Petr Mach díky záměně rasismu za euronesmysly získal post europoslance

Čím nebo kým chce být Petr Mach? Prozatím pokračuje v populismu ve jménu kterého doslova překopal ideologii nesvobodářů. Předseda strany, nyní také europoslanec tolik podobný názory  britskému UKIPu veleslavně oznamuje, že nebude bruselským Evropanem a zůstává v Čechách. Lidé zvolili předsedu partaje, aby následně ve jménu voleb v Česku na post europoslance nastoupil Jiří Payne nebo Tomáš Pajonk. Budou vyznavači práva na diskriminaci, horečně vystupující proti multikulturalismu využívat dotace poskytované Bruselem?

Pokud europoslanec Svobodných, je ve své podstatě jedno kdo to nakonec bude, zůstane v Praze, proto jedním dechem přiznává, že do Bruselu bude jezdit a tudíž má takový europoslanec také nárok na diety, náhrady…….na další desítky tisíc korun, které může novopečená hvězdička českých UKIPářů bez výčitek svědomí použít. Bude takový přístup libertariánů skutečně libertariánským? Nebo bude snad nový bruselář poskytované náhrady dávat sociálně potřebným? Ať je tomu tak nebo tak, budou Svobodní občané s beránkem na klopě využívat dotace, proti kterým hystericky brojí.

mach_euro

Bere Petr Mach křeslo europoslance vážně, nebo si takové místečko pouze zaškrtl do seznamu tuctových onucí? Předseda Svobodných jedním dechem dodává, že nezklame své voliče, zatímco jedním dechem říká, že v případě potřeby parlamentních voleb v Česku práskne s europoslanectvím, aby si nadále mohl hrát na protilidského a protievropského hujera v Praze. Petr Mach se zapojí zcela určitě do protievropského etosu…….vleze do nepřátelského, nově vytvořeného fašizoidního spolku Le Penové, zatímco jedním hlasem bude nadále tvrdit, že Strana svobodných občanů není rasistickou, natož profašizoidní straničkou. Xenofobní kolegy jako Richarda Sulíka ze slovenské Svobody a solidarity s německými extrémisty z Alternative für Deutschland koketujícími s hodnotami přihnědlosti doprovázené rasizoidy z United Kingdom Independence Party(UKIP) Nigela Farageho Petr Mach zvolí za partnery jen tak, protože jak již bylo řečeno, Svobodní nejsou extrémisté, mají jen extrémní názory……. nebo je to jinak?

Petr Mach nabídl svým příznivců Evropu euronesmyslů, které jako straka vybíral z ošatky ostatních nařízení. Strana Svobodných občanů velmi dobře před eurovolbami věděla, že rasismem a přímým, doslova okamurovským útokem proti multikulturalismu toho moc nedokáže. Proto Petr Mach strategicky přehodil na malý okamžik výhybku k euronesmyslům, protože otevřený zápach extrémismu není ještě prozatím ani trochu sexy. Ostatně, dokazují to výsledky Úsvitu. Účelový odklon od antisociálního(zrušení sociálního systému)postoje, ukončení vymáhání daní a zrušení zákonů na ochranu minorit převzal jiný typ populismu…..v tomto ohledu Svobodným nahrávala média, jež pravidelně poukazovala na Unii jako na společenství nepotřebných a Petr Mach mohl využívat jen to, co plodila Prima s Novou dohromady. Svobodní se sklouzl na mediálním zvětšování, aby nyní na tsunami protievropanství zaznamenala strana největší úspěchy.

Viz například rozhovor s Petrem Machem z roku 2011. V něm je vidět stranická politika, kterou strana prosazovala do nedávných parlamentních voleb

[soundcloud]http://soundcloud.com/gisat/rozhovor-s-petrem-machem-o[/soundcloud]

 

Předseda strany před volbami Lhal, mlžil, zvětšoval moc euronesmyslů, aby následně na udici nachytal 79 540 voličů. Kampaň plná nepravd, mediálních klišé přinesla do stranického rozpočtu více jak 80 milionů korun a navíc vytvořila psychologický efekt, v němž beránkovští čeští UKIPáři(extrémistická strana Spojeného království, předseda Farage) očekávají dobrou pozici v některých z dalších voleb.

svoboni_ukip

Kromě banánování a pomazánkového másla, použil šéf partaje jako zaručený fetiš předsedu ANO, o němž tvrdil neověřitelné informace, lhal o daních v EU. V předešlých měsících Petr Mach neváhal a podobně jako Okamura využil zavádějící informace o Švýcarsku a Lichtenštejnsku. Mach chce před voliči vypadat jako jeden z lidu…..jako ten, kdo se nepovyšuje a nepotřebuje bakšiš z výkonu funkce.…… předseda partaje Svobodných velmi dobře ví, že voličská základna nepatří ke géniům, jež by dokonale znali poměry ve dvou zmíněných zemí.

„Ideální stav je, když se politika dělá ve volném čase na principu dobrovolnosti. Líbí se mi systém v Lichtenštejnsku, kde politik není placený jen zvolením. Dál pracuje jako doktor, učitel, dělník, řemeslník, má svoje povolání. Jednou za čas, když zasedá parlament, dostane náhradu ušlé mzdy nebo zisku.“

PRAVDA: Všichni členové lichtenštejnského Landtagu jsou poslanci “na částečný úvazek”, tedy mají politickou funkci, ale dál vykonávají své povolání. Dostávají odměnu CHF 20 000 tedy asi 415 000 korun ročně a v době zasedání denní dávky 300 CHF (6 200 korun). Kromě toho obdrží stejnou částku také za přípravné práce ke každému dni zasedání. Poslanci tedy vykonávají vedle mandátu i své povolání, není jim však vyplácená pouze náhrada ušlé mzdy.

Zdroj: Demagog.cz

Po euronesmyslné kampani nyní Strana svobodných zažívá další obrození v přiznání se k zamilovanosti ostrovního nesnášení Nigela Farageho. Ten tanečky mezi rasismem a ochranou světa bělochů útočící proti muslimům i homosexuálům slaví úspěchy jak na evropské, ta na britské straně. Už příští rok UKIP plánuje získání 30 míst v britských volbách……to je zajisté motivující pro Petra Macha…….strana se zeleným beránkem ve znaku tak zažije další období přeměny, kdy se euronesmyslnářská, rasismem přeplněná strana bude motivovat napodobováním Nigela Farageho po česku. Strana svobodných tak sáhne po zaručených receptech z ostrovů, aby v podobném znamení dosahovala stenýh výsledků v českém parlamentním systému.

Europoslancování Svobodných občanů znamená protievropský, populismem překořeněný ryt hlouposti, aby následně strana získala co nejvíc zkušeností od xenoobů z Francie i Anglie.