Homofobie kazí charakter

Dnes je Mezinárodní den proti homofobii. Hloupé nenávisti hloupých lidí povyšujících svou sexualitu nad jinou, stejně hodnotnou lásku oplývající stejnými city jako je ta láska homofobů, jež deklarovali svůj typ milování za jediný možný na světě. Se zvyšujícím se extrémismem ve společnosti vznikají nejrůznější verze straniček vyvolávajících nenávist proti homosexuálům, bisexuálům a transsexuálům. a Gay Pridech s transparenty volajícími po katolicismu,  i když sami v Boha nevěří ani omylem. Extrémismus klepe na dveře naší země a tentýž extrémismus přestává hodnotit člověka pro jeho duši. Stanoví pravidla a pokud těmto pravidlům nevyhovujete, jste postaven mimo společnost, jako nepřítel těch zaručeně pravých. 

Homosexualita není nic špatného, nepatřičného, kvůli čemu by se lidé měli odsouvat jako nesprávné vagóny na vedlejší kolej. Sexualita je danou záležitostí. S ní se člověk rodí. S ní člověk umírá……proč vůli tomu, že chlap spí s chlape a žena spí s ženou, někoho perzekuovat? Co je komu po tom? Česká společnost má celkem dobrý vztah k homosexuálům. To ovšem neznamená, že lidé s odlišnou sexualitou nesou diskriminováni například v zaměstnání, ve školách……

Občanské iniciativy musely po dlouhou dobu vést kampaně, aby dosáhly alespoň nerovnoprávného registrovaného partnerství. To všechno jen proto, protože se poslanci přeměnili na novodobé křižáky ochotné obhájit čistotu svátosti církevní podoby manželství, partnerství……jako kdyby zákonodárci zapomněli, že věrnost slibovali národu a nikoliv církevnímu kléru z Vatikánu. Je ještě mnohé, co musí česká společnost udělat pro zrovnoprávnění homosexuální komunity v Česku. Ještě stále homosexuálové nemohou adoptovat děti……..přes existenci registrovaného partnerství jsou homosexuálové stále na stupnici méně uznávaných. Sňatky homosexuálů by měly být a stejné úrovni jako sňaty heterosexuálů.

Jednotlivé hlášky homofobů směřující na homosexuály pouze dokazují nízkost a nevyzrálost duše extrémisty. “Jak víš, že jsi na kluky, když si to nikdy nezkusil s holkou?“, “A kdo je táta a kdo máma?“, “Proti homosexuálům nic nemám. Jenom ta věc se sexem je dost divná.“, “Nevadí ti, že si svou homosexualitou komplikuješ život?“, “Jaké je to být homokláda?“……….

Homofobie se nevyhýbá ani minoritám. Viz. romské politické strany Romská demokratická strana(RDS) a Strana rovných příležitostí(SRP)……tam jsou projevy homofobie velmi často viditelné. Viz. například reakce člena RDS z Hradce Králové, který se mimochodem v internetové diskusi vykládal o homosexuálech jako o homokládách a zároveň se vychloubal s tím, že homosexuály bije…….

Podobně homofobní názory mají také představitelé SRPu. Homofobní názory mají také ostatní majoritní partaje, kdy lidé s odlišnou orientací představují esenci zla, proti němuž je třeba otevřeně bojovat, nebo si z homosexuála alespoň dělat nemístnou legraci.  Homofobní politici sami sebe považující za esenci nepraktikujících katolíků představují brzdu ve vývoji národa, kdy zaostáváme za státy západní Evropy, abychom slepě v rozporu s humanisme obhajovali heterosexualitu jako povinnost pro každého normálně smýšlejícího člověka. Je to především KDU-ČSL spolu s TOP09 a katolickým jádrem ODS i ČSSD, kdo brání ochraně lidských práv. Najednou je důležité biblické blábolení před potřebou dítěte mít rodinu…. mít ty, kdo jej budou milovat.

homofobie

Homofobie, tak jako další druhy nenávistí, vycházejí z populismu a nepochopení principu světa, ve kterém je homosexualita jednou z forem sexuálních orientací člověka. Nenávist k homosexuálům je iracionální ponížení lidstva na úroveň eugenických Sparťanů antického světa. Homofobie e škodlivá a způsobuje úbytek sociální inteligence.