Antisemitismus zaplavil lednovou Paříž

Antisemitismus zaplavil 26. ledna 2014 ulice Paříže. Neonacisté a extrémisté, ty kreatury současnosti, se rozhodly nenávistí pokálet následující památný den obětí holocaustu. Uctívači hákových ratolestí snad ve skrytu duše doufali, že v nacionalizující Francii naleznou mnohem širší pochopení nad židobijectvím antisemitského komika Dieudonné M’bala M’bala. Demonstrace prvoplánově namířená proti Francois Hollandovi, nazvaná “Den zloby” posloužila k otevřené podpoře pochybného pseudoumělce, jež zcela po zásluze čelí trestům za své nenávistné, naprosto nemožné vystupování na veřejnosti. Po více jak sedmdesáti letech se na světla světa dostávají protižidovské teorie jako nový způsob komediálního umění. Esesmany ve vražedném antisemitství nahradil potomek Kamerunce. Jako lídr antisemitské partaje útočí na předem vybraný cíl s Davidovou hvězdou na vrchu. 

Kromě Romů, Rumunů a Bulharů se v ultranacionální sféře francouzského extrémismu objevují znovu Židé. Kam jsme se to jako lidstvo dostali, když ulicemi pochodují nedospělci s vyholenými lebzami a bez okolků pokřikují protižidovská hesla, zatímco  požadují vyhošťování Francouzů jen kvůli tomu, že jejich rodiče byli nefrancouzského původu: Dieudonné je kromě Le Penové  a Hollanda další pohromou demokracie a ochrany svobod za zdmi Elysejského paláce. V den, kdy zbytek světa vzdával hold zavražděným obětem hákového kříže, kindernáckovská chátra křičela “Židé, Francie vám nepatří,” “Faurisson má pravdu, plynové komory jsou blbost,”  “Židi, táhněte z Francie.”

[embedplusvideo height=”320″ width=”400″ editlink=”http://bit.ly/1fsZbWi” standard=”http://www.youtube.com/v/uxsldW-B2m0?fs=1″ vars=”ytid=uxsldW-B2m0&width=400&height=320&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep9882″ /]

Neschopný komik se pokouší povznést nenávist vůči národu, vůči něčí kultuře na prkna co znamenají svět. Proto také vymyslel převrácený pozdrav nácků, který poprvé použil v roce 2005 ve svém představení, aby následně o čtyři roky později stejnou zdravici pro europarlamentní kampaň Antisionistické strany. Ruka směřující šikmo s dlaní k zemi, zatímco se druhá dotýká ramene…….náckové hajlovali a novodobí antisemité provádějí obrácený nacistický pozdrav známý jako Quenelle.

quenelle

Dieudonné nerad slyší, pokud je jeho zdravice veřejností přirovnávána k nacistickému pozdravu a hodlá novináře a všechny, kdo o quenelle budou hovořit jako o převrácené nacistické zdravici žalovat u soudu. Podivná zdravice se dočkala popularity až poté, co ji během  fotbalového utkání v prosinci roku 2013 použil útočník fotbalového týmu West Bromwich Albion Nicolas Anelka, jehož antisemitské a nechutné gesto prověřuje fotbalová asociace.

quenelle

Dieudonné M’bala M’bala  je doslova darem francouzské ultrapravicové scéně. Veřejně popírá holocaust a o památkách na něj hovoří jako o “památníku pornografie”. Svým výrokem naplival do hrobů zavražděných vězňů hitlerovské továrny na smrt. Dieudonné byl za svůj “prohřešek” pokutován ve výši 7000 euro. Ani tato pokuta nesmyje pohanu a zneuctění více jak 6 milionů obětí rudého fáboru s hákovým křížem. V jednom ze svých protižidovsky laděných vystoupeních přivítal protižidovsky naladěný pseudoumělec popírače holocaustu Roberta Faurissona, jehož na pódiu usadil asistent v pruhovaném oblečení vězně koncentračního tábora.

Le Penova sebranka nyní již pod vedením blonďaté rasistky získala velmi schopného pomocníka nenávisti. Míšenec s africkými kořeny se ve jménu své malosti rozhodl vzkřísit hydru skutečného a nebezpečného antisemitismu, aby se sám cítil velkým bojovníkem a oživovatelem dávno zapomenutých relikvií nejhoršího období lidských dějin. Nenávist namířená vůči Židům jen proto, že jsou to Židé je hloupým projevem hloupých lidí. Tohle je skutečný a nebezpečný antisemitismus a nikoli kritika politiky Izraele, o níž Tel Aviv pravidelně mluví jako o antisemitismus, i když se o antisemitismus nejedná.  Vyhánění Židů, generalizace namířená vůči Židům a jejich následné zesměšňování je velmi nebezpečné. Je stejně nebezpečné jako vyzývání k vyhánění Romů, či kohokoli jiného.

france_antisemitism

Policie zcela správně vůči demonstrantům zasáhla. Do cel putovalo na 150 účastníků protižidovského vyzývání. Dieudonné M’bala M’bala je bezpečnostním rizikem pro Francii…..je nebezpečím pro celou Evropu, protože se snaží nenávist vůči Židům podsouvat do 21. století, kdy již tak dochází k porušování práv menšin.