Chaloupka se zlobí, ale Česká televize nemůže informovat o všech bezvýznamných extrémistech v zemi

Anticganista, rasista a vyznavač bílého světa s bílými mráčky na bílé obloze, Otto Chaloupka, se cítí dotčený nezájmem České televize. Zřejmě došel k falešnému závěru, že veřejnoprávní televize musí nutně vysílat zasedání nějaké nevýznamné ultrapravicové partaje. Republika zasedala a žádný přímý přenos se nekonal…..že by skutečně nikdo nestál o další kvaziverze sládkovského zahnívání v nové straně přebělených zítřků? Zakladatel pseudonárodní partaje se svým kolegou Babákem nejspíš vyrostli svým egem do nadpozemských výšin, a tak jim ani nedochází, jak malí a nicotní ve skutečnosti jsou. 

Zatímco Tomio Okamura svádí svůj neúspěch v podobě úbytku volebních preferencí na nezájem médií, Otto Chaloupka podává stížnosti na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, aby chování České televize prošetřila. Opravdu si myslí sebemenší extrémisté, že se kolem nich musí točit celý svět? Je to další z tragikomických příběhů, kdy si bývalý a stále ještě zadlužený poslanec uvědomuje sílu svého neúspěchu. Nový byznys by díky nezájmu televize, rozhlasu a tisku ztratil na výsledku, protože trikoloru novodobých republikánů navíc vedenou kontroverzními osobami z Bártovy účelové strany by nikdo nevolil.

Nyní před květnovým kláním se musí partajníci seskupit k vytvoření třeba i nepravdivé bubliny, v níž je rasistická a xenofobně supermacystická minulost Chaloupky nahrazena novými patvary “konzervativní” politiky. Ustavující konference Republiky není žádnou událostí gigantického rozsahu, aby o ní informovala zrovna Česká televize. Veřejnoprávní médium má sloužit především občanům a nikoli ultrapravicovým extrémistům k prezentaci jejich zhoubných názorů a pohledů na svět. Stačí trochu Chaloupky, Babáka a republikánů a můžeme na politickém nebi pozorovat další hnědé stmívání nad krajinou pokoušející se o sjednocení české ultrapravice. Takové aktivity by byly velmi nebezpečné a ohrožovaly by demokratický vývoj České republiky.

chaloupka_sjezd
Zdroj: Youtube

A potřebuje vůbec Chaloupkova a Babákova strana celostátní televizi ke svému zviditelnění, když na svém profilu  její předseda, Otto Chaloupka, pravidelně básní o nadšených a jásajících lidech dožadujících se členství a zájmu nové Republiky? Pokud představitelé partaje tato běsní kvůli nezájmu veřejnoprávní televize, potom oblíbenost mezi občany nebude tak veliká. Ostatně, kdo by volil partaj, v níž ještě před časem předseda vyzýval k boji proti údajné genocidě bílého obyvatelstva v Londýně nad Temží.

chaloupka

Veřejnoprávní média by měla dát prostor Chaloupkovi teprve tehdy, až bude zaregistrovaný jako další strana do evropských voleb. Do tohoto okamžiku nemusí veřejnoprávní ani žádná jiná další televize zveřejňovat cokoli o Chaloupkově Republice.