Konvička z Czech Defence League aktivizuje proti uznání islámu

Zatímco se obyčejný školák září obává kvůli začátku nového školního roku, islamofobní konvičkáři z Czech Defence League (CzDL) mají neopodstatněné obavy z uznání Ústředí muslimských obcí jako jednu z uznaných církví v zemi. Extrémisté náboženského extrémismu odmítající ideu multikulturního světa po vylévání močůvky na Letné sahají po dalším méně nezákonném způsobu ovlivňování názorů ve společnosti. Na ministerstvu vnitra vedení extrémisté přesvědčují poslance a senátory o své pravdě, kdy v představách islamofobních kreatur znamená registrace Ústředí ve II. stupni konec světa, ve kterém je každý člověk odsouzený k věčnému zatracení.

17.9. 2014 uplyne deset let od zaregistrování Ústředí muslimských obcí jako náboženské společnosti a budou moci získat další zvláštní práva, která církvím náleží. Oficiálně je uznávána taková církev, která splnila podmínku zákona ČR č. 3/2002 Sb. – 300 zapsaných členů s občanstvím ČR nebo trvalým pobytem. Potom je registrovanou církví nebo náboženskou společností. Mezi nimi je od roku 17. 9. 2004 i Ústředí muslimských obcí. Při 10 000 členech mohou náboženské společnosti, které jsou registrované minimálně deset let, získat zvláštní práva. Islám hranice deseti let dosáhne v roce 2014.

Senátoři i poslanci pocházející většinou z extrémofilních stran naslouchají a přislibují pomoc v tažení proti nenáviděným muslimům. Okamurův Úsvit tak pro Czech Defence League představuje dalšího pomocníka v přesvědčovací kampani, kdy se nenávistníci snaží přesvědčit ministerské úředníky o škodlivosti islámu v Česku. Ministerstvo kultury je v mailových konverzacích vyzýváno ke striktnímu dodržování všech zákonem stanovených podmínek. Je tragikomické, že zrovna Czech Defence League využívající údajů a dat pocházejících z trestné činnosti hackerů z White Media požaduje po státních úředníků slepé dodržování paragrafů, bez ochoty udělování jakýchkoli výjimek.

Představitelé Konvičkova kmene extremofilů chtějí po poradách s právníky a spřátelenými politiky parlamentními i těmi co po parlamentu jen sní,  vyvolat pomocí svých nadšenců znechucení ve společnosti, kdy by ministerstvo ztratilo morální odvahu rozhodovat nestranně, objektivně, bez politických tlaků. Pro tento účel islamofobové povýšili víru a politický koncept, kdy výsledkem politického snažení je úsilí o zavedení islamizace Česka. Milovníci vepřového, amatérští mazači sádla, tak vesele lžou, vykládají polopravdy, omítají vnímat realitu před zákonem udávanými možnostmi a zájmy muslimské obce.

czdl_vyzva

Akademicky políbený entomolog s citem pro sexismus hovořil se dvěma poslanci a jedním senátorem, kterému předal dokumenty jiných islamofobů popisující muslimy jako krvelačné bestie fundamentalismu. Nyní Konvička jako admin stránky Islám v České republice nechceme, vyzývá sympatizanty islamofobie k  bombardování ministerstev, úřadů, institucí, poslanců i senátorů lžemi o islámu. Ministerstva se chovají s politiky populisticky, a tak si Konvičkův tým extrémistů myslí, že bombardováním emailových schránek, návštěvami fanoušků islamofobů v jednotlivých poslaneckých kancelářích, dosáhnou svého a Ústředí muslimských obcí nebude registrované.

Zájemcům o zapojení se do projektu posílá Konvička v soukromých zprávách následující text:

  • Ahoj, jsme rádi, že píšeš. Nebude to žádná velká zábava, ale musla tímhle fakt naštveme, poškodíme (sluníčkáře taky) a je to prostě nutné… Možná už jsi to zaznamenal, možná ne, každopádně tématem roku je teď jednoznačně naqba (viz např. http://leteckaposta.cz/653584051), tedy riziko plného uznání islámu v ČR. Hodně ve zkratce: hrozí, že od září 2014 budou moct muslimové lifrovat své imámy do věznic, do armády (jako vojenské kaplany), budou si smět zakládat školy, uzavírat sňatky atd. Strašlivý průser, bod zlomu. Co proti tomu jde dělat a co už proti tomu děláme (ale je nás aktivních jednoduše málo, to říkám naprosto na rovinu): chodíme za poslancema, senátorama a hejtmana (mají regionální kanceláře v každém větším městě a ze zákona tam mají jednou týdně konzultační hodiny, viz http://www.psp.cz/sqw/pk.sqw) a vysvětlujeme jim, co hrozí a apelujeme na ně, aby využili veškerého svého vlivu a pomohli to zastavit. Co oni můžou udělat: a) iniciovat změnu Zákona o církvích (což je sice možné, ale po pravdě řečeno málo pravděpodobné) b) dohlédnout, aby Ministerstvo kultury, které to má celé na starosti, pevně trvalo na dodržení všech povinností, které náboženská obec Ústředí muslimských obcí (zastřešující musloorgaizace v ČR) k tomuto II. stupni registrace má. Muslimové totiž nedodávali výroční zprávy, což ze zákona musejí, viz http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/344360/Uznani-islamu-Ceskym-statem-nehrozi-drive-jak-v-roce-2021.html – čili by tu registraci teoreticky neměli dostat, jenže Ministerstvo kultury našim miláčkům může udělit výjimku. No a teď jde o to dělat kolem toho takovej bugr, aby se na nějaký výjimky milí ouřadové vykašlali. Osobně jsem byl za dvěma poslancema a jedním senátorem, dal jsem jim do ruky tento výzkum: http://www.blogovisko.sk/sialeny-dokument-o-rozsireni-islamskeho-fundantalizmu-v-europe.html (pokaždé s holkou, je asi trochu blbé když tam jde sám chlap, ale nevím, je to věc názoru jestli tam chodit v párech), další sympatizanti ivčrn oslovili jiné výše postavené osoby a šli na to třeba trošku jinak, dávali jim např. vytištěný tento dokument http://www.czdl.cz/ne-nabozenstvi-ale-politicka-ideologie/ aj. Je zkrátka nezbytné, aby se do této aktivity zapojilo co nejvíc lidí různých profesí, věku atd. Návod víceméně zde: http://www.czdl.cz/kampane/naqba-2014/ – já vím, že to není žádné velké vzrůšo, ale co jsme to probírali i s právníkama a pár poslancema, co snad nejsou zkorumpované svině, tohle se zatím jeví jako nejúčinnější taktika, jak islamizaci legálně torpédovat. Musla i kolaboranti samozřejmě budou řvát, že najednou “islamofobní” občané zvedli zadek od monitoru a choděj za svejma zákonnejma zástupcema a tím udělají celé věci ještě reklamu

Nejvtipnější na tom všem je především to, že konvička vyzývá v objevném, novátorském tónu k novému boji proti islámu, přitom se nejedná o nic jiného, než co CzDL doposud dělala a dělá. Jen ke svému snažení zkouší získat více emailů na ministerstva. Jen jde Konvičkovi o vytvoření přehnaného domu, že proti islámu jsou stovky, tisíce lidí…………vytváření virtuálního obrazu……to je cesta, ke které sahají extrémisté z Czech Defence League.
demo_czdl

S přibližujícím se zářím poroste i schizofrenie členů Czech Defence League, kteří kromě výše uvedeného postupu sáhnou po demonstracích a dalších nefér nástrojům, jakými byla ekvilibristika s močůvkou na Letné.

czdl_demonstracce_cerven