S Černým BMW za bílými zítřky rasisty Otto Chaloupky

S drahým sporťákem do politiky. I když má Republika v Babákovi a Chaloupkovi dluhy, rozhodla se reprezentovat na úrovni. Snad jen to černé auto měla vyměnit na bílou, nebo šedivou variantu, jak potom bude rasista Otto Chaloupka ve svých facebookových statusech popisovat genocidu bílého obyvatelstva, když sám drandí české silnice černým BMWéčkem? “Republika je určena pro slušné a pracovité, bude zastávat tradiční hodnoty střední třídy”……ta zajisté ocení snobství nově vznikající partaje. 

S fárem za několik milionů Otto Chaloupka s dámským osazenstvem vyráží za Republiku….ještě, že na černém autíčku je bílým písmem republika s velkým počátečním písmenem, protože jinak by musel každý rozmýšlet jakou republiku promotéři nové partaje myslí.

chaloupka
Zdroj: Facebook

Vlasatý ochránce běloby nad Řípem se rozhodl ukázat světu svou touhu po luxusu. V černém sporťáku to konečně ve jménu nové partaje roztočí. Jen ti fanoušci a příznivci to tak nějak nechápou. Postsládovsky znějící Republika se chce ukázat v co nejlepším trikotu a  ti, jež by jim měli držet palečky, najednou nechápou kam se ztratila střední třída, s níž se ve stranickém “programu” strany tak výtečně šermuje.

Tento facebookový komentář na Chaloupkově zdi říká prakticky vše

JE MILION LIDÍ,CO NEMAJÍ ANI NA AUTOBUS ABY UŽIVILY SVÉ PRCKY A DO PRÁCE CHODÍ RADĚJI PĚŠKY.NEVÍM,CO SI BUDE MYSLET ŽIVOŘÍCÍ OBČAN….OTTO,V TOMHLE SI NEJSEM JISTÝ,ALE AT SE DAŘÍ…MŮJ NÁZOR???.POKUD CHCI VÉST LIDI A ČEKAT JEJICH PODPORU,SÁM MUSÍM JÍT PŘÍKLADEM A ŽÍT SKROMNĚ.KOMENTÁTORKÁM JEN ODKAZUJI-BYDLÍM NA KARVINSKU A VIDÍM,CO JE TADY HLAD!!!!!!!!!..

Inu, Otta nejspíš nechce žít skromně, že by kvůli tomu zakládal politickou stranu? Jak to mohlo někoho napadnout. Zajisté to není pravda, protože auto za několik milionů není údajně Chaloupky, ale jeho dcery, která si na něj vydělala po škole, jak píše Otto Chaloupka ve svém facebookovém příspěvku

chaloupka

Která z dcer takové auto vlastní? Otto Chaloupka má dvě dcery: Paulu Chaloupka a Lydii Chaloupka. Ne každý má tak bohatého tatínka a ne každý má takové štěstí, aby ihned po škole měl peníze na drahé automobily. Bude to velmi zajímavý protiklad, když opět Chaloupka začne vykládat, jak hodlá ochraňovat tradiční hodnoty Čecha ze střední třídy, zatímco křižuje silnice drahými sporťáky za miliony.