Chaloupka s Republikou bude skvělým doplňkem české ultrapravicové scény

Sládkovci jsou v háji, a tak zadlužení exposlanci navazují na rasový odkaz republikánů. Anticiganisté, islamofobové, milovníci bílé rasy, hledači grálu nenávisti vůči minoritám hledají nový světlý bod uprostřed mlhy, jež beze studu s horlivostí sobě vlastní ztvární nová Republika. Trikolorou obdařený kýč objíždí kraje, aby na minimalisticky vyvedených sedánkách sbíral duše zatracených. Řeči o ohroženém světě bílých v ostrovním Londýně nyní naleznou politický rámec další ultrapravicové politiky. 

Vandasova skupinka plešatců se rychlostí blesku blíží k zenitu své existence. Před parlamentními volbami přišel Okamura, aby politikou čecháčkovství a sentimentu na češství přebral několik procent hlasů z ranku nedělnických rasistů. Křiklouni a pochodáři se jako štěnice jistě, ale pomalu přemísťují do mnohem vyhřátějších obydlích s mnohem větší šanci na úspěch. Politika republiky smrdí po rasismu, stejně jako zakladatelé nedávno zaregistrované Republiky. Je tu další pokus o ráznou přeměnu ultrapravicové scény v Česku, kdy faktickou moc a směr přejímají nové politické strany. V různých obměnách a přeměnách vznikají nové partaje se starým základem dávno neexistujících spolků a uskupení.

Strana Republika je pro pracovité a slušní lidi, a proto mají její zakladatelé celkový dluh ve výši 15,3 milionů korun. V takovém kontextu jsou moralizování o práci a sociálních dávkách směšnou báchorkou, v níž si dlužníci hrají na správné, zatímco ostatním zarytě tvrdí, že “vytváření dluhů je špatné a neobčanské”. Republika podle Babáka a Chaloupky je republikou poklesků, rasových předpojatostí……ve Spojených státech amerických nenávistný postoj vůči všemu cizímu, minoritnímu a méně známému vyznačující se fanatickou ochranou světa bílých nazývají slůvkem SUPERMACY…..tento “supermačismus”, tolik typický filosofii Otty Chaloupka, bude pravděpodobně jednou z dalších součástí stranické politiky, kdy bude předem jasné, kdo je oním správným Čechem, “kvůli kterému a pro kterého” je určena politika Republiky.

chaloupka

Soudě podle oblíbeného citátu Chaloupky, demokracie asi nebude tou vyvolenou cestou v nové politice státu. Proti demokracii brojí všichni ultrapravičáci, a proto není divu, že se příspěvek líbil organizátorovi protiromských pochodů Jaromiru Pytlovi z Českých Budějovic.

Chaloupka s Babákem po založení společného účtu a Twitteru plánují 22. února 2014 ustavující konferenci, na níž si skoropartajníci zvolí předsednictvo. Šéfem strany bude přebělený Otto Chaloupka, alespoň se o tento post bude ucházet. Bojovníci proti barevnému světu vědí kam přesně zacílit svou aktivitu. Objíždí sociálně slabé regiony, aby v působištích a doménách Vandasovy DSSS přesvědčili tamější xenofoby o svých záměrech. Oslovuje obyvatele těžce zkoušených regionů….slibuje tam podporu rasových názorů, aby se následně na Facebooku pohanil pomoc rodičům popálené Natálky

chaloupka

Tito rasisté v trikotu Republiky hodlají v některých volebních okrscích kandidovat  v následujících volbách. Dokonce chtějí podpořit některé senátory. Květen se blíží doslova mílovými kroky, možná si Otto Chaloupka věří až moc a smýšlí o sobě jako o další euroskeptikovi v Bruselu. Dlouhovlasý Chaloupka by se mile rád stal českým Faragem.

chaloupka