Betasameček Českých lvů, Pavel Matějný, navádí k násilí vůči Miroslavu Brožovi z Konexe

Neúspěchem nabuzený a frustracemi prošpikovaný Pavel Matějný z Českých lvů vyzývá na svém profilu své facebookové přátele a členy Českých lvů k násilí vůči Miroslavu Brožovi z Konexe. “Kdyby ho někdo viděl,ví co má dělat…Na každou svini už se vaří voda…“, uvedl nešikovný one man show bavič ve službách Rahowy na svém facebookovém profilu. Ten vztek s nenaplněnými sny si žádá označení předem jasného viníka své nekonečné neschopnosti, a tak na první dobré pozici přihnědlého vidění sněhových plání bílých Čech je na blízku právě onen Miroslav Brož. 

 matejny_broz

 Alespoň ještě tři dny před příbramským defilé nabádal ostatní na svém profilu, aby s osobou Brože zacházeli podle zásad přihnědlého boje za jednobarevné Česko. Pravděpodobně šlo pouze o plané řeči, ale takové vystupování ultrapravicového rádoby vůdce může být velmi nebezpečné, protože vždy se najde ještě hloupější tvor, který mile rád výzvám podlehne v naději nějakého všeobecného hrdinství z “odstranění nepřítele” z “bojiště ideologií”.

Ještě tentýž den Pavel Matějný sháněl u svých facebookových přátel Brožovu fotku, prý kvůli tomu, aby ho na sobotním setkání poznal a mohl Brože “kopnout do tlamy”

matejny_broz

Jak se zdá, podle slov betasamečka Konexe překazila Matějnému jeho rahowácké sny o pochodování a demonstrování v Příbrami na další 4 měsíce dopředu. A proto se lví rodinka rozzlobila natolik, že se rozhodla k fyzickému vyřizování účtů.

matejny_broz

Dostávají se Čeští lvi do posledního stádia před skonem? Jedním ze znaků blížícího se klinické smrti je inklinace k násilí v naději mediálního zviditelnění, posilnění před svými stoupenci. Podle dostupných informací k žádnému fyzickému střetu mezi Konexí a Českými lvy nedošlo. Ono ani dojít nemohlo, protože skupinka sotva padesáti holohlavých extrémistů byla hlídána v přesile policejních kordonů. I z tohoto pohledu je Matějného blábolání komické. Možná si ještě tři dny před akcí myslel plešatý muž s megafonem, že ovládne pomocí svých pochopů situaci, když se mu na facebookové akci hlásila taková přesila “pomocníků”…….každopádně jakékoli vyhrožování ze strany neonacistů je potencionálně velmi nebezpečné, zvláště pokud existuje alespoň jeden ochotný vykonavatel výzev….

matejny_pribram
Pavel Matějný v Příbrami dne 15.2.2014; Zdroj:ČTK