Vandasovci parazitují na Romech a staronově i na trestu smrti

Dělnická strana sociální spravedlnosti parazituje nejen na Romech, ale také na otázce trestu smrti. Vandasovci hledají jako malé děti nové cíle svých budoucích úspěchů. Nejdříve vytáhnou jako králíka z ošatky Romy a věčný boj ultranacionalistů za bílou republiku, aby později formou petičního snažení pokoušeli lidskou neznalost ve formě volání po trestech smrti. “Jihlavská výzva” jak extrémisté své znovuzavedení nenapravitelného trestu nazvali, je veřejnou žádostí o uzákonění státních vražd. 

Pořádání pogromů na romské spoluobčany je pro Vandasovce monotónní zábavou, a tak se vrhli na nesmyslné petice, které ve svém důsledku nezmohou vůbec nic. Výkon trestu smrti často podléhá diskriminaci, a tak to máme další koloběh rasizování na téma státních vražd.  Odsouzenými k trestu smrti jsou v USA většinou černoši, nebo jiné etnické skupiny. K trestu smrti jsou také velmi často odsuzováni chudí, kteří nemají na adekvátního právníka, jež by hájil dostatečně práva svého mandanta. 138 vězňů odsouzených k trestu smrti bylo v USA od roku 1977 zproštěno obvinění. Bohužel, takové zproštění přiházelo po smrti odsouzených.

Právě na snahách DSSS je vidět absurdita petičního práva. Právě na tomto případu je vidět absurdita Okamurovy přímé demokracie, pro níž je čechojaponec s diplomatickým pasem ochoten udělat téměř cokoli. Lidé se dožadují trestu smrti, a proto se například neDělníci z Vandasova klubu extrémistů ujmou iniciativy a v novém přímodemokratickém mámení Tomia Okamury zahájí tažení proti lidskosti? Petiční akce DSSS připomíná dvojnásobnou vraždu v Raškovicích na Frýdecko.Místecku…….je snad právě tento případ dostatečným zadostiučinění k uzákonění nejvyššího trestu? Žádná vražda, žádný trestný čin není důkazní břemenem k vraždění druhých.

Je zajímavé, že po oprátkách volají zrovna  (ne)dělníci z DSSS. Tato eskadra komiků sibiřské běloby má ve svých řadách mnoho trestaných individuí, z nichž několik má zkušenosti s ubližováním na zdraví, kopáním lidí do hlavy i navozováním smrti či těžkých zdravotních komplikací z důsledku přílišného zájmu hololebců o nepřátele národního socialismu. Někteří členové DSSS nemají problém souhlasit s útoky na Romy, viz členka partaje Jarmila Krátká(alias Jan-Jája Hvězdičkovy), která by jen kvůli romské oslavě bez problémů bodala Roma do plic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasloužila by si i takováto potenciální vražedkyně trest smrti, pro nějž DSSS tak horlivě agituje? 21. prosince 2010 vydala OSN rezoluci 65/206 proti trestu smrti. Proti této rezoluci se mimochodem postavily Spojené státy americké spolu se 41 zeměmi světa. USA se tak zařadily k takovým státům jako je například Súdán, Svazijsko, Botswana, Sýrie nebo Singapur. Hlasování se nezúčastnil třeba Benin. Tento stát je totálně mimo. Například dvě novinářky zde byly odsouzeny k trestu smrti jenom proto, že na tričku měly protiprezidentský obrázek. To jen dokazuje jak hloupým a zneužitelným je trest smrti.

Je tragikomické, že se právě nacionálně nabytý dělní přidává na stranu USA. Ostatně, je to podobné, jako když před lety Tomáš Vandas hovořil proti nadnárodnímu kapitálu a zároveň jako stupínek  ke klábosení použil přepravku od Coca Coly.

dsss

V demokratických zemích je výkon trestu velmi finančně nákladný. Novinky.cz uvedly článek o výši finanční náročnosti výkonu trestu smrti ve Spojených státech amerických. Jelikož jsme demokratickou zemí, byl by i zde v České republice výkon trestu smrti v rámci nákladů podobný. Výkon trestu smrti ve srovnání s doživotně odsouzenými je v USA zhruba o 10 milionů dolarů dražší, než je výkon doživotního vězení. Na Floridě jeden výkon trestu smrti stojí 24 milionů amerických dolarů.

Nebo chce snad DSSS pořádat výkony trestů smrti barbarštějším způsobem někde na šibeničním vrchu, tak jak se veřejné popravy pořádaly za dob středověku? Na této petiční akci je patrné, kam  Dělníci sociální spravedlnosti směřují. Je to přesný Bartošovský návrat do minulosti, kde práva jedinců neznamenají nic, kde režim určuje, kdo má a nemá privilegia vyspělého světa.

K dnešnímu dni došlo na adresu sídla strany více než tisíc osm set podpisů.“, uvádí Vandasovci na svých webových stránkách. Víc než 1800 lidí sedlo na lep DSSS, aníž by si tito spoluobčané uvědomili, co vlastně dělají. Dožadují se smrti, aby následně ve skrytu duše odsouhlasili vraždy dalších. Přitom tyto vraždy nic neřeší, oběti trestných činů neoživí….pouze způsobí další bolesti, další konce lidských osudů. Člověkem se všemi právy je dokonce i ten nebestiálnější vvrah, který si pokaždé zaslouží spravedlivý proces u nestranného soudu. V tomto právním aktu nemají tresty smrti co pohledávat.

Někteří lidé říkají, že trest smrti zamezí útěkům vrahů z věznic. Útěků vězňů z přímo střežených věznic je velmi málo, některé případy útěkářů přímo z věznic jsou uvedené na serveru Novinky.cz. Převážná část vězňů uteče z jejich pracovišť, pokud vězeň pracuje, popřípadě se vězeň nevrátí z povolené vycházky. Bestiální vrazi jsou právě tou sortou vězňů, kteří na vycházky nechodí a ve většině případů ani nepracují. Tudíž opět autor nepíše v tomto ohledu pravdu. Vrazi nejsou zrovna těmi, kdo by byli nejčastějšími útěkáři.

Trest smrti je zkrátka nehorázný nesmysl sesílající společnost do okovů nedemokracie.