Izraelská armáda na pláži v Gaze zabila čtyři děti

Izraelské obranné jednotky(IDF) jsou skutečně chlapskými eskadrami. Bez obtíží skolí třeba i nevinné děti.  Proplují v okolí pláže a pokud na ní uvidí Palestince, zahájí palbu třeba i na nevinné děti. V malém, začínajícím životě vidí izraelský voják nebezpečného teroristu, a to dokonce i tehdy, pokud si drobota hraje na pláži s míče. Devítiletý Ismail Mahmoud Bakir, desetiletý Ahed Atef Bakir a Zakariya Ahed Bakir s  jedenáctiletým Mohammadem Ramizem Bakirem doplatili na nenávist izraelského apartheidu tím nejdražším.

Čtyři sourozenci zahynuli kvůli nenávisti. Kvůli zlu rozdělujícímu společnost na vyvolené a k ponížení odsouzené. Izrael opět ukázal s pomocí námořnictva, že prioritou státní politiky není nastavení rovnocenné společnosti, ale genocida podřadného obyvatelstva. Děti si hrály fotbal v blízkosti přístavní zdi v Gaze u hotelu Al Deira. První granát zasáhl přístavní zeď. Ta vyčnívá z přístavu 100 metrů od terasy zdejšího hotelu, který je “základnou” zahraničních novinářů, jež osud vyrážejí mapovat situaci v Gaze. Útok DF tak natočili například reportéři NBC.

ghazaattack

Izraelská administrativa si ta nemůže vymýšlet pohádky, protože existuje záznam agrese vůči nevinným, hrajícím si dětem. Po čtvrté hodině odpolední zcela nikdo nečekal, že z moře rakety budou vraždit nevinné, naprosto bezbranné děti. Všichni v okolí křičeli: “Jsou to jen děti”, ale izraelští vojáci nereagovali na reakci ostatních na pláží. Svědkem útoku byl také reportér The Washington Post, William Booth. Gaza pod zbraněmi Izraele krvácí a nejvíce na to doplácí zdravotně postižení, děti a ženy.