Genocida v Gaze je sionisty vnímána jako svatá válka boží armády

Zatímco izraelský rabín Levi Bracman ospravedlňuje na svém twitterovém účtě pomocí úryvků z Bible pokračující masakry v Gaze, v Ramalláhu a dalších městech Palestinců umírají nevinné dětí. Hamás je v rukou sionistů jednoduchým fetišem, voodoo panenkou ospravedlňující dokonce  válečné zločiny porušující Ženevské i Hágské konvence, k jejichž plnění se Izrael sám před desetiletími zavázal. Pětiletý capart není před izraelskými raketami v bezpečí dokonce ani ve škole provozované Organizací spojených národů. Třítýdenní masakr, kdy stihačky, vrtulníky s raketami a pozemními jednotkami decimují obyvatele okupovaných území, má na svědomí více než 300 dětských životů. 

Agrese izraelské politiky apartheidu s sebou přináší odmítnutí jakýchkoli lidských práv. Xenofobní a nenávistná politika kahanistů spatřuje pomocí politiky Benjamina Netanjahua světlo světa. Pokračovatelé Jewish Defence League se mohou radovat z krvavého sporu mezi krutostí sionismu a práva na svobodu bez rozdílu na etnický, či náboženský původ. Kahanisté, tak jako současná vláda Státu Izrael, věřili ve spravedlnost generální pomsty, kdy těmi vhodnými k zavraždění jsou také malí kojenci z polorozbořených nemocnic v okupovaném pásmu Gazy. 

Kahanisté se stejně jako rabín Levi Bracman domnívali, že újma “páchaná na Židovi” je považována za zneuctění božího jména, a proto je svatou povinností proti pohanům vést nelítostný odpor, protože si dovolili zneuctít boží přikázání. V podobném duchu také nedávno hovořil armádní rabín Avichai Rontzki, který den před masakrem ve východní části Gaza city pronesl směrem k vojákům plamenný proslov o “boží armádě”, “božím úkolu” ochránit Písmo svaté od pohanů.  

Dril od rabína nejspíš padl na úrodnou půdu, protože následující den izraelští vojáci povraždili desítky Palestinců. Vůbec, izraelské zabíjení má podporu židovských mystiků, kteří nabízejí izraelské armádě podporu v době odstřelování Gazy. Ti dávají izraelským granátům a raketám požehnání třeba formou posvátného nápisu, tančí obřadní tance před jejich vystřelením.

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/1pGRGyM” standard=”http://www.youtube.com/v/mlCRMxUDPPw?fs=1″ vars=”ytid=mlCRMxUDPPw&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep9925″ /]

Na uvedeném videu jsou členové mystické židovské sekty Breslauer Hassidim. Zpívají píšeň ““Le’hiyot be simcha tamid”, zatímco mladí lidé oblepují nálepkami dělostřelecké granáty, které za pár minut začnou vraždit obyvatele Gazy.  Na bílých proužcích papíru je mystická formulka “na nach nachma nachman me’uman” odkazující jméno duchovního zakladatele výše uvedené židovské sekty. Náboženští fanatici oslavují svým tancem kruté rozsudky izraelských vojáků nad osudy a životy Palestinců. Kouzelná formulka na dělostřeleckých granátech má sama o sobě mystickou silou zničit protivníka, na něhož jsou zbraně mířeny. Je to podobně zvrhlé, jako když mladé dívky v roce 2006 ve válce Izraele s Libanonem psaly na dělostřelecké granáty zprávy plné přání nad smrtí každého Libanonce, jehož má střela zasáhnout.

Izrael používá na Palestince vysoce výbušný dělostřelecký granát M107, o němž lidskoprávní organizace napsala,že dělostřelecké granáty M107  jsou extrémně smrtící zbraně s očekávaným smrtícím rádiem mezi 50 a 150 metry. Jinými slovy, jsou schopny zabíjet do okruhu 100 až 300 metrů od dopadu granátu. Přitom úředníci izraelské armády pravdelně lhali, když říkali, že tento typ granátu je schopen zabíjet maximálně do poloměru 25 metrů od dopadu. Je zde velké nebezpečí v případě shození několika takových granátů vedle sebe v zalidněných oblastech.  Shoz takových granátů poté vytváří doslova katastrofální smrtící účinky.

K  30. 7. 2014 je stav podle dat UNRWA následující
  • 1 130 mrtvých
  • 7 150 zraněných
  • přes 200 000 lidí bez domova

Nic a nikdo není v Gaze v bezpečí . K 30. 7. 2014 bylo v Gaze zabito na 7 zaměstnanců lidskoprávní organizace UNRWA, jež v regionu zajišťuje  humanitární pomoc Izraele terorizovaných Palestinců. Přes 200 000 z nich nemá díky raketám a dělostřeleckým granátům domov. Tito lidé dostali od UNRWA  dočasný domov v 85 školách. Jakýkoli útok na tyto budovy představuje velké civilní ztráty. Viz škola v Jabalia, ve které se ukrývalo na 3 300 lidí. Izraelské dělostřelecké granáty zaútočily 30. července 2014 na toto zařízení a zemřelo ta mnoho lidí, zvláště dětí. Generální komisař UNRWA,  Pierre Krähenbühl, celý útok ve svém prohlášení odsoudil. Izraelský pozemní útok na pásmo Gazy začal v noci na čtvrtek 17. července  2014. Tanky dostávaly příkazy ” střílet na cokoli, co se hýbe. ” Během příštích několika dní, okres Shujaiya v Gaza city byl podroben intenzivnímu a bezohlednému bombardování, včetně 600 granátů vystřelených dělostřeleckým praporem a 100 tun bomb svržených ze vzduchu

Izrael porušuje mezinárodní právo, když útočí na nemocnice. Viz například rehablitační a geriatricou nemocnici Al-Wafa, kterou izraelské vojenské síly srovnaly granáty a raketami doslova se zemí. Při tomto náletu zahynulo noho starých lidí a dětí. Byli to snad teroristé? Izrael nemá žádné důkazy o tom, že by Hamás ukrýval rakety v nemocnicích. Je zajímavé, že útoky na nemocnice stejný Izrael označuje za vlastní ochranu, zatímco bez výčitek svědomí používá v rozporu s mezinárodním právem používá zbraně jako bílý fosor, výbušninu DIME.

Útoky Izraele nyní vstupují do své další dekády čtvrtého tdne a teprve tento týden se v Ramalláhu sešel Mahmúd Abbás, prezident palestnské samosprávy, aby se veřejně vyjádřil k izraelské genocidě:” ošklivé a groteskní zločiny proti palestinskému lidu musí být zastaveny. Žádáme svět, aby nás podpořil v hledání spravedlnosti, a od nyní budeme studovat všechny naše možnosti, jak dosáhnout tohoto cíle.

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/1u2h1Ya” standard=”http://www.youtube.com/v/ffvvqqXDOUY?fs=1″ vars=”ytid=ffvvqqXDOUY&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep5232″ /]

Pravděpodobně se jedná o politické gesto, než nějaké reálné ohrožení izraelské beztrestnosti. Dvacátý třetí den masakru civilistů způsobuje psychické i zdravotní újmy všem, kdo v oblasti náletů žijí. Bílý dům i  generální tajemník OSN odsoudili útok na školu UNRWA, ve které na následky náletu izraelské rakety zemřelo více ak 20 dětí. Amerika odsoudila morálně, vydala prohlášení, ale není ochotna udělat něco víc, aby se vraždění civilistů v Izraeli neděly. Proč tam nepošle vojsko? Proč nechce zabránit genocidě? Protože se jedná o Izrael……stát se stigmatem minulosti šoa……..protože je to klíčový parter v mocenské rošádě jako eden z největších spolupracovníků wahhábistické Saudské Arábie.  Švýcarské ministerstvo zahraničí chce zahájit rozhovory na mezinárodní konferenci o dodržování humanitárního práva v konfliktu mezi Izraelem a palestinskou samosprávou. Ministerstvo obdrželo od Abbáse dopis s výzvou, aby uskutečnilo v Ženevě zasedání se signatář Ženevské konvence, na níž by se rozebral stav lidských práv. Pokud velmoci nezasáhnou diplomatickou silou, nebude mít jakékoli zasedání reálný smysl.

 Úřad OSN pro koordinaci humanitárních záležitostí oznámil velmi smutnou statistiku v počtu prudkého nárůstu traumatických zranění v Gaze, a upozornil, že nemocnice nemají prostředky, aby se s těmito druhy zranění jakkoli vypořádaly. Stejně tak odhady v psychologickém dopadu konfliktu na děti jsou velmi smutné. 125 000 dětí vyžaduje přímou a odbornou psychologickou pomoc v důsledku ztráty rodičů nebo jejich domova.

Navíc díky bombardování místní elektrárny se bude Gaza s okupovaným páse potýkat minimálně rok s nedostatkem elektřiny. Spolu s tím je v Gaze velký nedostatek vody. Lékař nemohou operovat, lidé trpí žízní. Palestinská infrastruktura je totálně narušena. Izrael také v rozporu s mezinárodním právem útočí na osádky záchranek, kdy snipeři izraelské armády cíleně střílí do lékařů i zdravotníků, jež následně nemohou poskytnout první pomoc obětem izraelské agrese.

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/1u2emxG” standard=”http://www.youtube.com/v/Zhu_PrIf71A?fs=1″ vars=”ytid=Zhu_PrIf71A&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep5292″ /]

Anti-Defamation League, zabývající se celosvětovým monitoringem antisemitismu a kritiky Státu Izrael bude mít těžkou práci. Koho prohlásí za antisemitu? Bude nadále označovat za antisemity lidskoprávní aktivisty?

Jak se zachovají jednotlivé židovské obce v nejrůznějších zemích světa? Taková Židovská obec v Praze bude mít složitou volbu. Blogeři píší o zločinech izzraelské vlády, novináři také, roste nevole a lidé ve stovkách demonstrují proti leteckým náletům v Gaze…..je hodně plastikových antisemitů, zatímco ti praví antisemité jako je Bartoš hrající si na obrozence českého fašismu, zůstávají bez razantního povšimnutí.

Poukazujete na porušování lidských práv, na škodlivost sionismu, proto budete vynálezci nového druhu antisemitismu. Tam, kde staré poučky nestačí, tam se vymyslí něco nového, sionismu vyhovujícího.

Sionističtí extrémisté holdující terorismu jako nástroje pro útlak nepřátel, vidí v současném dění na Blízkém východě obskurní anabázi na křížové výpravy, kdy voják s kvérem v ruce ochraňuje čistotu Bible, biblických přikázání. Člověk, notabene dítě, je v ultranacionálním a ortodoxním vnímání světa věcí naprosto nepodstatnou, doslova přebytečnou. Zatímco Západ zavírá oči a odmítá jakkoli postihovat Svatou zemi za vraždění civilistů, jihoamerické státy odvolávají své ambasadory z Tel Avivu, vyzývají izraelské diplomaty k opuštění svého státu. Viz například Bolivie, která prohlásila Stát Izrael za teroristický stát.

Konflikt v Gaze se netýká “pouze” Palestinců žijících na okupovaném území. Je to problém také Evropské unie, která ke konfliktu mlčí.

V Gaze uumírají po náletech izraelské armády také občané Evropské unie. Izraelské rakety zavraždily sedmičlennou rodinu německých státních příslušníků. V Gaze umírají Němci a Spolkové republice Německo to zřejmě nevadí, protože jinak by ze zabíjení Němců izraelskou raketou zareagovala ostrým tónem.

Místo toho se Berlín obrátil na Izrael, aby mu objasnil průběh události, při které zemřeli němečtí občané. Rodina Kilaniových přebývající v Gaze měla smůlu, protože Německo si nedovolí vůči Izraeli jakkoli vystoupit, aby nebylo nazýváno antisemitským nebo snad nacistickým. Kam se v tomto ohledu ztratila povinnost státu chránit své občany před nespravedlností?

Svět by měl zasáhnout, protože umírají děti a nevinní civilisté.