Docent Konvička: islamofobní extrémista z Jihočeské univerzity se slovníkem dlaždiče

Docent Konvička z Jihočeské univerzity je klasickým příkladem extrémisty. Člověk se nestačí divit, kdo všechno může učit na vysokých školách Tento islamofob má vystříbený slovník, za nějž by se nemusel stydět ani dlaždič na ulici.  Inu, akademické tituly za i před jménem nezaručují chování akademika a islamofob, number one extrémistického Czech Defence League je toho příkladem. Jak se zdá, článek o islamofobních kreaturách a Ústředí muslimských obcí vyvolalo v hlavě nenávistí pomazané erotické fantazie. Docent známý především svou vulgaritou vůči ženám ukázal další únorový večer další sadu ze svého extrémofilního slovníku. 

V diskusi pod výše zmiňovaným článkem pan docent zcela spontánně napsal o svých erotických představách.

konvicka_komentar

Možná si entomolog s extrémismem coby vedlejšákem zkoušel své praktiky lanaření nových oveček do Czech Defence League in natura přímo online. Chybělo už jen dodat: “přidejte se k nám, my máme krásy, vedle kterých budete moci mastit kliky na některé z českých mešit nebo modliteben muslimanů”……kdo ví jak to další nabírání nových dušiček přihnědlých ideologií probíhá. Stoprocentní muž ochotný kdykoli kohokoli na netu přesvědčit o síle svého mužství obratem přiznal, kdo že psal výše zmíněný komentář

konvicka_komentar

Měl by akademik vystupovat na veřejnosti zrovna takovým způsobem? Pokud by si studenti měli brát vzor z docenta Konvičky, potom by z nich museli být islamofobové pohybující se na okraji rasistické nenávisti vůči všemu odlišnému. Opravdu univerzitě nevadí, že na veřejném vzdělávací institutu vyučuje takový člověk jako Martin Konvička? Uvědomují si zodpovědné osoby na škole, že za peníze daňových poplatníků zaměstnávají ultrapravicového extrémistu? Takový Daniel Solis, v tuto dobu excelující na postu lídra na kandidátce fašizoidní strany, byl z univerzity pro svůj extrémismus odejit. Proč stejně nejedná Jihočeská univerzita?

Martin Konvička má vždy v internetových diskusích po ruce pokaždé své věrné spolubojovníky za křesťanský svět, kteří se doslova jako opičky slétnou na svou “oběť”, aby ji následně prozatím virtuálně roztrhaly na kusy. Reakce islamofobů jsou pokaždé zábavnou vsuvkou dne. Nikdy nereagují jako normální lidé(a to bez rozdílu na vzdělání).  Když si neví rady, pozvou své omezené souvěrce, aby šéfa bez zbroje hrdinně zastali

konvicka_komentar

Docent Konvička je spjat, alespoň doposud s Jihočeskou univerzitou, a proto by se neměl divit, pokud v komentářích někdo jeho jméno spojí s jeho zaměstnavatelem. Docent by měl po celou dobu zaměstnaneckého vztahu ctít akademické chování, a to třeba i o půlnoci.  Patří k chování akademika nadávání do morálních kriplů? Konvička si s oblibou dovoluje jen na ženy, viz. komunikace s Ingrid Romancovou, se kterou si psal pan docent tak nějak po svém. Na muže je Martin Konvička střídmý a raději je dává do ignorace…..ostatně, asi si velmi rád hraje  z pohledu sexisty se slabšími, protože na silnějšího z jeho pohledu sexisty morálně nemá.

konvicka