DSSS se veřejně hlásí k banderovcům

Nejlepší medicínou pro banderovce na českých ulicích je zatýkání při prezentaci symbolů neonacistických sdružení Ukrajiny. Není možné, aby si ukrajinští nacisté dělali v České republice co chtějí. Intoxikace českého prostředí ukrajinskou nenávistí je velmi nebezpečná. Dělnická strana sociální spravedlnosti zkouší využít situace ke svému zviditelnění, a proto posílá pozvánky náckům z Pravého sektoru. Napojení ukrajinského nacionalismu na jednotlivé bojůvky českých neonácků je veřejným tajemstvím, ale ještě nikdy se oficiálně česká ultrapravice otevřeně nehlásila k odkazům východních soukmenovců

dsss_pravysektor

Takové veřejné sbližování je velmi nebezpečné a Vandasova tlupa nedělníků svým počínáním přispívá  bezpečnostnímu ohrožení České republiky. Demokracie by se měla začít efektivně bránit. Není možné, aby si na Václavském náměstí, v Brně nebo v Plzni banderovci vytahovali symboly ukrajinského neonacismu. Přihlouplá tolerance červenočerného praporu médii, policií a veřejnými či obecně známými osobami pouze posiluje domácí ultrapravicový sektor, který vidí, že propagace nacismu je možná tehdy, pokud je provázena neznámými, či na první pohled neviditelnými symboly.

praha23_2_2014
Praha, Václavské náměstí 23.2.2014
Praha_26_1_2014
Praha, Václavské náměstí, 26.1.2014
praha_21_2_2014
Praha, Václavské náměstí, 21.2.2014

Na každé demonstraci v Česku dochází k propagaci ukrajinského neonacismu. Prapory banderovců vlají, zatímco veřejnost tápe nad symbolikou, vlajkami, slovy banderovců……Západ není zvyklý na banderovské “Sláva Ukrajině” a následovnou odpověď “Hrdinům sláva”…..Je tragikomické, že mainstreamová média opomínají symboliku východoevropského extrémismu a vykládají ji jako no name relikvie boje za demokracii. Takové zkratky jsou velmi nebezpečné a právě tohoto nebezpečí chtějí využít v DSSS ke svému prospěchu, aby také oni vypadali před veřejností jako bojovníci proti útlaku, ochráni demoracie, pokračovatelé vandasovské coververze banderovského výkladu historie i současnosti zároveň.

banderovci

Díky uvědomělým a všímavým občanům se bratříčkování se s banderovci může velmi vymstít. Skupinka nedělníků veřejně ukáže svou nacistickou povahu, zatímco holohlaví věšáci na prapory nedobrovolně navštíví prostory Policie České republiky. Nošení červenočerné vlaky banderovců naplňuje skutkovou podstatu trestného činu podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka, a také pomocí prezentace symboliky banderovců dochází ke schvalování genocidy. Správě mají být všichni lidé mávající s prapory Pravého sektoru, banderovů a dalších uskupení hnáni k osobní zodpovědnosti.

Při poslední demonstraci 23.2.2014 policie konečně zasáhla a donutila účastníky demonstrace skrýt prapor banderovců. Takto měla policie zasáhnout pokaždé na každé demonstraci Ukrajinců a jejich přátel.

praha_21_2_2014
Praha, 23.2.2014, zásah policie proti praporu banderovců

Podobně policie zasáhla také v Brně.

revol_ukr