Izraelští fašisté zaútočili proti odpůrcům válečného běsnění Tel Avivu

Izraelští fašisté souhlasí s válkou proti Palestincům. Podporují IDF, a proto také v Tel Avivu 12. července 2014 napadli demonstranty projevující svůj nesouhlas s válečnými operacemi v Gaze a dalších Izraelem okupovaných území. Tak jako čeští holohlavci pokřikují “Čechy Čechům, Cikáni do práce”, izraelští fašounci s hrdostí sobě vlastní napodobují poslankyni Knessetu Ayelet Shaked s přáními smrti svým ideovým nepřátelům. “Smrt Arabům”, neslo se ulicemi města, zatímco levicoví aktivisté  transparenty vyzývali k ukončení mezinárodně nezákonné blokády.  Levicoví aktivisté s transparenty vyzývali k ukončení nezákonné blokády, zatímco fašisté oslavovali sílu a moc těch, co před desetiletími povraždili na miliony “krajanů”. 

Fašisté se opět chovali jako banda zviřátek. Napadali pokojné demonstranty, projevovali souhlas s vražděním lidí, jako kdyby chtěli obnovit pogromy nacistů. S tričky “Good Night Left Side”  perlili v ulicích po vzoru českých islamofobů z Czech Defence League. Každého, kdo nesouhlasí s extrémismem napadnou, případně morálně poškodí, jen proto, aby se sami před sebou cítili silnějšími, šikovnějšími a pravdivějšími. Se zvyšujícím se násilím vůči Palestincům po celém světě roste odpor vůči politice izraelského apartheidu. Fašisté při svém demonstračním řádění ničili pouliční kamery na ulici, jako kdyby nechtěli být příslušnými orgány zdokumentováni při svém běsnění.

stars_of_david
Zdroj:Twitter

Židovští fašisté útočili na demonstranty basebalovými pálkami, do očí levicových aktivistů stříkali pepřový sprej, kopali a mlátili.  Davidovy hvězdy v poněkud perverzním podání ve svém outflitu napodobovali evropské ultrapravicové extrémisty. Ultrapravice i za přímé a nepřímé podpory politiků a médií zažívají zlaté časy, kdy v hadřících neonacistických značek pomáhají a ulcích “utišovat” stále sílící odpor lidí vůči Netanjahuově politice. Je to poněkud paradoxní, že zrovna v zemi, kde jsou lidé od mládí vychováváni  ke vzpomínkám na holocaust, rostou neonacisté obdivující Hitlerovu ideu rasově čistého národa. Žid neonacista je typickým příkladem zvrácené nenávisti, kdy se zapomíná na miliony povražděných, aby čistý národ, složený pouze z Židů vytvořil čistě židovský stát, a to i v případě, pokud má vyhnat původní obyvatele, jímž území mezinárodně patří.

israeli_ascst
Zdroj: Twitter

Útok IDF si vyžádal na 181 mrtvých a 1260 zraněných. Tato politika zkázy nemající slitování ani s malými dětmi vyhovuje izraelským fašistům, kdy fašizace společnosti podporovaná rabíny i politiky. Na Gazu bylo shozeno na 1500 tun explozivních látek…….tato statistika vyhovuje izraelským fašistům, ortodoxním myšlenkářům obhajujícím prádelnické rozdělování lidí podle rasového, etnického i náboženského původu. Válečné operace Izraele probíhají v Gaze od 8. července 2014. Podle lékařských zdrojů z pásma Gazy si ke dni 14. července 2014 vojenské operace vyžádaly také smrt 34 dětí, 27 žen a 12 seniorů. Tam, ke normální člověk se zděšením sleduje zabíjení, tam neonácek, fašista a islamofob vidí příležitost k oslavám.

israel_school
Zbořená škola v Gaze, Zdroj: Twitter

V sobotu 11. července 2014 Izrael zavraždil 9 žen, z nichž dvě byly identifikovány jako zdravotně postižené. Masivní nálety zničily infrastrukturu Gazy v průběhu posledních sedmi let. Nálety byly prováděné v rozporu s mezinárodním právem na mešity, nemocnice, parky, školy, komunitní organizace. Přibližně na 317 bytových jednotek bylo srovnáno se zemí, dalších 2500 domů bylo těžce poškozeno a jsou neobyvatelné. Přibližně 17 000 lidí ztratilo střechu nad hlavou a jsou ubytováni ve školách provozovaných Organizací spojených národů. 13 škol díky náletům utrpěla velké školy. Dalších 5 primárních zdravotních středisek je vážně poškozena. 3 mešity byly zničeny totálně.

Právě proti tomuto 12. července 2014 demonstrovali lidskoprávní aktivisté s dalšími obyvateli Izraele. Poslední útoky Tel Avivu na Gazu vyvolaly prudký nárůst podněcování proti Palestinců, a aktivistům na sociálních sítích. Dochází ke zřizování skupin volajících po kolektivním trestání všech Palestinců z Gazy. Dochází k  podněcování proti palestinským studentům na izraelských univerzitách. Objevují se jejich osobní údaje, fotky, adresy bydliště atd……tyto údaje jsou často zveřejňovány neonacisty. Ultrapravice se čím dál více v Izraeli ozývá a e podporována politiky, stranami, náboženskými představiteli…..

Svolavatelem izraelských fašistů byl Yoav Eliassi, známý extrémista, milovník fašismu, mezi svými noshledy  pod přezdívkou Stín. Svolal na Facebooku své Lvy, aby mohl napadnout, zmlátit a případně zamordovat některého z pokojných protiválečných demonstrantů. Policie nechala fašisty stát v blízkosti levicových aktivistů, kdy milovníci nesvobody, utlačování a rasové čistoty pokřikovali hesla, kopal do těl stoupenců humanismu. Police situaci nezvládla a fašisté se pustili do své záliby. Fašita napadl, fašista házel na demonstranty vajíčka a policie přihlížela. Stejné gangy neonacistů a fašistů zřizují protidemonstrace, demonstrace a napadají ochránce humanismu. Stejné gangy mají na svědomí vraždu Palestince Muhammada Abu Khdeira, kterého unesli a následně upálili.

Eliassi na Facebooku po skončení demonstrace napsal, že policisté vyjádřili svou hrdost a podporu tím, že jeho muže nechali dělat to, co chtějí. Izraelští fašisté by stejně jako velitel z Izraelské armády,  ​​Ofer Zimni, zahájili vůči Palestincům svatou válku, ve které by nejradši “vyhladil” nepřítele hanobícího Boha. Válka ve jménu IDF i ve jménu fašismu je, jak se zdá, naprosto stejná. Požaduje totiž stejnou smrt na základě nenávisti.