Ruská televize Rossia 24 rozšiřovala antisemitismus

Jeden z nejznámějších a nejpopulárnějších ruských televizních kanálů, Rossia 24,  ve světle trapnosti zatančil kozáčka na pošetilosti antisemitismu. Po více než sedmdesát letech zaznívají v celostátních médiích slova dávno zapomenuté nenávisti. Tentokrát je nepronášejí pouze hloupé, v bombrech navlečené holé lebky s bejsbolkami v rukou. Jejich hlasateli se stávají “slušní” a vlivní lidé. Uprostřed jarních dnů tak pod etiketou majdanů zaznívají pravdy esesáků, kdy pronásledovaní a utýraní jsou ponižováni do stavů vlastních vrahů. 

Jako kudla v kapse se otevírá nesnášenlivost, v jejímž světle rozpoutal Stalin běsnění proti ruským Židům. Tenkrát za přičinění komunistické agrese pokračovalo v širé Rusi to, co dávno předávno předtím rozpoutal Hitler daleko za hranicemi částečně Ruskem okupovaného světa Poláků. Koncentráky byly ve slovanské “veleříši” nahrazeny gulagy, Gestapo se přeměnilo v agenty KGB a další tajné služby tyranova panství. Hitlerovské Německo se stejně jako Stalinův Sovětský svaz koupal v krvavé lázni antisemitismu, jemuž po válce částečně v mnohonásobně menším měřítku podlehlo gottwaldovské Československo. Tentokrát je moderní být politicky nekorektní, běžet proti mainstreamovému proudu, a to dokonce i tehdy, pokud při tom dojde k pokroucení historie a práv dalších milionů lidí.

rossia_antisemitism

Jako kdyby bartošovsky chudý svět jednobarevnosti obnoveného fašismu představoval mozaiku moderního umění, kde žongléři slov balancují nad propastí zákonnosti, neuvědomují si svůj nedostatek intelektu a popírají holocaust jako ti největší hajlovači z pochodů hákových ratolestí….mladá reportérka, Evelyn Zakamská v diskusi se spisovatelem Alexandrem Prochanovem pustila na špacír svou nenávist k Židům. Promotéři všežidovské nadvlády nad světem vytvořili hypotézy, v nichž Davidova hvězda zosobňuje arciďábla skonu, proti němuž je nutné bojovat, vést mediální kampaně…..už proto vycházejí na světlo světa nejrůznější teorie přetvářející svět na nepřátele a ty ostatní.

Účastníci debaty na Rossie 24 neminuli téma ukrajinského Euromajanu, kdy Prochanov během vysílání mezi slovy jen tak ledabyle jako nic prohodil: “To je divné, že židovské organizace, evropské  ruské podporují majdan. Co dělají? Neuvědomují si, že se sami vlastní rukou blíží k druhému holocaustu?“. Na spisovatelova slova reagovala reportérka Zakamská slovy: “K tomu prvnímu přistupovali stejným způsobem

Co všechno je možné rozebírat v celostátních médiích? Během jednoho rozhovoru se moderátorka s hostem vysmála do tváře všech obětí holocaustu. Diskuse by neměly šlapat po obětech Druhé světové války. Být nekorektní, to je často jednoduchý pokus o legalizaci rasismu, náboženského extrémismu, stigmatizace předem vybrané části obyvatel. Dnes to jsou Židé, zítra mohou být objektem nenávisti černoši, Vietnamci, zdravotně postižení nebo třeba Putinem zapíraní a nelidsky pronásledovaní gayové, lesby, bisexuálové, či transsexuálové. Extrémismus, myšlenky ultrapravice nebo slova spolků náboženského extrémismu do slušné společnosti, natož do médií nepatří.

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/1dxwA6x” standard=”http://www.youtube.com/v/sxbYEIUmvvM?fs=1″ vars=”ytid=sxbYEIUmvvM&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep3936″ /]