Ukrajinský Pravý sektor se nebojí před kamerami zaútočit na prokurátora

Pravý sektor má zvláštní smysl pro spravedlnost. S politickým chaosem a vyvolávání vášní proti Timošenkové a ostatním členům vlády berou extrémisté Banderova ražení spravedlnost do vlastních rukou. Tentokrát web charivne.info zveřejnil na Youtube videozáznam klasického chování ukrajinského extrémisty, kde plešatý neonacista, Alexandr Ivanovič Muzyčko, v khaki uniformě vnikne na prokuraturu, aby následně 27. února 2014 profackoval prokurátora Andreje Targonije. 

Radikál uštědřující políčky s urážkami nenáviděnému “ochránci starého pořádku” je jednou z hlavních postav majdanů v Kyjevě. Vrah, nácek a kriminálník veřejně vystupoval před lidmi, aby je ze všech sil přesvědčoval o správných záměrech Pravého sektoru.

muzicko_majdan
Muzyčko na kyjevském majdanu; 20.2.2014, Zdroj: Youtube

Právo a spravedlnost polovojenských extrémistů není o ničem jiném, než o násilí, absolutních trestech, etnických čistkách a vyvolávání napětí ve společnosti.

[embedplusvideo height=”320″ width=”400″ editlink=”http://bit.ly/1bSnOyJ” standard=”http://www.youtube.com/v/q8JC-ZjqFb4?fs=1″ vars=”ytid=q8JC-ZjqFb4&width=400&height=320&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep8179″ /]

Ukrajina se koupe v neonacismu, extrémismu a různých podobách násilností, kdy jednotlivé domy jsou v Kyjevě a dalších městech rozděleny podle jejich obyvatel. Tam, kde bydlí Rusové, tam jsou vchodové dveře ozdobeny speciálním letáčkem…..jeho podobnost s letáčky za Druhé světové války je velmi blízká

ukrajina_plakat_dvere

Zdá se, že ukrajinská ultrapravice ovládající zemi jako prapodivného maňáska neví co chce. V jednom ze svých prohlášení vítá ruské spolubojovníky, aby ve skutečnosti následně ruské občany perzekuovala například pomocí označkovávání domů s neukrajinskými občany, jež je nutné z pohledu banderovce pokládat za největší nepřátele připravovaného státu nacionalistů. Hrdinové s kalašnikovem a nožem za pasem jsou ochotni udělat cokoli. Ostatně, proč ne, když je nikdo nenutí dodržovat zákony. Soudy, prokurátoři, stoupenci paragrafů, ti všichni jsou v očích Pravého sektoru pomocníci Janukovyčova režimu.

Alexandr Ivanovič Muzyčko z Pravého sektoru využil případ zavražděné dívky a údajné zanedbané vyšetřování případu k mocenské předehře, v níž světu sdělil svou beztrestnost. Kdyby v ten samý okamžik prokurátora na místě ukopal k smrti, kdyby vytáhl kalašnikov nebo kudlu, nebyl by za tento čin souzený, natož trestaný. Vládci ulic, páni tzv. revoluce jsou právě členové Pravého sektoru a pouze na nich bude záležet, zda se povstalci smíří se statusem quo.

Muzyčko je ve světě ukrajinského nacionalismu velmi významnou osobou. Je předsedou a politikem regionální organizace neonacistických jednotek UNA-UNSO v ukrajinském regionu Rivne. Muzyčko se zúčastnil v roce 1994 vojenských tažení v nedaleké Čečně, kde tím nejkrutějším způsobem zabíjel ruské vojáky. V tomto období působil “hrdina” z videa jako šéf ochrany čečenského teroristy Dudaeva. Bojoval v jednotce Viking, které osobně velel další z čečenských teroristů Basajev. V Grozném si zvolil pseudonym Saško Bilij, podle něhož se ve stejnojmenném městě jmenovala jedna ze čtvrtí. Byl to od Čečenců projev vděčnosti, protože Muzyčko, nyní Saša Bílý zničil tři ruské tanky a šest ozbrojených transportérů.

muzicko_cecna
Muzyčko v období šéfování ochrance Dudaeva(toho muže v malém rámečku vpravo);
Zdroj: vKontakte

Vzdělání nemá vysoké, vystudoval speciální střední školu a v letech 1981-1983 absolvoval vojenskou službu u 144. protiletadlové a raketové brigády v gruzínské Tbilisi. Po získání nezávislosti Ukrajiny získal Muzyčko ukrajinské občanství a přidal se k neonacistickým bojůvkám UNA-UNSO.

Za vraždění v Čečně si vysloužil od čečenských teroristů a extrémistů vyznamenání hrdiny národa.  Nyní tento hrdina dostal díky neonacistickému puči, možná podporovanému ze zahraničí, novou příležitost. Může si jako pán jednoho z ukrajinských regionů vyrovnávat účty s představiteli dosavadní spravedlnosti…….karty se obrátily, a tak ten, co byl v minulosti stavěn zcela zaslouženě před spravedlnost, může nyní bez jakékoli trestní zodpovědnosti ponižovat, zabíjet a mrzačit druhé.

muzicko_hajluje

Muzyčko je obyčejný kriminálník jakých je na tisíce. Bohužel právě tento kriminálník dostal svou šanci a zažívá neskutečnou svobodu projevující se ve ztrátě strachu ze státní moci, protože stát nyní znamená ve skutečnosti pouze Pravý sektor. V předcházejících volbách Alexandr Ivanovič Muzyčko vystupoval jako zasloužilý veterán a hrdina čečenské války. Tehdy v roce 2012 dostal jen 1,14 % hlasů a do Nejvyšší rady Ukrajiny(ukrajinského parlamentu) se nedostal. Politické ambice z minula si neonacista Muzyčko může vynahradit po boku šéfa Pravého sektoru Dmitrije Jaroše, který se rozhodl samozvaně obsadit místo prozatimního ministra vnitra.

Přehlížený člen UNA-UNSO Alexandr Ivanovič Muzyčko nikdy neopouští svou milenku, a proto s kalašnikovem jako stoprocentní násilník a radikál dorazil na zasedání Regionální rady v Rivne.

muzicko_kalasnikov
Muzyčko s kalašnikovem na půdě Regionální rady v Rivne;
Zdroj: screenshot z videa glavcom.tv

Ozbrojený neonácek schopný sprovodit kohokoli odlišného ze světa začal svým příznivcům slibovat byty pro rodiny tří zabitých členů neonacistických bojůvek. Zároveň požadoval zákaz Janukovyčovy Strany regionů společně s komunistickou stranou v rivenském regionu. S kvérem na ramenou zřejmě na přísedící politiky Muzyčko působil víc než důvěryhodně.

Basajevův žoldák fackuje prokurátora, s kalašnikovem navštěvuje zasedání vedení regionu…….neonacistická, extrémistická lůza na majdanu nazývaná jako hrdinové Ukrajiny, se utrhla z řetězu a jako ožralé stvoření opojené nekonečnou mocí, absolutní beztrestností vládnou a jednají doslova drastickým způsobem. Čas zlodějů a raubířů nastal….to je skutečná tvář nového nacionalistického státu, do něhož opojení neonacisté a extrémisté vábí. Na Muzyčka bylo sice za útok na prokurátora nejvyšším prokurátorem Ukrajiny uvaleno trestní stíhání, ale vzhlede k situaci v zemi, je velmi málo pravděpodobné, že by za svůj čin nakonec nesl také zodpovědnost v podobě zamřížovaných oken některé z ukrajinských věznic.