Konexe chce parazitovat na Natálce

Konexe Miroslava Brože stále více dokazuje svou pravou tvář, kdy prvotními nejsou sociálně ohrožení lidé. Přední je sebepropagace a hra na virtuální hry, které do reality nezasahují ani omylem. Členové vesele lžou, vymýšlejí si nejrůznější pomoci té či oné organizaci, kdy jednou pomohou, aby potom mohli vykládat o pohádkách dlouhodobé spolupráce…..raději strčí romskému děcku transparent “MY KRADEME, PROTOŽE VY KRADETE  TAKY”……raději se postaví před fotoaparáty médií, de slečna Čonková zatančí čardáš, než aby aktivně jednali s představiteli vepřína v Letech u Písku. 

Konexe je organizací demonstračních bytostí, kdy si členové Brožova týmu raději zadovádí před novináři na ulicích měst, aby následně mohli vyvolávat zlo a napětí. Prvotně jde spolku těchto neaktivistů a samožerů o popularitu, chvilkovou slávu před televizními kamerami, před foťáky pisálků z nejrůznějších rasizujících médií Česka. Vteřina slávy jim stojí za ohrožení romských dětí, protože o ně jde konexářům až na posledním místě.

Brožův tým pokřivuje lidskoprávní sektor, kdy svádí boje jájovství, kde si uzurpují nějakou problematiku, aby ji následně mohli znásilnit ve svůj prospěch. Kluci a holky od Konexe něco řeší, protože se nechali vyfotit v novinách…..princezna, slečna Čonková, se nazvala snad po milionté politickou aktivistkou, aby následně mohla být opěvována nekritickou Romeou. Opět se lidé ve velmi složitých situacích stávají rukojmími konexáckých choutek po slávě. Vznikne humbuk, jinak se ve skutečnosti nic neřeší a lidé, o které mělo jít především opět ostrouhají a musejí hledat pomoc jinde.

Tento tým demonstračních bytostí právě v těchto dnech podle dostupných inforací dokazuje, jak hluboko umí klesnout. V Budišově nad Budišovkou žije popálená Natálka, tak proč nevyužít její existence  další sebepropagací. Přímo před domem rodičů Natálky se uspořádá happening, kde Čonková jako jedna z největších bojovnic po boku fotografů spáchá několik fotek, aby ukázala, jak Konexe pomáhá rodině seč jim síly stačí. Jenže opět to není pravda. Jsou to další lži z plastikového zásobníku Brože a jeho příživníků na lidskoprávním nebi Česka.  Jediný, kdo rodině Natálky pomáhá, je aktivista Markus Pappe a s ním jediným je rodina ve styku. Jakékoli ostatní zvěsti jsou lží, nehoráznou drzostí. Maminka Natálky, paní Siváková si nepřeje jakákoli shromáždění před domem, protože taková shromáždění by se mohla negativně podepsat na psychickém stavu Natálky, přesto všechno podle dostupných důvodů Konexe plánuje na 7. 6. 2014 tisové shromáždění přímo před domem Natálky.

Jaký má smysl takové shromáždění? Podobně se chtěla zachovat v eurovolbách neúspěšná romská politická Strana rovných příležitostí(SRP), kdy jedna z členek partaje, paní Burianská, taktéž chtěla ve jménu popularity exhibovat na neštěstí jedné malé holčičky…….město tuto akci SRPu správně zakázalo, ostatně stejně se zachovalo k žádosti ultrapravicového Borny, jež chtěl se svými hololebci pochodovat do čtvrti obývané Romy a jejich pochodování mělo skončit 200 metrů od domů Natálky. Město akci Borny zakázalo. Matějný tedy nahlásil akci novou s pozměněnou trasou mimo domy obývané Romy…..tato akce byla následně na 7. 6. 2014 povolena. Neonacisté po dlouhém projednávání souhlasili se změnou trasy a Konexe nikoliv?

konexe

Konexáři tak jako obvykle podkopávají nohy ostatním aktivistům, jež chtěli zabránit vstupu neonacistů do inkriminovaných oblastí. Opět tak jako vždy vystupují v rolích bořičů, kdy v médiích budou zobrazováni jako mediální hrdinové, aby ve skutečnosti byli někým jiným. Konexe se chystá do protinacistické demonstraci do Drážďan, zatímco strká nos do Budišova, kde podráží nohy a napomáhá tak nepřímo ultrapravici, která se následně může oprávněně smát nad neschopností lidskoprávních…..

Konexáři neznají situaci v Budišově, jen ucítili příležitost k dalším mediálním hrátkám, kdy vrcholní představitelé mohou veřejně říct, že Natálce pomáhají a moc, mocinky na ni myslí. Debužírovat jako sup na popálené oběti rasistického útoku……to vyžaduje opravdu velmi silný žaludek. Je to podobné, jako kdyby se Brož s jeho týmem fotil u vozíčkáře před chvilkou sraženého na zem…….je to odporné, morálně pokleslé…….naprosto hnusné……v čem se Konexe v tomto úhlu pohledu liší od neonacistů? Ti také zneužívají Natálku ke svému zviditelnění.  Oba dva debužírují na oběti……oba dva nezaímá osud této oběti a jak se cítí…….oba dva chtějí medializaci…….oba dva požadují snímky v médiích, kdy se eden chce ukázat dostatečně radikálním před svými hololebci, aby ten další liskoprávní ukázal v médiích, ak odhodlaným je……

Konexe hodlá parazitovat na úspěších jiných……Konexe opět pokračuje v tom, co dělá kontinuálně……nacpe se někam, kde jiní dělají kus záslužné práce, aby následně svedla světla slávy především na sebe. Spočívá snad v tomto práce aktivistů?