Fanoušci TOPky nemají problém souhlasit s nedemokracií na Ukrajině

Rusofobie provázaná fanatickou nenávistí ke všemu komunistickému dokáže skousnout cokoli. Dokonce i fašistický režim v nedaleké Ukrajině, pro nějž se pod rouškou českých aktivistů konají nejrůznější demonstrace. TOP09 memoruje o demokracii a lidských právech, zatímco předseda strany, Karel Schwarzenberg, jeden den vzdává úctu ukrajinským fašistům, aby následující den v sousedních Rakousích bez známky studu varoval před nebezpečím rasismu. Přeshraniční banderovec držíc se za srdce, jen tak nonšalantně stojíc od šéfa TOPkařů, zajisté není pro kolegy Štětiny žádným důvodem ke studu. 

Rusák s komoušem je poražen………a že toho dosáhl ukrajinští fašisté? To není žádný problém. Uhlíř s Barešem za doprovodu baletky, následované autorkou knížek o upírech to napraví. V zájmu nenávisti se přehlédne symbolika nacismu….dokonce vrazi z nebeské setniny stahující z kůže ruské zajatce v Grozném, představují pro pomocníky ukrajinských nacionalistů hrdiny největšího kalibru, kvůli kterým se potentáti chytnou dojeně za srdce na symbolickými hroby v proluce pražských Vršovic.

novak_zajnullin

Ještě nedávno Štětina hovořil o xenofobní a neonacistické Svobodě jako o partaji nacionalistů……straně, která má oprávnění být v politice vůli tomu, že byla zvolena v demokratických volbách. Je zajímavé, že skalní fanoušci TOP09, konkrétně fanynka -“přítelkyně” Miroslava Kalouska, který taktéž podporuje fašistickou vládu Ukrajiny, nectí princip demokracie a je nadšená z hluboce nedemokratického přístupu, kdy probanderovsky ladění extrémisté z ukrajinského parlamentu ve jménu rusofobie vyloučí komunisty z poslaneckých sesliček kvůli prokremelským názorům odporujícím neonacistickému a proextrémistickému vidění světa.

novak_banderovci

Komunismus je zcela jistě jednou z dalších diktatur a jako takový by neměl dostávat na politické scéně slovo……..ale pokud jsou komunisté v demokratických volbách zvoleni do parlamentu, poté nemá nikdo žádné právo komunisty vyhazovat z lavic zákonodárného sboru. Demokracie je demokracií pouze tehdy, pokud nedochází k potlačování výsledků voleb vycházejících z demokratických voleb.

demo_ukrajina

To, co se děje na Ukrajině nyní, to nemá s demokracií pranic společného. Jenny Nowak, sama účastnice několika proukrajinských demonstrací, nemá problém souhlasit s nedemokratickými rozhodnutími, kdy je politika vytvářena na základě rusofobie, maniakální nenávisti ke všemu komunistickému, nikoli však na základě demokracie vycházející z vůle lidu.