Islamofoby z Czech Defence League těší hromadné procesy v Číně

Opravdu nic nepotěší členy Konvičkova týmu Czech Defence League víc, než hromadné procesy s muslimskými Ujgury v Číně. Extrémisté by nejradši kulky napouštěli prasečí krví a poté by jako v nějakém laciném trháku projektily smrti vrhali do těl českých muslimů. Inu, náboženští extrémisté jinak vedení na seznamu Ministerstva vnitra České republiky jsou opravdovými esencemi lidských bytostí.

Zatímco rozumný člověk kritizuje nelidské chování rudého teroru v zemi Zakázaného města, představitelé Czech Defence League neváhají a bez obtíží si zastesknou nad tím, že česká vláda je slabou a k žádnému takovému nástroji nesahá. Inu, to je ta demokracie po extrémisticku, kdy nenávidění musejí zemřít, aby ti vyvolení s katolickou církví na krku mohli kralovat a žít navěky. Michal Šmrha jako dokonalý extrémofil dává hromadnému souzení k žaláři nebo testu smrti jasně palec vzhůru.

Bez názvu - 12

Čína to zcela jistě podle nátury islamofobů ví……..”dostane lidi do latě” a třeba takový Artur Dvořák s Davidovou hvězdou napravo může skórovat jako na fotbale. Že by se tento náboženský fanatik vzhlédl ke “spravedlnosti” v Izraeli, kdy je předem u vojenských soudů nemožná jakákoli obhajoba, případně jakékoli seznámení se s důkazy?

Bez názvu - 14

Diktátoři a diktátorské režimy jsou představitelům Czech Defence League hodně blízké. Takový syrský Asad dělal islamofobům radost, když vraždil jiné muslimy. Co na tom, že ti lidé za nic nemohli. Jednou to byli jinověrci, a tak si zaslouží to nejhorší.

Bez názvu - 15