Náckové majdanu byli Nepálci a jejich svastika je jen náboženským symbolem

Komunikace extrémistů a příznivců neonacismu je často úsměvnou etudou o hlouposti člověka. Milovník hákových křížů je ochoten ze sebe v případě nutnosti udělat totálního idiota. Volí stejnou cestu, jakou se vydaly mnohem větší persony politického a společenského světa, když považovaly důkazy o neonacistické povaze páteře ukrajinské revoluce, Pravého sektoru, za dezinformace ruské KGB, či propagandu Putinova režimu. Viz. Bursíkova interpretace:”Není to pravda, tohle je dezinformace, kterou prostě používá Putinova propaganda.”. Taková tvrzení jsou skutečně s ohledem na nevyvratitelné důkazy směšné a pokud by se nejednalo o velmi závažnou záležitost, mohl by se člověk takovým hláškám od srdce zasmát. 

V jedné z facebookových diskusí jeden extrémista a fanoušek nejen české neonacistické scény posunul směšnost o několik levelů dopředu.

Mezi přáteli Jana s vlaječkou neonacistické UNA-UNSO jsou neonacisté a extrémisté

pratele

Extrémisty z majdanu napojené nejen na německou neonacistickou NPD prohlásil za Nepálce milující nepálské posvátné symboly z pradávné historie dávnověku. Mezi hajlováním, bitím policistů a obsazováním vládních budov nejspíš příslušníci Pravého sektoru pocítili potřebu a sídla svých vedení pomalovali posvátnými symboly Nepálců……autor vtipného příspěvku chtěl zřejmě, tak jako Adolf Hitler přikrášlit, zromantizovat a zkultivovat jinak krev beroucí skutečnost na ukrajinských ulicích.

jan_diskuse

V případě takových diskusí si člověk připadá jako Alenka v říši divů. Zdánlivě komickou vsuvku účastník diskuse ale myslí zcela vážně. Dokonce ani záběry německé renomované státní televize ARD neodradí služebníka NSDAP od komických fabulací. Demagogie vystupuje na povrch. Jako nahá dívka v Adamově rouše se odhaluje svou oplzlost, neskutečnou drzost a naivitu, kdy holohlavý, muskulaturně nadaný jedinec předpokládá stejnou míru neinteligence od všech ostatních.

diskuse_nacek

Komický příspěvek Honzíka zkouší přebít rádoby hodnotným komentem další diskutér Jiří. Lže jako když tiskne. Používá politické manipulace rádoby reálnějšího základu, aby diskutérku Vlastu dokonale zmátl. Židé nikdy veřejně neřekli, že podporují vládu a nikdy neřekli, že fandí účastníkům majdanu, protože si velmi dobře uvědomují, že ve vzduchu visí zápach dalšího pogromu na přítomné Židy z rukou banderovců, Pravého sektoru nebo samotné strany Svoboda. Lháři nad lháři vykládají pohádky o domnělé propagandě, i když na Ukrajině, natož na majdanu nikdy nebyli. A pokud ano, pohybovali se většinou na straně Pravého sektoru nebo Svobody a raději přehlíželi malůvky na zdech vládních, či městských budov.

znaky
Zdroj: screenshot z videa německé státní televize ARD

Obě dvě “malůvky” na zdi ukrajinských budov jsou skryté symboly používané neonacisty:

14 – představuje číselný kód pro 14 slov Davida Lanea: ‘My musíme chránit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí’.David Lane byl neonacistický terorista, člen Ku-Klux-Klanu, Kresťanské identity áryjských národů a zakladatel teroristické organizace zakladatel Bruder Schweigen známé jako The Order. Za svou neonacistickou a teroristickou činnost byl odsouzený na doživotí.

88 –  je zašifrovaným pozdravem Heil Hitler. H je osmé písmeno v pořadí abecedy. Je to často používaný motiv na tričkách nebo cédéčkách náckovských popěvků. 88 je na internetových fórech zakódovanou zdravicí neonacistů.