtů z Budějovic, nadávající policajtům do nejintimnějších orgánů člověka nyní věří v ochranu těch, proti nímž běžně vedou slovní války. Přinejhorším se neonacisté mohou, tak jako v Ostravě, dát na úprk do bezpečí za kalhoty a mundůr ideového nepřítele nácků. Jsou to především lidé z DSSS strachující se z antifašistických aktivistů. Čeští lvi to vůbec neřeší, protože ani omylem nepočítají, že by se pod vedením předluženého Matějného čehokoli zúčastnili.

Možná si raději milovníci hákového kříže místo do kopání do popelnic zapějí song Conflictu 88 Antifa……uklidní se a duševně se uklidní a raději zanechají jakékoli agrese…..