Czech Defence League si hrála s močůvkou, Volfová ze Suverenity podává stížnost televizní radě

Když islamofobové hledají důvod k pronásledování islámu, je to občas opravdu zábavné. Tak moc chtějí podávat trestní oznámení, jen ve své zjednodušené prostotě nevědí na co a proč. Ještě, že je tu uzavřená skupina Konvičkářů, kteří jako spolek chaloupkářů poradí nejrůznější nápady, jak z klobouku vytasit nějakou tučnou kauzičku, na které by mohl objekt iks ypsilon mediálně a kariérně v rámci Czech Defence League uspět. “Je to jako s šikanou,  pokud dotyčnému hned na poprvé neurazíte palici a budete slušní – nebude Vás již nikdy respektovat !“; zaznívá v uzavřené facebookové skupině náboženských fanatiků. 

300 muslimů se 2. května 2014 mírumilovně sešli před budovou Ministerstva vnitra, aby společně pomocí protestní modlitby ukázali svůj nesouhlas s nedávným zásahem policie v pražských modlitebnách, ve kterých muži zákona zasáhli kvůli distribuci xenofobní a antisemitské knihy. Proto nyní milovníci vepřového zažívají pocit osamělosti. Celostátní média se věnují muslimům, ukazují záběry z hromadné modlitby, zatímco odmítači mešit zůstávají v pozadí. Tu tam jsou zlaté časy Lukáše Lhoťana, který jako malý klučina na nováckém kanále vykládal nekonečné pravdy extrémistů o knize, jež se v Česku bez problémů prodává po celé dva roky. Muslimové si zcela správně nenechají líbit neuctivé a morálně pokleslé chování policie, a proto tak jako všichni ostatní využívají práva demokracie svobodně a nenásilně projevit svůj nesouhlas s konáním orgánů státu.

Bez jakýchkoli relevantních důkazů dokonce média vykládala o nálezu zbraní v prostorách modliteben, aby následně tyto informace policie dementovala jako nepravdivé. Policejní zásah vyvolal ve společnosti vlnu islamofobních komentářů, které byli také uměle udržovány při životě členy a sympatizanty Czech Defence League. Cílem shromáždění muslimů bylo ukázat případným kolemjdoucím, jak páteční modlitba v mešitě vypadá a jak vypadala i v den, kdy na ni vtrhla policie. Venku prováděné modlitby křesťanů islamofobům nevadí, kdežto ty muslimské představují v očích matlalů sádla na kliky velké nebezpečí pro demokracii.

10330350_638098832936429_2233959159921315294_n
Modlitba muslimů před budovou Ministerstva vnitra 2.5.2014, v pozadí stojí členové Konvičkovy CzDL

Jak moc by extrémofilové zažalovali všechny, jak moc rádi by přispěli k tomu, aby policie rozehnala muslimy obušky. Bohudík žijeme v demokracii, a tak si nenávistníci dychtivě postávající opodál s vlajkami Izraele musí najít něco jiného, zákonného, na čem by se mohli “vyřádit”.

Ne / hodlám s těmi muslo-kretény bojovat podle našich zákonných pravidel. Pokud budou říkat dětem nesmysly – pošlu sociálku, pokud budou říkat něco, co považuji přes čáru – pošlu trestní oznámení, pokud ublíží mě nebo komukoli z mých blízkých tak “skončí na Orlíku”; facebook Ivan Gut

Muslimové jsou slyšet, a tak nervová soustava inkriminovaných osob rezonuje na nejvyšších obrátkách. Vepřofilové to nevydrželi a ještě před zahájením modlitby polili místo setkání muslimů zkvašenou prasečí močůvkou a na internetu nechali kolovat fotku kyblíku .

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/1ncIjIl” standard=”http://www.youtube.com/v/PESS5Wzcv3s?fs=1″ vars=”ytid=PESS5Wzcv3s&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep3709″ /]

Raději znehodnotí podzemní vody na pozemku Prahy, raději se macešsky zachovají k přírodě, než aby uznali islamofobní nadšenci právo kohokoli na demokracii. Není divu, že většina stoupenců CzDL bude volit Okamuru nebo Chaloupkovi Republikány.

 

Ponižování je milovníkům diktatury blízké. Proto také Ivan Gut užil onu repliku se šikanováním. Konvičkova skupina nedělá nic jiného, než že šikanuje jinověrce. S demokracií a principy svobody neslučující se chování připadá Konvičkovu týmu zcela správný, protože oni mají právo prakticky na cokoliv. Představitelům Czech Defence League dokonce vadí, pokud z akce muslimů veřejnoprávní ČT24 přinese do večerních médií dvouminutové záběry sklánějících se muslimů, později vysvětlujících co se stalo v mešitě.

Policie sedla na lep extrémistům, kteří nyní zela neradi opouští své vteřiny slávy. Informování veřejnosti o dění před budovou Ministerstva vnitra připadalo jedné z členek Czech Defence League, vrcholné členky České suverenity Janě Volfové, jako zpravodajství nevyvážené, kvůli němuž je nutné podávat žaloby a stížnosti. ještě že tato politička kandidující s třicet trojkou do Bruselu má poblíž na Facebooku své přátele extrémisty, s nimiž se může poradit o dalším postupu.

 

V nejhorším pomůže k potírání svobody v médiích podle mysli islamofoba židovská organizace.

Napadlo mne, zda bychom neměli kontaktovat Františka Fendrycha z Židovské obce. Je to koneckonců i jejich zájem, aby tu Islám nevyhrál. A je pravda, že židovské organizace jsou sto svolat velká shromáždění. S Fendrychem jsem byl za Čechy, když měli přes Staré město pochodovat neonacité. (Jsem ten v hokejovém dresu) ; Tomáš Takezo Neumajer 

Raději Ligu proti Antisemitismu. ŽOP má svých starostí dost…; Ze’ev Gorshkowitz

Zavalit Radu pro rozhlasové a televizní vysílání několika emaily, dopisy jen kvůli tou, že média v demokracii informovala o události? Není to trochu přitažené za vlasy? Extrémisté kolem Konvičky chtějí diktovat, co by se smělo a co nikoliv? Zkoušejí štěstí….očekávají, že je Židé, i když byli několikrát v uzavřené skupině haněni, v náboženském extrémismu pomohou. Další akce muslimů podle tvrzení Radka Schmidta proběhne příští týden. Místo pro porady poskytne Lucie Vítová ve své kavárně Cafe Rico Prague na ulici Klapkova 1847/17 v Praze.

Kde Rade Schmit přišel na to, že se příští týden koná další modlení muslimů? V článku uvedeném v jeho odkazu o tom není vůbec nic. Mimochodem ta slova o utajení místa a názvu kavárny Lucie Vítové jsou opravdu směšná, když sama Vítová má na zdi veřejně přístupný příspěvek o uzavření kavárny na velikonoční pondělí. Opravdu pravděpodobně myšlení příslušníku Czech Defence League nebude na příliš velké úrovni.

czdl_hovna

Snažení náboženských fanatiků Konvičkova týmu o šikanu muslimské komunity jsou nemorální a často hraničí s porušování zákonů či vyhlášek. Pokud se budou chtít muslimové modlit ve venkovních prostranstvích, a poud budou chtít demonstrovat formou modliteb, nechť tak klidně činí.  Lidé z Czech Defence League sou bandou extrémistů vedených na seznamu extrémistických organizací Ministerstva vnitra.