Rasistka z Příbrami se cítí pobaveně u představ o zápalných lahvích a ubytovně Romů

Rasisté si po příbramském neúspěchu vymýšlejí nesmysly. Dodávají si více odvahy pomocí hoaxů. Možná v osudný okamžik pocítili holohlaví hráči s neviditelnými joji a hardcore oděnými dívkami po boku zklamání….očekávali mnohem víc. Byli připraveni na pochodová cvičení, ve kterých by ukojili svou žízeň po krvi Roma……slabá třicítka, možná padesátka neonácků vartovala na náměstí, zatímco  Matějný v popředí předváděl roztomilé grimasy se zpěvným hlasem ultrapravicového Ostraváka. 

Takový zážitek se zajisté nepříznivě podepíše na mindráky zjizvené duši kindernáckovského stvoření dneška. Když se nenaplnily sny o víkendu, mohou se alespoň zhmotnit v představách jednotlivých příznivců ultrapravice. Klárka Enkel, jak si obyvatelka Příbrami na sociální síti říká, je pořádná rasistka. Jako úvodní fotku má chlapce z neonacistické skupiny Fuerza Arma.

klara_ada

Po internetu Klárka rozšiřuje svou radost nad neexistujícím činem. Byla by ráda, pokud by nějaký souvěrník hodil do okna příbramské ubytovny zápalnou lahev. Inu, představa  extrémistů je plná perverzních představ, v nichž hořící lidé, nevinné oběti rasismu představují prapodivnou symboliku radosti. Tam, kde by ostatní lidé pociťovali lítost a sounáležitost s oběťmi rasismu, tam milovníci bílé, nikým nerušen barvy nacházejí vzrušení radosti.

klara