Otto Chaloupka “napodobuje” WhiteMedia a rozšiřuje zvěsti o genocidě na “bílých lidech”

O exposlanci Otto Chaloupkovi by se toho mohlo napsat nekonečně mnoho. Svůj politický neúspěch zkouší nahrazovat nejrůznějšími rasistickými a jinak nenávistnými příspěvky, které následně po určitém počtu komentářů pod vloženým odkazem raději maže. Tento odvážlivec nedávno světu oznámil svůj úmysl založit novou partaj, zároveň však odmítl odpovědět, zda to jeho pravicového spolu budou moci vstoupit také romští spoluobčané, proti kterým den co den jako zástupce bílé rasy “bojuje” Otto Chaloupka vidí v multikulturním Londýně velké ohrožení civilizace, a proto možná bez sebemenších výčitek sdílí na svém profilu videa neonacistických White Médiích.

Otto Chaloupka, coby bývalý poslanec Věcí veřejných nemusí přemýšlet nad novou politickou stranou. Stačí, když vstoupí do Vandasova spolku rasistů, kde Chaloupkovy myšlenky budou zcela bez problémů považovány za naprosto legitimní a zcela určitě správné.

chaloupka

Jako kdyby mediálně nevýznamný hulvát ve světě sociálních médií psal své jednotlivé příspěvky podle diktátu adminů těch nejhorších rasistů v zemi. Tohle opravdu není žádná sranda. Exposlanec snad v zápalu politického nic nedělání, ukazuje světu své pravé, nikým nefalšované JÁ. Zatímco Spojené státy americké mají svého rasistu Kanaďana, Česká republika tak získává v osobě Otto Chaloupky další obdobu bělostných rasistů přemýšlejících o světě jen a pouze z pohledu jednobarevného světa, v němž bílá představuje jedinou možnou variantu řešení.

V jednotlivých příspěvcích rozšiřuje nepravdivé informace a dopouští se tak potenciálně trestného činu. Ano, toto chování se týká každého z nás, a proto by veřejnost společně s médii měla vědět, co Otto Chaloupka veřejně činí. Přesně takhle vypadá rasista…..možná by si měl neúspěšný politik s rasismem v srdci vzít vzor ze svého ideového kolegy z USA. Když o sobě pomocí přebělených příspěvků hovoří jako o zástupci bílé rasy, měl by si nechat také udělat DNA test, zda je bílý a zda opravdu splňuje všechny předpoklady pro psaní přepraných příspěvků.

chaloupka

Exposlanec Chaloupka má k White Médiím velmi blízko. Jednou na Facebooku zveřejnil video rasistické White Medií o přístupu islámu k ženám, nyní se rozhodl k propagaci podivných informací o rasových profilacích a trestných činech v Londýně. Je vidět, jaká média exposlanec s rasismem v srdci sleduje.

chaloupka

Otto Chaloupka je zastydlý rasista, který jednou hovoří o “genocidě bílých” v Londýně, aby následně vkládal rasistické odkazy na hecování lidí proti romským spoluobčanům. Otto Chaloupka by nejradši rekonstrukci koncentráku v Birkenau, zatímco v dalších měsících či týdnech pokračuje v jiných projevech rasismu s nenávisti.

Co na to rict? Cikani sami prinuti lidi, kdyz policie a urady nekonaji, aby vec uchopili do svych rukou a problem jednou provzdy vyresili sami…………

Otto Chaloupka by byl zřejmě nejradši, kdyby majorita vzala zbraně a zaútočila proti Romům. Přesně v takovém kontextu vyznívají slova jednoho z nejznámějších expolitiků – rasistů.