Duchcov byl opět pod palbou extrémistů a neonacistů

Neonacisté s dalšími přihlouplými existencemi hololebců za doprovodu sympatizantů 29 . března 2014 vyrazili do ulic Duchcova. Křičeli “Čechy Čechům”, zatímco zarputile na rameni nesli prapory Vandasovy partaje. Demonstračního klání se zúčastnily skutečně opravdoví Češi, jen co je pravda. Jedním z nich byl několikrát trestaný pořadatel demonstrace, Josef Páník. Tento opravdový čecháček, kdysi v Novém Bydžově zmlátil Roma, přesto všechno se přidává ke svým druhům v “boji”, aby podpořil shromáždění několika desítek duchcovských ultrapravičáků.

Duchcov sám o sobě je podivné městečko na severu republiky. Je to maličké panoptikum, kde starostka nazývá neonacisty kluky, chodí s nimi do místní cukrárny, naslouchá jejich radám a zároveň s oblibou sobě vlastní diskutuje s místními, velmi prohlášenými rasisty. Na včerejším setkání extrémistů bylo přeci jen něco tak trochu jinak. Bylo vidět, že se extrémofilům velmi dobře daří. Předseda duchcovské pobočky nedělnické partaje oproti minulým obdobím přibral na kilech. Pěkně zakulacený Pindík s megafonem v ruce hovořil k přítomným agroskinům, aby se za přítomnosti násilníků pokochal nad krásou náměstí Republiky.

dux
Zdroj: Facebook DSSS, Duchcov 30.3.2014
Screenshot z Pinďovy zdi kdy v minulosti napsal tento příspěvek

Tentokrát alespoň nenárodovci trefili správné držení vlajky. Jen si ve své neomalenosti neuvědomili, že se písánkováním na vlajku dopouštějí odhodlaní bojovníci bílého kultu trestného činu hanobení státních symbolů. Je to tragikomický okamžik, kdy Vandas podával trestní oznámení na Tomáše Rafu za hanobení vlajky, zatímco členové Vandasovy skomírající partaje nenávisti dělají prakticky totéž. Neonacisté a vyznavači extrémismu se rozhodli zaútočit na představitele Konexe. Ve své neskonalé naivitě si holobrádkové v černých tričkách neuvědomují, že svému potenciálnímu nepříteli, Brožovi, dělají velikou reklamu. Zbavují jej občanství, aby nyní stejný Brož se stejnou Konexí sehráli jednoaktovku o úspěšných bojovnících proti zlu neonacismu.

Z restaurace U Svatého se promotéři rasové nesnášenlivosti vydali na podivnou street party bez hudby, bez tance. Naštěstí organzátorům potiromského pochodování nechyběl smysl pro humor. Přesto, že na akci bylo mnoho přespolních,  nazval Pinďa a spol setkání nazvali jako “Duchcovské ulice pro duchcovské občany + Požadujeme tvrdší tresty pro agresivní útočníky z Duchcova!”…..alespoň si po dlouhé době nepřipadal neonacista Matějný jako trosečník uprostřed tichého moře. Aktér mnoha one man show v trikotu Šlégrova spolku lvíčat konečně po třeskuté zimě hovořil před více než pěti lidmi. Duchcov je pro duchcovské občany, proto se slova ujal přespolňák z Chotěbuzi, toho času pobývající v matce měst.

dsss_vlajka
Zdroj: Facebook DSSS

Na demonstraci byly k vidění představitelé DSSS ve vestách “Bezpečných ulic”. Na výše uvedené fotografii je například uživatelka a facebooku vystupující pod nickem Jan-Jája Hvězdičkovy. “Domobrana” Pinďova spolku si hraje na bezpečné ulice, zatímco představitelé Bezpečných ulic nejsou vůbec mírumilovnými. Viz. například Jan-Jája Hvězdičkovy, jež nedávno chtěla slovně na Facebooku kvůli organizování romského festivalu bodat Roma do zad: https://www.hrebenar.eu/2013/10/pro-clena-dsss-je-romsky-festival-duvodem-k-pobodani-roma/

Pochodové snažení ve žluté vestě doplněné praporem DSSS přineslo Jan-Jája Hvězdičkovemu trochu neplánované ovoce. Zaměstnavatel výše uvedené paní pravděpodobně uviděl fotografie se svou zaměstnankyní a přešla ho zcela pochopitelně chuť zaměstnávat ultrapravicově naladěného zaměstnance.

hvezdickovy_post
Zdroj: Facebook

Ze screenshotu z komunikace ultrapravicové členky DSSS je vidět, jak smýšlí klasický příznivec DSSS přicházeící na demonstrace ve vestách “Bezpečných ulic”. Když je třeba zaměstnání, není Makedonec chátrou, ale dobrý zaměstnavatelem, zatímco v případě nepotřebnosti, nebo v případě neochoty, je bývalý zaměstnavatel mafián a nejhorší cizinecká chátra na světě. Populismus extrémistů je opravdu tragikomický.

hajl_dux

Se zatnutou pěstí si nadšenci neonacismu  v popředí hajnuli. Nevydrželi přetlak v končetinách a po svém přivítali letní čas dávající línému náckovi hodinu navíc k lákání se v některé z hospod čtvrté cenové kategorie. Je skutečně možné takové demonstranty nazývat hrdými Čechy?