Slovenští extrémisté volili Mezenskou, nebo bojkotovali volby nálepkami Tisa

Slovenští neonacisté v tom mají jasno. Žádný z kandidátů na prezidenta jim nevyhovuje. Není dostatečně kotlebovský. Není schopný naplnit eugenické myšlenky bojovníků za Slovenský štát. Možná jeden z prezidentských kandidátů by to dokázal, ale díky fotce s náckem ztratil veškeré šance na postup. Frustrace neonacistů musí být opravdu veliká. Mezenská, po níž by sáhlo kdejaké srdéčko slovenského ultrapravičáka, byla jediná, kdo požadovala vystoupení Slovenska z Evropské unie. Také jako jediná hovořila o Okamurovském patosu přímé demokracie, v níž by se neonacisté bez problémů dostali k větší moci. Extrémisté anticiganismu buď bojkotovali volby nálepkami extrémistů, nebo raději v naději nemožného volili Mezenskou. 

Herec, podnikatel, dokonce ani nacionalismem přesycený sociální demokrat nevyhovuje smyslům nejradikálnějších. Členové Slovenského hnutí obrody využili kreativity, když na volební lístek lepili podobizny Jozefa Tisa. Přeškrtnutím volebního lístku si za plentou demokracie zasteskli se slzou v oku nad slávou smrtícího nacionalismu.

tiso_volby
Zdroj: Twitter

Voličům emočně nevyrovnané kandidátky nevadilo ženské pohlaví, nedostatek zkušeností, dokonce ani přemíra gestikulační emoce nebyla na škodu. Tato žena volila přesně šitý postoj vyhovující ultrapravicovému spektru voličů. Stačilo zamávat nenávistným tónem nad společenstvím osmadvacítky, stačilo jako malé děcko volat po přímé demokracii a ti nejradikálnější v neschopné kandidátce hnědého stmívání nalezli doslova zlatý grál dnešků, zítřků a snad i včerejšků. Ostatně, k Tisovi nebude mít daleko ani dotyčná Mezenská, jež se s fanouškem fašismu setkala na jednom ze setkáních s voliči. Kdyby nesouhlasila s fašismem, zajisté by nepózovala s někým, kdo má na tričku takové ohavnosti.

mezenska
Zdroj: internet

Ve virtuálních volbách Mezenská předběhla  Kňažka…..ve světě nul a jedniček možná exponentka extrémismu ukázala, že dokáže být volbou po extrémisty, ale v reálném světě tak úspěšná není. Obvyklý scénář jakoby očekávaných zisků skončil stejně očekávaným fiaskem. Nebyli to novináři, kdo spřádali na Mezenskou inkviziční soud. Trapná hádka na TA3 dávno předznamenala neschopnost ultrapravicové kandidátky. 15 000 nashromážděných hlasů nutných do zařazení mezi kandidáty na Bratislavský hrad……!titul” občanské kandidátky………to všechno mělo ošálit zrak lidí, aby následně zcela zaslouženě šálení zraků veřejnosti vyneslo na povrch pravdu okamžiku.