Otto Chaloupka by rád rekonstrukci koncentráků v Birkenau

Otto Chaloupka……..člověk když sleduje jeho vyjadřování na Facebooku, má pocit, že se navrátil do období bílých otrokářů, kdy společensky nadřazený pán tvorstva pokaždé zamete se svým ideovým nepřítelem. Je to jako kdybychom sledovali zápisky mluvy z jihoafrického apartheidu neúspěšného exposlance Věcí veřejných. Anticiganista s rasismem v srdci se po neúspěšném tažení za poslaneckými sesličkami chystá k založení nové partaje. V jedné ze svých debatních seancí dokonce schvaloval rekonstrukce koncentráků, konkrétně koncentráku v Birkenau, jak následně v tomto článku uvidíte. 

 “Zklamal mě Vít Bárta, který coby předseda strany kandidoval za jiný politický subjekt, zatímco svoji vlastní straně znemožnil připojit se k předčasným volbám,” vysvětluje Chaloupka. I proto se rozhodl pro založení nové partaje. „Jejím prostřednictvím a poučený tříletým působením ve sněmovně přinesu do české politiky něco úplně nového

Sdělil Otto Chloupka Deníku.cz. Jeho nová stana se má jmenovat Republika a podle vyjádření exposlance to bude nový projekt “pravé pravicové strany”. Je doslova moderním hitem pokládat rasismus a extrémismus za pravicové hodnoty. Je předem jasné, jakým směrem se bude nová Chaloupkova partaj ubírat.  Ostatně, pan exposlanec se na sociální síti přátelí také s neonacisty a extrémisty.

Na Facebooku pan Chaloupka používá dva profily. Prvním profilem je facebooková stránka, na níž pan exposlanec pravidelně píše své rasově bílé myšlenky. Tím druhým profilem je neveřejný účet Chaloupkových facebookových přátel.

Mezi vyvolenými kamarády Oťáka z Véček je například extrémista a neonacista Jaromír Pytel, či odsouzená Velkoozubenost Marek Hirato. Svůj rasistický naturel předvedl známý véčkař dokonce na půdě Rady Evropy ve Štrasburku, kde  ze všech Čechů udělal před celý světem přihlouplé rasisty bílého břehu Vandasovců. Jaké zájmy obhajuje poslanec Otto Chaloupka? Jsou to zájmy extrémismu, rasismu a dalších druhů nenávisti.

Na svých facebookových stránkách pan exposlanec vystupuje jako kovaný rasista. Svá největší extepore nejčastěji maže, aby se veřejnost následně nedozvěděla nic o přehnaně zašpiněném rasismu rasových předpojatostí. Na své faebookové zdi dokonce kdysi zveřejnil video rasistické White Medií o přístupu islámu k ženám. Z toho vyplývá podezření, že pan Chaloupka není jen rasista a anticiganista, ale zároveň islamofob. Otto Chaloupka se svým chování výrazně blíží stoupencům DSSS, Českých lvů, či nějakého jiného rasistického bloku nenávist  čemukoli odlišnému.

chaloupka

Otto Chaloupka se nevyjadřoval jako demokraticky zvolený politik. Vystupoval, jako kdyby nebyl ve Věcích veřejných, ale v Dělnické straně sociální spravedlnosti. Všechny Romy napadá a předem je ze svého úsudku předsudků podezřívá z lenosti, a totální špatnosti ve společnosti. Své oponenty napadá  pomocí vulgarit. Každý, kdo nesouhlasí s Chalopkou je retard a chovanec v ústavu pro malomocné

chaloupka

Případně kohokoli s humanistický smýšlením nejradši posílá za zamřížovaná okna. Jak již bylo řečeno, Otto Chaloupka smýšlí jednoduše podle černobílého scénáře, ve kterém když nějaký Rom spáchá nějaký trestný čin, ten stejný trestný čin provádějí další Romové. Otto Chaloupkovi se líbí jakékoli rasistické plky, zejména ty, jež nabádají k rekonstrukcím koncentračních táborů jako řešení úsporných evropských opatření. Alespoň 7. srpna 2013 s odsouhlasením takových “opatření” pan exposlanec žádný problém neměl:

chaloupka

Opravdu takový člověk představující tu nejhorší myšlenkovou základnu patří politiky? Otto Chaloupka svým rasisme pouze poškodil jméno České republiky v zahraničí.

ODPOVĚĎ OTTO CHALOUPKY NA TENTO ČLÁNEK:

chaloupka_odpoved1

chaloupka5

chaloupka6